DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 14
  Печат  
Автор Тема: Търся / Продавам билет за концерта в София  (Прочетена 66082 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
senser
Гратис Любовник
*
Публикации: 42

Профил
Отговори #60: 13 Януари 2009

Имам един излишен билет от 55 лв. за сектор А. Знам, че още има по касите такива, но ако някой желае да ми направи услуга и да ме отърве от него ще съм благодарен.
Като бонус поемам куриера за доставката.
Ей, дано се намери някоя душица, че да те ОТЪРВЕ от тоя билет, пък и щом ще си благодарен...и бонус..еее.. Аз ако съм на теб, ще си го задържа и точно преди концерта ще го развея високо над тълпата и ще му искам повече пари  Одобрение

Ако не успея да го продам мисля да направя като един приятел на предния концерт - да го подаря на някой пред стадиона
WatchMeMove
Кукла
Публикации: 34

Профил
Отговори #61: 13 Януари 2009

Искрено моля, ако някой все още има билет за пред сцената, може да ми пише на mapping@mail.bg, ще се доуточним за детайлите. Изключителен фен съм на ДМ и не мога да си позволя да изпусна този концерт!

Благодаря!

Да - и аз съм от хората, на които им трябва билет за пред сцената, само че 2!
ако по някаква случайност някой е решил или му се налага да си продаде билетите нека ми пише!!!
Благодаря много!
Надявам се да успея да намеря точно 2 броя..
Последна редакция: 14 Януари 2009 от kirilart
silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #62: 13 Януари 2009

И какво ще стане ако не сте пред сцената?Който е искал такъв билет си го е взел първият ден а някои се редиха цяла нощ.

И не е ли по важно да сте на концерта все едно дали ще е пред сцената

Let me show you the world in my eyes...
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #63: 13 Януари 2009

абе хора, мислите ли, че този път, така наречената "истерия" около концерта е толкова голяма като през 2006? то за мен спор няма..ама още има билети... като че първия път беше доста по-....  и билетите се бяха разграбили...
и да, и аз мисля че който искаше билет за пред сцената си го купи(хме) още първия ден... то сега не е ли късно да се търсят такива? нищо не казвам..знам че надеждта умира последна, и аз да бях и аз щях да продължавам да търся...  Млъкнал
Nico
Кукла
Публикации: 31

Профил
Отговори #64: 14 Януари 2009

абе хора, мислите ли, че този път, така наречената "истерия" около концерта е толкова голяма като през 2006? то за мен спор няма..ама още има билети... като че първия път беше доста по-....  и билетите се бяха разграбили...

Според мен стадиона ще е отново пълен. Големите фенове са си големи фенове, а останалите биха дошли според мен на базата на разказаното им от миналия концерт:)
    А някой знае ли на миналия концерт за колко време бяха продадени билетите?
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #65: 14 Януари 2009

Който е искал такъв билет си го е взел първият ден а някои се редиха цяла нощ.

И не е ли по важно да сте на концерта все едно дали ще е пред сцената
Ами да, хората, които търсят билети за пред сцена, всъщност не ги искат.

Ако имаш билет за пред сцена го продай, ако не ти е толкова важно  Усмивка
Hellmaster
Кукла
**
Публикации: 26

Профил
Отговори #66: 14 Януари 2009

Ами, приятел, първо ще ти кажа, че аз искам да си купя билет за пред сцената и освен това отидох на билетния център на 13.10 (първия ден), и нямаше. Това не означава, че искам повече, или по-малко такъв билет, а се дължи на факта, че работя нощни смени и не можах да отида по-рано (свършвам работа в 05:00).

ТАКА ЧЕ...
Искрено моля, ако някой има билет за пред сцената, да ми пише на mapping@mail.bg , ще се уточним за подробностите, но на всяка цена трябва да имам такъв билет. Само ще помогнете на един истински фен.
Благодаря!

П.С.
Билетите за първия концерт се продадоха за 5-6 дни, като след това пак се пусна някаква бройка. Но все пак билети за пред сцената имаше през цялото време. Докато този път въпросните билети се продадоха за 3 часа.
Последна редакция: 14 Януари 2009 от Hellmaster
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #67: 14 Януари 2009

Цитат
Билетите за първия концерт се продадоха за 5-6 дни

Това твърдение е абсурдно, защото дори месец преди концерта по забутани бензиностанции, Юзитколорс и в по-малките градчета имаше билети дори за отпред. Тогава бяха напечатани 30000 билета и бяха пръснати из страната, затова и можеше да бъде открит такъв за пред сцената доста по-късно. Сега системата е единна и всички фенове от всички градове са се снабдили с билети в първия ден, затова и няма от този вид. Простичко и ясно.
Продажбите вървят много повече от добре и не се съмнявам, че ще гледаме Депеш пред пълен стадион. Феновете вече са си купили билети, остават две групи хора - тези, които не са намерили време да си купят билет за пред сцената и ще чакат до последно да докопат отнякъде такъв на по-висока цена и тези, които аз наричам социални фенове, тоест ще дойдат, но да си купят билет няколко месеца по-рано ... абсурд!

