DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Vice Versa  (Прочетена 1768 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dockapi
Гост
30 Май 2006

Често си задавам въпроса-как става разпределянето на песните в един албум,тези които ще изпее Dave и тези,които ще изпее Martin.
Според Вас играе ли роля сложността им?Както сигурно сте забелязали  аз съм фен повече на Martin,но не мога да отрека, че гласът на Dave е по-силен,по-плътен и по-школуван.Факт е,че Martin изпълнява по-бавните и лирични песни,с малки изключения.От друга страна  той изпълнява live част от песните,записани в студио от Dave.
Бихте ли разменили и как песните изпълнявани от двамата?
Аз  се питам как ли би звучала Precious,изпълнена от Martin.Колко ли силно би било чувството! Ангелче
atomheart
Агент
Публикации: 116

Профил WWW
Отговори #1: 30 Май 2006

Продуцентът до голяма степен би трябвало да ре6ава кой какво да пее.

Бих разменил гласа на Дейв с този на Мартин май само в Surrender.
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #2: 31 Май 2006

Интересна тема!
Доколкото знам,Мартин си подбира най-често 2 песни,които смята,че са най-подходящи за неговия глас,а всички останали оставя на Дейв.Винаги съм се възхищавала на начина,по който Дейв изпълнява толкова лични за Мартин песни (все едно че пее за себе си,което вероятно е така за някои от песните,като Condemnation).
С удоволствие бих чула Fly On The Windscreen Final,The Love Thieves,Insight,Goodnight Lovers в изпълнение на Мартин.Други вече съм чула или от демота или от изпълнения на живо (ще отбележа Dressed In Black и Here Is The House (live) като изключително въздействащи и прочувствени Очиврът).Мартин си е Мартин! Готин

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* MartBlue.JPG (26.05 KB, 288x295 - видяно 226 пъти.)

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.