DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [15 ЯНУАРИ 2009] Depeche Mode - Sounds of the Universe - 21.04.09  (Прочетена 29402 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #30: 07 Февруари 2009

'ем съм му казвал в прав текст да се ограничи само във флирт със стойката на микрофона, пляскане, пеене и пипане на атрибутите си. Ама не слуша явно.

Може би следващия път трябва да го насочиш към Сатриани да го ошлайфа и него, както направи с Кърк Хамет преди неколко лета Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #31: 07 Февруари 2009

...
'ем съм му казвал в прав текст да се ограничи само във флирт със стойката на микрофона, пляскане, пеене и пипане на атрибутите си. Ама не слуша явно.

... е, той тези неща ги е овладял до съвършенство и вероятно вече се нуждае от нови предизвикателства човека.

Не разбирам от китарни рифове и не ме интересува сложността им особено, за това се задвоволявам единствено с това, че на Дейв му отива китара  Намигване

П.П. Канто, не смей да ми интерпретираш думите!  Ухилен

See what I see!
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #32: 08 Февруари 2009

Fragile Tension, изтече в интернет. Усмивка
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #33: 08 Февруари 2009

Fragile Tension, изтече в интернет. Усмивка

В момента я тегля. Обещах си да не слушам нищо предварително - т.е. да чакам официалния рилийз на албума, като преди това да не съм слушал нищо. Но е толкова трудно да издържа да не си я пусна ...  Плачещ
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #34: 08 Февруари 2009

Звучи ми като песен, която би се вписала най-добре между по-силни, някак си допълваща албума. Или поне трудно мога да си я представя като един от козовете на "Sounds of the Universe".

Впрочем има подозрения, че това, което е изтекло може би е демо на песента, а не финалният й вариант.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #35: 08 Февруари 2009

Звучи ми като песен, която би се вписала най-добре между по-силни, някак си допълваща албума. Или поне трудно мога да си я представя като един от козовете на "Sounds of the Univers

И аз мисля,че не е коз това определено.Много е PTA песничката.

Let me show you the world in my eyes...
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #36: 08 Февруари 2009

Имам една молба. Би ли ми изпратил някой инфо на ЛС от къде бих могла да я изтегля?  Ангелче

Благодаря много на sisterofnight и johnny!  Одобрение
Последна редакция: 08 Февруари 2009 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #37: 08 Февруари 2009

Аз съм откровено разочарован от това, което чувам. В интерес на истината, нямах и високи очаквания към тази песен заради клипчето, което бяха пуснали с вокалите на Дейв. Откъм продукция обаче ми се струва твърде постна тази песен - един монотонен ритъм и малко китари, примесени с познатите звуци и ефекти от ПТА.
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #38: 08 Февруари 2009

Аз съм откровено разочарован от това, което чувам. В интерес на истината, нямах и високи очаквания към тази песен заради клипчето, което бяха пуснали с вокалите на Дейв. Откъм продукция обаче ми се струва твърде постна тази песен - един монотонен ритъм и малко китари, примесени с познатите звуци и ефекти от ПТА.

Абсолютно същото мнение изказвам и аз. Още щом чух клипчето бях споменала, че не ми харесва тази песен. Предчувствието рядко ме лъже.
Саундът е все едно на песен, извадена от предишния албум, а тези вокали според мен изобщо не си пасват с музиката.
Можеше спокойно да мине за би сайд. Явно е пълнежът към албума или поне се надявам да бъде.
Последна редакция: 09 Февруари 2009 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #39: 08 Февруари 2009

И аз не съм очарован, дори ако приемем, че това е демо. Нещо не им се е получило - нито ритъмът е оригинален (всъщност доста наподобява този на Lilian от предишния албум), нито вокалите на Дейв ми харесват, музиката ми звучи стерилно .... не намирам дори и малко оригиналност в парчето. Жалко Шок
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #40: 08 Февруари 2009

Аз лично много се надявам това да е далеч от крайният резултат. Много се съмнявам този "сух" вокал без ефект да остане както и доста други елементи, но да не се впускам в подробности. 

Good Evening, Sofiaaa!
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #41: 08 Февруари 2009

Така, след като изяснихме, че оргиналност всякаква липсва искам да кажа, че моите очаквания за съжаление се оправдават напълно до момента, а така ми се искаше да се лъжа  Ядосан... принципно парчето ми звучи, като много кофти ремикс на ужасно некъдърен човек... за да не бъда изцяло негативна нека кажа, че ритъма и мелодията не са толкова зле, но точно тези вокали са подходящи за всичко друго, но не и за точно тази мелодия...

Всички тук са в трепетно очакване на албума... аз  съм решила да не чакам със затаен дъх, защото очакванията ми са доста хм... неангажиращи, за разлика от повечето тук... искрено се надявам да греша и да чуем един задоволителен (поне) албум! За сега, нека не казвам, какво точно аз очаквам да чуя  Млъкнал

Едно е сигурно - чакам турнето  Намигване

See what I see!
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #42: 08 Февруари 2009

чакайте бе сладурковци! то не се знае какви са модните мелодии на Марс в този зимен сезон! то на нас дали ни харесва или не..ами Вселенското турне? нали трябва да има нещо за всеки! а пък и може да ни будалкат Намигване може да ни пускат части които са изрязали и решили че няма да влязат в албума.. я по оптимистично! ще го чуем като си го купим- а дотогава... ще въртим старите мелодии  Усмивка
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #43: 09 Февруари 2009

Какво да кажа ... чух я 4 пъти ...

Не мога да имам реална оценка от 4 прослушвания, но очаквах да е по-зле.  Намигване Това не означава, че съм влюбен в песента- дори напротив. Има някои неща, които ми харесват, но повечето е копи и пейст от Playing the Angel . Китарата е добра, но темпото и бийта е  Тъжен За вокала да не говорим  Ядосан - Напомня ми на Lilian по някакъв начин. Все пак си личи, че са използвали доста "олд скуул" синтове. Има известен ретро звук.

Съжалявам, че го казвам, но си мисля, че това ще е финалния вариант на песента, а и също като Kevy засега се припокрива с очакванията ми.  Плачещ

П.С. Не можах да се сдържа  Ухилен
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #44: 09 Февруари 2009

ооо на мен точно китарата ми стърже в мозъка.. май трябва да послушам повечко... благодаря ти Мая Усмивка
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.