DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 14
  Печат  
Автор Тема: Търся / Продавам билет за концерта в София  (Прочетена 62755 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
davi
Новороден
Публикации: 7

Профил
Отговори #75: 21 Януари 2009

Тарся билет за пред сцената.Ако ниакой има инфо,моля пишете....
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #76: 21 Януари 2009

Темата е отворена за публикации отново.
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #77: 29 Януари 2009

В момента на сайта на Тикетпро (www.ticketpro.bg) изписва, че има билети на цена от 65лв, т.е. изцяло разпродадени са само билетите Front Stage и VIP.
Това честно казано малко ме озадачава. Започвам да се притеснявам относно разпродаването на останалите билети за концерта. Някой беше споменал, че продажбите вървяли добре.
kirilart, това твои лични догадки ли са или имаш някаква секретна информация ?

...Продажбите вървят много повече от добре и не се съмнявам, че ще гледаме Депеш пред пълен стадион...
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #78: 29 Януари 2009

Този път обаче, стадиона е доста по-голям (и ако гоним лимита)билетите са с, може би повече от 15 000. Това, че все още има билети не трябва да означава, че продажбите не вървят. А и не съм чул никой досега да спечелил от томболи с бирени капачки и тн. Всъщност, от oктомври не съм виждал или чувал нищо, което да напомня по някакъв начин, че Депеш Мод ще имат концерт в София. Само след 4 месеца. Усмивка
Последна редакция: 04 Февруари 2009 от Aleksandrovster
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #79: 29 Януари 2009

Цитат
kirilart, това твои лични догадки ли са или имаш някаква секретна информация ?

Изказването ми е на базата на изнесените данни за продажбите на билети само месец след старта. Тогава концерта в София беше с 34% продадени места от общия капацитет, което намирам за чудесно постижение. Голяма част от тези, които ще посетят концерта ще чакат последния месец, а дори и седмица за да си купят билетче, така че не виждам откъде идват притесненията ви.
Винаги се запазват количества билети от по-дефицитните, които се пускат в продажба периодично до самия концерт, поне такава е практиката навсякъде...спират се по-продаваните билети, за да се продадат тези, от които има най-голям брой свободни.
Както Aleksandrovster спомена, не са започнали и масовите игри с билети, това също е показателен факт, че организаторите не са притеснени относно броя продадени билети. Усмивка

Разбира се това е мое виждане по въпроса и ако нямаме паролите за достъп до мрежата на билети, за да се логнем с акаунта на СМЕ и да видим, колко точно са продадените билети няма как да сме сигурни.
Последна редакция: 29 Януари 2009 от kirilart
crystalline
Господар
*
Публикации: 163

Профил
Отговори #80: 29 Януари 2009

Както Aleksandrovster спомена, не са започнали и масовите игри с билети, това също е показателен факт, че организаторите не са притеснени относно броя продадени билети. Усмивка

баща ми определено НЕ изявява желание да присъства на концерт, но пък побърза да ме уведоми, че от 29ти щяло да започне някаква томбола за билетчета..не се ангажира обаче да си припомни в кой вестник го е прочел това.
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #81: 31 Януари 2009

А и не съм чул никой досега да спечелил от томболи с бирени капачки и тн.
На предният концерт един мой колега спечели билет за сектор от бира Туборг! Факт Намигване А що се отнася до тези промоции си мисля, че ще има билети които да са за пред сцената, но за сега това са само мои догадки. Да не си помислите сага, че работя в някоя компания, която е спонсор на събитието Усмивка

Angels of the Universe
kris
Някой
Публикации: 17

Профил
Отговори #82: 03 Февруари 2009

Здравейте и от мен Усмивка

Някой да има нова информация, относно билетите за концерта на ДМ. Може ли да се купи отнякъде един такъв.
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #83: 04 Февруари 2009

Здравейте и от мен Усмивка

Някой да има нова информация, относно билетите за концерта на ДМ. Може ли да се купи отнякъде един такъв.
Може да си купиш билет! Все още има в продажба Объркан

Angels of the Universe
ballbreaker
Екип
Публикации: 228

Профил
Отговори #84: 05 Февруари 2009

Предлагам 2 билета за пред сцената - 60лв/бр.

Остана 1бр
Последна редакция: 05 Февруари 2009 от ballbreaker
davi
Новороден
Публикации: 7

Профил
Отговори #85: 05 Февруари 2009

Искам билета jimmy1406@abv.bg
ballbreaker
Екип
Публикации: 228

Профил
Отговори #86: 05 Февруари 2009

Ginger, заяви билета преди всички. За сега няма други билети.
rositsa
Новороден
*
Публикации: 1

Профил
Отговори #87: 06 Февруари 2009

и аз търся 2 билета за пред сцена - rositsa.petrova@gmail.com
ember
Гратис Любовник
Публикации: 53

Профил
Отговори #88: 08 Февруари 2009

споко билети има - почти ежедневно проверявам тикетпро и от време на време показват различни места които са в наличност - така че според мен до последно билети ще има , само трябва малко дебнене , та да се вземат тези които ни трябват - най вече отпред де Намигване))

NOTHING'S IMPOSSIBLE
Hellmaster
Кукла
**
Публикации: 26

Профил
Отговори #89: 08 Февруари 2009

Вече съм се отчаял, тъй като отникъде не мога да си намеря билет за пред сцената (60 лв.). Моля, ако някой разполага с такъв, или има информация откъде да се снабдя с такъв, да ми пише на лични, или на mapping@mail.bg
Благодаря!
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 14
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.