Искам да напомня още веднъж, че в сайта не се насърчава спекулата с билети и всякакви предложения, както за продажба на по-скъпи билети, така и намеци за готовност да се дадат повече пари ще бъдат редактирани! Това, че сте готови да дадете повече пари за билет си е ваша лична преценка и се договаряйте на база личен контакт, не публично. Както се казва: "Не е луд този дето яде зелника, а този дето му го дава."
silver wings
Опасен

Профил
Отговори #68: 14 Януари 2009

ТАКА ЧЕ...
Искрено моля, ако някой има билет за пред сцената, да ми пише на mapping@mail.bg , ще се уточним за подробностите, но на всяка цена трябва да имам такъв билет. Само ще помогнете на един истински фен.

За пореден път се чудя защо само това ,че си пред сцената те прави истински фен Побъркан
Приятелят ми се реди цяла нощ а аз отидох рано сутринта бяхме в първите 20 и си купихме седящи места.Аз не съм истински фен така ли?Незнам купете си билети и присъствайте това е най-важното а не къде ще сте!

Hellmaster
Кукла
**
Публикации: 26

Профил
Отговори #69: 14 Януари 2009

За пореден път се чудя защо само това ,че си пред сцената те прави истински фен Побъркан
Приятелят ми се реди цяла нощ а аз отидох рано сутринта бяхме в първите 20 и си купихме седящи места.Аз не съм истински фен така ли?Незнам купете си билети и присъствайте това е най-важното а не къде ще сте!

Ми, моето момиче, ти и приятелят ти явно сте безработни, докато мен може да не е имало кой да ме замести, нали? Я си помисли малко по тоя въпрос. А освен това при мен е традиция, когато присъствам на концерт, да съм под сцената, а не на някакви седящи места, да не съм в Народната Библиотека? И вие се пишете фенове, ама не знам що за фенове всъщност сте...

Ще си седя като се върна в нас, ама на такъв велик концерт на велика банда какво има да седя?
Последна редакция: 14 Януари 2009 от Hellmaster
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #70: 14 Януари 2009

И вие се пишете фенове, ама не знам що за фенове всъщност сте...

А такаааа, има едно известно време, откакто въпросът "Къв фен си ти бе?!" не се беше размятал из форума. Изчакайте ме само да си взема пуканки, преди да се хванете за косите, става ли?

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #71: 14 Януари 2009

Мисля, че е време да спрете да "си ги мерите", знаете какво имам предвид.
Вярвам, че и двамата сте големи фенове, просто всеки си е различен като светоусещане и като разбирания дори за концертите. Някои предпочитат на трибуните поради една или друга причина - нисък ръст, проблеми с краката, а други най-отпред, въпрос на усещане и предпочитания, а не на това кой колко голям фен е. Както съм споменавала и преди, на опашката в деня на пускане на билетите в продажба имаше хора, които не знаеха други песни освен Пърсънъл джизъс и Енджой дъ сайлънс, но бяха станали в ранни зори, за да си купат билети за най-отпред. Което мен малко ме смущава, защото там по принцип са хората, които са си фенове, но както и да е, не мога да съдя никого, може пък и те да станат такива след концерта.

Аз лично на концерт на Депеш не бих могла да съм на трибуните или някъде много назад, друго е усещането.  Усмивка
Последна редакция: 14 Януари 2009 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
silver wings
Опасен

Профил
Отговори #72: 14 Януари 2009

Само ще кажа не меря нищо нито се бия в гърдите!Аз билет си имам и не мрънкам!A и май никой не чете последното изречение
присъствайте това е най-важното а не къде ще сте!
Последна редакция: 14 Януари 2009 от silver wings

kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #73: 14 Януари 2009

След репликите и дупликите, след като си изяснихте, кой, какъв фен е, всеки следващ пост не предлагащ или търсещ билет ще бъде трит. Отправям и публично предупреждение към Hellmaster да се обръща към останалите потребители с необходимото уважение и да спазва добрия тон! Обръщения като:
Цитат
"Ми, моето момиче, ти и приятелят ти явно сте безработни"
не се толерират на страниците на ДМ.орг!
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #74: 15 Януари 2009

Не знам точно коя част от: "всеки следващ пост не предлагащ или търсещ билет ще бъде трит", не ви стана ясна, затова заключвам темата за седмица, докато страстите се охладят.
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 14
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.