DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Печат  
Автор Тема: Подгряващи групи  (Прочетена 30304 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
hooky
Джуниър
Публикации: 77

Профил
Отговори #30: 16 Октомври 2008

Ако Ladytron подгряват ще е супер, но не мога да си ги представя пред 50 000 души. На такъв стадион банда като The Killers ще е по-подходяща. Пък и ще издават нов албум, Депеш са една от любимите банди на Брендън...защо да не ги видим на живо и в София.

I never dreamt that I would get to be
*this* cool
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #31: 16 Октомври 2008

Combichrist хахаха Усмивка Ами миналия път имаше късметлии, които гледаха Placebo преди ДМ, няма да откажа и аз на такъв късмет. Иначе разбираемо е да предпочитам група, която лично харесвам като De/Vision или And One, които едва ли са от най-големите чужди групи, но все пак...

От българските нямам идея наистина, но какво им е толкова на Gravity Co. Усмивка
Danna
Опасен
Публикации: 224

Профил
Отговори #32: 16 Октомври 2008

Преброих 3 пъти до 10 преди да постна и пак не можах да се сдържа
Да ме прощаваш ама да сравняваш Депеш с рок алтърнатив някакси не ми се връзва...Най-малкото пък с група с толкова гей-звучене като Placebo.
Много ще ми бъде интересно да обсъдим какво значи гей-звучене (може би с ЛС, за да не окакваме темата) Искам само да вметна, че стереотипите, които медиите ни набиват в главите са неизлечимо нещо (Let me hear you make decisions.Without your television Плезене)Това, че Молко поноси роклета, не го прави гей и единствения такъв в групата - Стефан е фен на Depeche, който колекционира неща и си пази билетите от концертите им (не от концертите на Placebo имам предвид)!

Като съм влязла в таз' тема поне да свърша нещо по същество. Като Българска подгряваща група ми се иска да видя r.o.b.t.f. (Нуфри успява да създаде атмосфера - винаги), a ako подгряват  Ladytron може да се разминем с една подгряваща, заради Мира  Намигване
Последна редакция: 16 Октомври 2008 от Danna
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #33: 17 Октомври 2008

Ако зависеше от мен то лайнъпът би бил:

16:30 - 18:00 DJ Julianep + DJ N:Mode Live DJ Sets
18:30 - 19:15 Gravity Co.
19:45 - 20:45 And One
21:30 - ...   DEPECHE MODE

За съжаление лайнъпът не зависи от мен.
Но искрено ще се радвам, ако And One, Ladytron или Covenant подгряват. Все пак, ако гледаме реално - мисля, че най-вероятно тази "световноизвестна група" ще е Camouflage.

И искрено се надявам да има подгряващ адекватен DJ (или DJs) преди първата група.
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #34: 17 Октомври 2008

Все пак, ако гледаме реално - мисля, че най-вероятно тази "световноизвестна група" ще е Camouflage.

Жоро, моля ти се недей така с това "най-вероятно", защото ако Камуфлаж подгряват Депеш мод на 18-ти май, моя милост ще бъде на глюкоза в реанимацията на 5-та градска поне седмица след това ...

bong13
Възбуден
Публикации: 160

Профил
Отговори #35: 17 Октомври 2008

Жоро, моля ти се недей така с това "най-вероятно", защото ако Камуфлаж подгряват Депеш мод на 18-ти май, моя милост ще бъде на глюкоза в реанимацията на 5-та градска поне седмица след това ...
Ох, значи дано не са Camouflage! Не ми се иска да ходя на свиждания в 5-та градска.  Намигване
Честно да ви кажа, на мен ми се иска да са Placebo, така и не можах да се насладя на концерта им миналата година, но кой знае... може пък да са Duran Duran! Ако Саймън се сети изобщо кои са Дейв и Депеш  Плезене Майтапя се, разбира се!

