DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 14
  Печат  
Автор Тема: Търся / Продавам билет за концерта в София  (Прочетена 64856 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
desito_dm_1985
Възбуден
Публикации: 150

Профил
Отговори #30: 28 Октомври 2008

На 26 проверих , имаше и даже купих два за едни мои приятели.Днес обаче виждам , че наистина няма , утре ще проверя в билетния цинтър на НДК и ще дам информация за това какво е останало там.
senser
Гратис Любовник
*
Публикации: 42

Профил
Отговори #31: 28 Октомври 2008

На 26 проверих , имаше и даже купих два за едни мои приятели.Днес обаче виждам , че наистина няма , утре ще проверя в билетния цинтър на НДК и ще дам информация за това какво е останало там.
нещо почва да ми се струва странна цялата история
първоначалната истерия с билетите премина вече и не мога да си обясня как са пуснали допълнитени билети и са свършили толков бързо ............ има нещо гнило в Дания
не ви ли се струва странно
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #32: 28 Октомври 2008

Искам да ви дам една информация от първа ръка, която току що научих...Ще пускат още билети от 60 лева-за пред сцената, така че се ослушвайте Одобрение Дано да успеете да си вземете. Има надежда, така че...успех!

Къде, кога... не забравяй да подадеш сигнал ако наистина пуснат  Одобрение
Задължително!!!

Angels of the Universe
desito_dm_1985
Възбуден
Публикации: 150

Профил
Отговори #33: 30 Октомври 2008

В билетния център на НДК положението е следното:
      80 лв. - няма
      65 лв. - има
      60лв. - няма
      55лв. - има
      45лв. - има
      40лв. - има.
   За справки в билетния център предоставям седния телефон : 916 63 69.
Otacon
Гратис Любовник
Публикации: 56

Профил WWW
Отговори #34: 02 Ноември 2008

Днес отидох в Orange Center да си купя билет (какъвто и да е) и жената на касата каза, че билетите за концерта са спряни от продажба за неизвестно време?!

Чуда се това дали е добра, или лоша новина...  Ядосан
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #35: 04 Ноември 2008

Здравейте,

Едни познати от Испания си купиха 2 електронни билета, но се отказаха да присъстват  на концерта и ме помолиха да им съдействам с намирането на купувач. Билетите са правостоящи от по 30 евро, но поради системата на продажба на моите познати им излезе 20 евро в повече на билет (такси). Така че в крайна сметка става въпрос за 2 билета по 50 евро парчето. Пишете ми ЛС ако има интерес.

Добо

* Recibo_Banco_Tickets.JPG (143.76 KB, 1045x784 - видяно 428 пъти.)

cerwin
Възбуден
Публикации: 152

Профил
Отговори #36: 06 Ноември 2008

дайте два за отпреде
мерси.

Ego sum flagellum dei
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #37: 06 Ноември 2008

ето ти два за отпреде - чети поста на добо

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #38: 07 Ноември 2008

Здравейте!
Моя позната,бивш потребител в d-m.org,също търси билет от 60,65 или 80 лева,тъй че ако някой продава подобен билет нека ми пише на ЛС!
dmode
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #39: 11 Ноември 2008

...дано не се намесвам извън темата за месото и кюфтетата Усмивка, но да попитам - има ли някакъв шанс за билети пред сцената - приемам всякакви идеи, източници, начини и .... цена Усмивка

But before you come to any conclusions
Try walking in my shoes
bety
Някой
**
Публикации: 14

Профил
Отговори #40: 21 Ноември 2008

Случайно погледнах онлайн продажбите в ticketpro.bg.Sellout е написано само срещу билетите от 60лв.Та ако някой все още търси билети от 65 или 80лв. нека провери.
cerwin
Възбуден
Публикации: 152

Профил
Отговори #41: 25 Ноември 2008

Здравейте,

Едни познати от Испания си купиха 2 електронни билета, но се отказаха да присъстват  на концерта и ме помолиха да им съдействам с намирането на купувач. Билетите са правостоящи от по 30 евро, но поради системата на продажба на моите познати им излезе 20 евро в повече на билет (такси). Така че в крайна сметка става въпрос за 2 билета по 50 евро парчето. Пишете ми ЛС ако има интерес.

Добо

ще ги взема,ако не си ги разфърлял вече ..

Ego sum flagellum dei
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #42: 26 Ноември 2008

Официално продажбата на билети от 60 лв. е приключила, но моя позната вчера си е взела точно такива. Е, тя не може да се оплаче от липса на "връзки", затова може би единственият шанс на тези, които търсят такива билети, е този и евентуално,много късмет от някой отказал се.

dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #43: 28 Ноември 2008

Здравейте,

Добо

Здравейте,

Извинявам се на всички, на които не съм отгвороил на личното съобщение, но стана инзвестно забавяне с единия билет понеже един от кандидат-купувачите се отказа. Аз отговарям по реда на заявките, но исках да напиша нещо тук относно ситуацията.

Остана 1 билет от двата и все още се предлага за покупка. Цената както обясних по-горе е 50 евро. Единствения по-сложен момент е превода на парите. Единият билет го продадох чрез PayPal който е възможно най-евтиния начин. Така че моля само тези, които имат PayPal да ми пратят ЛС. Ще отговарям по реда на съобщенята, така че моля тези които не получат веднага отговор от мен да бъдат търпеливи.

Билетът е пред сцената (от тези по 60лв).

Усепх!

Последна редакция: 28 Ноември 2008 от dobomode

cecytu
Новороден
**
Публикации: 3

Профил
Отговори #44: 02 Декември 2008

И аз да се намеся...нуждая се от 2 билета за пред сцената. Плачещ Помагайте хора, който може разбира се.  Усмивка Имейла ми е cvete_ivanova@abv.bg или на лс. Тенк ю ин адванс !  Усмивка Усмивка Усмивка
Последна редакция: 02 Декември 2008 от cecytu

I know a place where the sun's always shining,
with lovely flowers around everywhere...
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 14
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.