DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Печат  
Автор Тема: Концерти на MINERVE в България!  (Прочетена 23494 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #60: 19 Май 2008

Хубаво е, че идват добри групи за концерти в България.  Усмивка Минърв са ми любимци, така че с нетърпение ще очаквам новия им албум и представянето му наживо.

Мнението ми за клуба в София надали ще се промени. Владо, отиди в събота след концерта на Diorama в Солун в клуб 8 ball, в центъра се намира в Лададика, където същата вечер ще пуска и Анди Крюгер и после ще си говорим какво означава добър клуб в този стил.  Намигване
Последна редакция: 19 Май 2008 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
gothprince
Опасен
**
Публикации: 214

Профил WWW
Отговори #61: 19 Май 2008

Хмм, бил съм в солунския Eight Ball, след концерта на Clan of Xymox там миналата година, DJ беше самият Ronny Moorings (вокала на C.O.X.) !
Такъв клуб просто в България няма и няма и да има скоро, затова сравнението е направо неумесно  Намигване
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #62: 22 Май 2008

Много се радвам, че Минърв ще дойдат тук Намигване ще се позабавляваме.

Относно клуба мисля, че все пак 3 Уши е доста по-добре от българския 8 Ball или който и да е клуб в Студентски град. Като цяло е много трудно (и/или скъпо) да наемеш по-нормален клуб и да не си на минус от това, че се опитваш да направиш нещо за българската ъндърграунд сцена, поради простия факт, че тук изобщо няма достатъчно публика заинтересована да види тези групи. Едни същи 100 (максимум) човека се виждаме на всички мероприятия...
От друга страна въпрос на личен избор е къде ще отидеш и къде не.

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
gothprince
Опасен
**

Профил WWW
Отговори #63: 09 Октомври 2008

След разговори с групата и новия им мениджър решихме да отложим концертите им в България за периода след излизането на новия им 4-ти албум, който се очаква през май-юни 2009 Намигване Надяваме се за тогава да има и по-добро място за изява в Пловдив от клуб Гепи.
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #64: 09 Октомври 2008

Жалко, вече си бях организирала пътуването и имах нагласата и желанието да ги видя.
Не искам да се бъркам много, но не може ли да го отложите за малко по-късно от май-юни по разбираеми за този форум причини.  Намигване

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
gothprince
Опасен
**

Профил WWW
Отговори #65: 09 Октомври 2008

Разбира се, че ще бъде след концерта на 18-ти и периода на турнето наоколо, точни дати все още не сме фиксирали Намигване
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #66: 09 Октомври 2008

След разговори с групата и новия им мениджър решихме да отложим концертите им в България за периода след излизането на новия им 4-ти албум, който се очаква през май-юни 2009 Намигване Надяваме се за тогава да има и по-добро място за изява в Пловдив от клуб Гепи.

Жалко, че се е получило така! Да се надяваме, че и догодина освен на по-добро място от клуб Гепи в Пловдив ще свирят и на по-добро място от клуб 3 уши в София. Иначе доста се бях притеснила как ще подскачат там тия двуметрови младежи, а и аз лично този клуб не го харесвам изобщо, така че май всяко зло за добро.  Усмивка

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #67: 10 Октомври 2008

Тюх, изгоряха ми мечтите да гледам Минерв след по-малко от месец, както и самолетния билет до София! Тъжен
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #68: 10 Октомври 2008

Тюх, изгоряха ми мечтите да гледам Минерв след по-малко от месец, както и самолетния билет до София! Тъжен

Ех, може все пак да ми дойдете на гости... ще пийнем, хапнем и ще ви пусна Минърв на компа  Ухилен Ухилен

See what I see!
Страници: 1 ... 3 4 [5]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.