DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4 ... 14
  Печат  
Автор Тема: Търся / Продавам билет за концерта в София  (Прочетена 66080 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Palada
Агент
*
Публикации: 90

Профил
Отговори #15: 18 Октомври 2008

Само да съобщя за феновете от Сливен, че още вчера билетите тук бяха свършили. Всички видове билети, имам предвид. Стана страшно, когато имах неблагоразумието да споделя с двама мераклии да ходят на концерт, че съм си купила билети още във вторник, ден, след като пуснаха в продажба ценните хартийки. Откачиха, че много бързо свършили!!!Ми аз не мога да разбера що за хора са, да чакат в последния момент...Странен народ ходи по нашите географски ширини явно.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #16: 18 Октомври 2008

...Ми аз не мога да разбера що за хора са, да чакат в последния момент...Странен народ ходи по нашите географски ширини явно.

А това може да се прочете само в нашия форум... не са много хората, които биха счели момента за последен, когато е месеци преди концерта  Ухилен Ухилен Ухилен Но за нас си е странно, направо неприемливо  Ухилен Старнен народ има, признавам  Плезене

See what I see!
Palada
Агент
*
Публикации: 90

Профил
Отговори #17: 18 Октомври 2008

Та за концерта през 2006 г., по различни причини, не успях да си купя билет от Сливен и изпаднах в тежка мъка, че няма да съм на стадиона. През март, докато правех обяда на сина ми, ми се обади един познат от София и ми каза, че негов приятел му дал билети. Попита ме искам ли да отида с него на концерта. Не помня колко време мълчах на телефона и не можех да повярвам на това, което ми каза. Та, както се казва, ходенето ми на първия концерт на ДМ си беше случайност. Но пък и сбъдната мечта.
Та като цяло исках да кажа, че когато си решил да ходиш на концерт и няма обективни пречки, както беше с мен през 2006 г., просто търсиш начин да си намериш билет, а не мрънкаш, че билетите са свършили на третия ден.
Последна редакция: 18 Октомври 2008 от kirilart
Hellmaster
Кукла
**
Публикации: 26

Профил
Отговори #18: 18 Октомври 2008

Здравейте, усилено си търся билет за концерта, от категория 'Правостоящи пред сцената - 60 лв'. За съжаление, още на 13, тези билети бяха свършили, а аз нямах физическата възможност да отида по-рано.
Ако някой може да ми помогне, ще се радвам да пише...
Otacon
Гратис Любовник
Публикации: 56

Профил WWW
Отговори #19: 19 Октомври 2008

Здравейте,

и аз съм от хората, които дават всичко за билет пред сцената и които, за съжаление не успяха да си купят билет в първите два дни от пускането в продажба.

Не съм мислел, че някога ще го кажа, но се надявам хора да са купили билети с цел после да ги продадат на черно. Наистина се надявам.

Междувременно ако някой може да помогне, ще съм много благодарен!

Dream on, dream ooonnn...
desito_dm_1985
Възбуден
Публикации: 150

Профил
Отговори #20: 21 Октомври 2008

За съжаляние не знам за тези , който търсят билет от 60 лв. дали ще намерят.Поне според мен е невъзможно и ако все пак намерят ще бъдат на по-високи цени от обявената.До вчера в билетния център на НДК имаше всички билети без тези от 60 лв.Така че побързайте , защото доколкото разбрах са ограничен брой.Аз съм с билет от 65 и ще кажа , че разположинието е добро и препоръчвам докато има от тях да се сдобиете по-възможно най-бързия начин!!!
kovadian
Кукла
*
Публикации: 22

Профил
Отговори #21: 21 Октомври 2008

Здравейте,

и аз съм от хората, които дават всичко за билет пред сцената и които, за съжаление не успяха да си купят билет в първите два дни от пускането в продажба.

Не съм мислел, че някога ще го кажа, но се надявам хора да са купили билети с цел после да ги продадат на черно. Наистина се надявам.

Междувременно ако някой може да помогне, ще съм много благодарен!

Dream on, dream ooonnn...
Споко, мисля че до концерта ще излезнат доста излишни билети за пред сцената. Давам пример с мене: купих 4 билета за пред сцената от 60лв, два от които бяха за две приятелчета, но се оказа че те също са си купили билети. Така, че ако ми останат излишни седмица преди концерта ще ги пусна във форума  Одобрение

Kaiser Cose is coming !!!
Sailor
Новороден
*
Публикации: 1

Профил
Отговори #22: 23 Октомври 2008

И аз мисля, че фронт-стейдж билети ще се появят. Имам 3, така че единият вероятно ще е от мен. Освен ако някой приятел остане без билет или със съпругата ми решим да го пазим за бебето ни, което, дай Боже всичко да е наред, трябва да се роди в началото на февруари. Тя засега не вярва, че то ще е на концерта, но до май догодина кой знае... Усмивка
Hellmaster
Кукла
**
Публикации: 26

Профил
Отговори #23: 23 Октомври 2008

Хора, ако знаете, всичко давам за един такъв билет (пред сцената). Нямах физическата възможност да отида на 13ти по-рано и когато отидох, към 16 ч, въпросните билети бяха свършили, и поради тази причина нямам такъв. Огромен фен съм на Депеш Мод и наистина ще се радвам някой да ми помогне...

Благодаря искрено!
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #24: 24 Октомври 2008

Искам да ви дам една информация от първа ръка, която току що научих...Ще пускат още билети от 60 лева-за пред сцената, така че се ослушвайте Одобрение Дано да успеете да си вземете. Има надежда, така че...успех!

Angels of the Universe
cheez
Новороден
*
Публикации: 1

Профил
Отговори #25: 25 Октомври 2008

някой да има излишен билет за правостоящи пред сцената,знам че едвали има но все пак ще опитам някой може да се е отказал,ако има да ми пише на lilhen1@abv.bg Благодаря!: )

Come with me
Into the trees
We'll lay on the grass
And let the hours pass
Otacon
Гратис Любовник
Публикации: 56

Профил WWW
Отговори #26: 26 Октомври 2008

Искам да ви дам една информация от първа ръка, която току що научих...Ще пускат още билети от 60 лева-за пред сцената, така че се ослушвайте Одобрение Дано да успеете да си вземете. Има надежда, така че...успех!

Къде, кога... не забравяй да подадеш сигнал ако наистина пуснат  Одобрение
senser
Гратис Любовник
*
Публикации: 42

Профил
Отговори #27: 27 Октомври 2008

Дай наистина малко повече информация от тази "първа ръка".
desito_dm_1985
Възбуден
Публикации: 150

Профил
Отговори #28: 27 Октомври 2008

Пуснали са в online продажба  още билети от 80 лв. , т.е. ВИП-ове така , че , който иска да се възползвада побърза.Колкото до тези от 60 сигурно ще има , но кога точно информация нямама.
senser
Гратис Любовник
*
Публикации: 42

Профил
Отговори #29: 28 Октомври 2008

Пуснали са в online продажба  още билети от 80 лв. , т.е. ВИП-ове така , че , който иска да се възползвада побърза.Колкото до тези от 60 сигурно ще има , но кога точно информация нямама.
е къде са ги пуснали тези билети онлайн като на сайта на ticketpro няма ....
Страници: 1 [2] 3 4 ... 14
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.