DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Печат  
Автор Тема: Коя "позабравена" песен искате да чуете на концерта?  (Прочетена 34309 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
DanielaDaniela
Гратис Любовник
Публикации: 54

Профил
Отговори #30: 13 Октомври 2008

Clean
по този начин http://www.youtube.com/watch?v=qwo1Vfr4pd4

"Suffer with pride"
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #31: 13 Октомври 2008

Тъкмо вчера обсъждахме тази тема с Йори, аз без да се замислям казвам Rush и/или Strangelove.

И аз като Марина гласувам с две ръце за точно за тези песни. Не само, че са ми много любими, ами и ще ми е наистина изключително интересно и приятно да ги чуя на живо на бълграска сцена. Към списъка добавям и Only When I Lose Myself. Изпълнението й тук, би ме зарадвало ужасно много! Усмивка

Но както каза Киро, подбирането на песни за сет листа ще бъде изключително трудно. Все пак хем трябва да се включат стари песни от графата "задължителни", от друга страна групата трябва да предотстави на феновете си нещо различно от миналите концерти. Каквото и да изберат съм убедена, че ще пеем с пълно гърло!  Доволен

'Heaven ain't far from where we are '
misha
Някой
Публикации: 19

Профил WWW
Отговори #32: 13 Октомври 2008

Only When I Lose Myself и Halo от миналото десетилетие, а от по-предното - Blasphemous Rumours!

I'm designed to feel slightly dissatisfied.
Freesoul
Някой
*
Публикации: 9

Профил WWW
Отговори #33: 13 Октомври 2008

Freelove,Everything Counts,Strangelove
Watermark
Джуниър
*
Публикации: 63

Профил
Отговори #34: 13 Октомври 2008

Винаги съм искала да чуя Strangelove. А след миналия концерт и Rush..

Life goes on..
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #35: 13 Октомври 2008

Аз пък бих искала да чуя Surrender (в изпълнение на Мартин, веднага се сещам за изпълнението в гримьорната от One Night In Paris Очиврът) или Dressed In Black. Готин

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #36: 13 Октомври 2008

strangelove...whats your name... but not tonight..its no good
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #37: 13 Октомври 2008

И аз се присъединявам към тези, които искат Strangelove - много любима песен. Ако не тя, поне някоя от тези: Sacred, Sister of Night, But Not Tonight. Toва от Дейв.
От Мартин - One Caress ако бъде изпълнена на живо, би имала покъртителен ефект, но честно казано се съмнявам, че би била включена в сет лист, тъй като за изпълнението й са необходими по-специфични условия, пък и Анди съвсем ще остане без работа Намигване ( Дейв поне умее да театралничи на сцената, а пък на тази песен не върви много да пляскаш с ръце Намигване )

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #38: 14 Октомври 2008

егати списъка от позабравени песни - всъщност какво значи позабравени??? Под позабравена аз разбирам примерно Photographic, която беше готина изненада на последното турнето.

За мен изненада ще е примерно My secret garden с нов аранжимент или See you...

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #39: 14 Октомври 2008

егати списъка от позабравени песни - всъщност какво значи позабравени??? Под позабравена аз разбирам примерно Photographic, която беше готина изненада на последното турнето.
....
Нарочно в първия пост зададох въпроса по този начин, с възможност за по-широка интерпретация. Резултатът е един огромен списък с песни, които не бихме отказали да чуем, включително и такива, които няма как да наречем "позабравени". Няма лошо Усмивка
Оригиналната ми идея беше да видя кои от песните, които не са излизали на сингъл, не са пускани почти никога по радиото и не са изпълнявани често (или никога) на живо бихте искали да чуете и видите на това турне. Мисля, че Everything Counts и Strangelove определено не влизат в тази категория, но пък явно са най-желаните, заедно с Rush естествено Одобрение
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #40: 14 Октомври 2008

... заедно с Rush естествено Одобрение

Сигурно, защото това си е българската песен  Плезене

See what I see!
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #41: 14 Октомври 2008

Higher Love, Rush много ми се иска да ги чуя...особено първата Одобрение

Angels of the Universe
Palada
Агент
*
Публикации: 90

Профил
Отговори #42: 14 Октомври 2008

Напоследък си слушам доста често In a manner of speaking на Мартин. Та няма да е лошо да си попея с него на концерта де..
Modern swinger
Възбуден
Публикации: 157

Профил
Отговори #43: 14 Октомври 2008

Higher Love, Rush много ми се иска да ги чуя...особено първата Одобрение
Indeed Усмивка

Dangerous?
Blue dress?

The dead of night. Не толкова много стара, ама тая песен имам чувството, че на целия свят само аз я харесвам :/

Please, take this
and run far away, far as you can see
I am tainted.
And happiness and peace of mind
were never meant for me...
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #44: 14 Октомври 2008

и аз.

Аз имам една теория, която е леко безумна хихи:
че I Feel You, Dead Of Night, APTIUT е всъщност една и съща песен която се развива във времето... като става все по-добра и по-добра.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.