The more I look   The more I see   The more I feel
silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #36: 17 Октомври 2008

Майчице ,Дани ако са CAMOUFLAGE ще си правим компания в болницата! ПощурялАма след концерта!

Let me show you the world in my eyes...
Titi
Господар
*
Публикации: 166

Профил
Отговори #37: 17 Октомври 2008

Знам, че не би могло да се случи, но наистина бих се изкефила на подгряващи да са MINERVE  Усмивка
Мисля, че хората, които бяха в Маската биха ме разбрали защо те  Намигване
А за Camouflage .... хора смилете се , ако са те, значи ще съм откачила преди да са излезли Depeche , а след това вече ще съм се довършила тотално  Пощурял

Спрете Земята..... искам да сляза !!! ...... но ще се върна , само да изживея още един концерт на Depeche :-)
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #38: 17 Октомври 2008

Иначе много би ми се искало да видя Клас ако имаше възможност! Останах очарована от новата им песен, "Сини слънца", която излезе миналата година.

Мда, и аз така Усмивка Но такава възможност май реално погледнато няма.
И пак оставаме с Остава И Гравити...за съжаление голям избор май няма, така че някаква изненада тук едва ли ще има.
Виж човек си струва са си помечтае за подгряваща чужда група. Аз бих се радвал да видя Лейдитрон, обаче силно се съмнявам че някой ще се сети да ги покани. Друга група, за която веднага се сещам е Seabound - някои от техните парчета са ми много любими и дори ги предпочитам пред Camouflage Плезене! *айде спрете да ме замярате с развалени домати и яйца, моля!*

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #39: 17 Октомври 2008

Аз бих се радвал да видя група, която все още не съм виждал на концерт. Предполагам, че групата ще е млада, британска и от каталога на Мют. Иначе личните ми предпочитания от вече изброените дотук в темата падат на Covenant, защото тях не съм гледал още, а имам голямо желание. По време на миналото турне бяха спрягани за някои дати, но така и не се случи.
Относно българските групи нямам фаворити вече, нито Остава, нито Гравити са това, което бяха някога, така че ще слушам с едно ухо и ще чакам да напуснат сцената Плезене
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #40: 17 Октомври 2008

За съжаление, според мен няма шанс да видим нито Camouflage, нито Seabound (RizaaR, на мен също са ми преди Camouflage в личната класация), нито De/Vision, нито Covenant... а още по-малко пък Combichrist... за щастие последните ще ги видим на родна земя скоро Плезене... иначе аз бих изброила поне още 3 имена, но не мога да се отдавам на толкова смели мечти  Ухилен

Предполагам, че групата ще е млада, британска и от каталога на Мют.

Е, с това вече съм склонна да се съглася!

See what I see!
N:Mode
Гост
Отговори #41: 17 Октомври 2008

Ако ще са артисти на Mute, както предполагам, се надявам на Goldfrapp или MOTOR. Подбора на чужда подгряваща доста зависи от звученето на бъдещия албум. Ако е с по-електронна насоченост не мисля, че гореспоменатите са невъзможни варианти.
uselink
Възбуден
Публикации: 147

Профил
Отговори #42: 17 Октомври 2008

Аз предлагам да няма подгряващи групи--ще ни спестят толлпва главоблъсканица Зъл  А и лично аз немам нужса да ме "подгряват" за ДМ, напротив--имам нужда да ме охлаждат, че душицата ми изгаря от нетърпение и очакване Ухилен
Freesoul
Някой
*
Публикации: 9

Профил WWW
Отговори #43: 17 Октомври 2008

За Goldfrapp и аз съм с много дигнати ръце ^^
S.P.
Агент
*
Публикации: 84

Профил
Отговори #44: 17 Октомври 2008

FAD GADGET, ..много се искефих на подгряването по време на Exciter Toura -за съжеление обаче , човека умря от сърдечен удар след турнето с Депеш и няма да може,  иначе не бих отказал MUSE-все пак като е гарга да е рошава

higher love
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.