DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [15 ЯНУАРИ 2009] Depeche Mode - Sounds of the Universe - 21.04.09  (Прочетена 29396 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #45: 09 Февруари 2009

За нищо Ивелина!  Усмивка
Въпросната песен, предмет на обсъждане днес е сред трак листа на новия албум, така че вече всичко е ясно какво влиза в него и какво не.
Иначе да, може да има хора, на които същата да се харесва, аз лично досега не съм чула от никъде позитивни коментари, а говорих с доста фенове от различни краища на света.
То хубаво, че трябва да се гледа оптимистично, но и реалистично!
Последна редакция: 09 Февруари 2009 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #46: 09 Февруари 2009

чакайте бе сладурковци! то не се знае какви са модните мелодии на Марс в този зимен сезон! то на нас дали ни харесва или не..ами Вселенското турне? нали трябва да има нещо за всеки!
....
Какво да чакаме? И ако на нас, т.нар. die hard фенове не харесва, тогава на кого? Поне да имаше някакъв комерсиален потенциал, но уви....

а пък и може да ни будалкат Намигване може да ни пускат части които са изрязали и решили че няма да влязат в албума.. я по оптимистично!
....
Ако наистина вярваш в това, добре Усмивка
Определението "Violator на 21ви век" не ми се връзва по никакъв начин с Fragile Tension, затова ще се съглася, че (поне за момента) нещо ни будалкат Полицай
Emchoty
Гост
Отговори #47: 09 Февруари 2009

До преди десетина минути не съм и помисляла, че някога ще имам повод да го кажа, но:

Това е по-зле и от I Want It All  Млъкнал
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #48: 09 Февруари 2009

До преди десетина минути не съм и помисляла, че някога ще имам повод да го кажа, но:

Много силни думи, много силни думи ...  Ухилен
did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #49: 09 Февруари 2009

Впрочем има подозрения, че това, което е изтекло може би е демо на песента, а не финалният й вариант.

Трябва да си прав, предварително се извинявам на kirilart, но в тоя случай не знам как да опиша реакцията си освен, че главният орган на кръвообращението ми блокира за известно време от разочарование ...

still my broken wings you choose to mend
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #50: 09 Февруари 2009

Нека не бързаме в албума има още вселенски звуци, знае ли човек може пък Fragile Tension да се окаже най-доброто попадение.  Намигване

"I'm my own worst enemy"
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #51: 09 Февруари 2009

Нека не бързаме в албума има още вселенски звуци, знае ли човек може пък Fragile Tension да се окаже най-доброто попадение.  Намигване
Систър, недей така.... като се има предвид, че е неделя вечер, с това изказване може да предизвикаш самоубийства  Ухилен

... 'ми според мен са на едно ниво на безличност  Ухилен

... Поне да имаше някакъв комерсиален потенциал, но уви....

... 'бе то аз и в Precious не открих комерсиален заряд, а тя голЕм хит излезна... кой знае тази умопомрачителна песен колко млади и безценни фенове на групата ще спечели  Ухилен
Последна редакция: 09 Февруари 2009 от Kevy

See what I see!
Emchoty
Гост
Отговори #52: 09 Февруари 2009

Ми не, той Създателят си го е казал още горе-долу по времето, когато нас са ни правили: Words are very unnecessary  Плезене
strange_affection
Странен Любовник

Профил
Отговори #53: 09 Февруари 2009

....
Какво да чакаме? И ако на нас, т.нар. die hard фенове не харесва, тогава на кого? Поне да имаше някакъв комерсиален потенциал, но уви....

Съдейки по това изказване - бих казал, че си бесен на това, което си чул  Ухилен

Ето, затова не подходих с големи очаквания  Намигване Пък и всъщност не е чак толкова лошо - със сигурност I Want It All e по-зле (поне за мен). Трябва да отбележа също, че тази песен щеше да е една от най-слабите, ако беше излязла в периода 2005-2006. Дано сега тя е най-слабата, а другите да звучат по-иновативни.  Усмивка

Все пак, някак си, ще го превъзмогна парчето - пак казвам - очаквах да е по-зле,

Ми не, той Създателят си го е казал още горе-долу по времето, когато нас са ни правили: Words are very unnecessary  Плезене

Отново вкарваш силни думи ...  Ухилен

П.С. Появиха се и първите фен ремикси вече  Ухилен

Последна редакция: 09 Февруари 2009 от strange_affection
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #54: 09 Февруари 2009

Предлагам четиримата пускащи на предстоящото парти да направим четири листчета, на едно от които ще е изписано името на песента. Човекът, който ще изтегли злокобното късметче, ще бъде принуден да я пусне под съжалителните погледи на останалите. А на следващото събитие листчетата ще бъдат изрязани от обложката на сингъла "Fragile Tension".  Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #55: 09 Февруари 2009

... А на следващото събитие листчетата ще бъдат изрязани от обложката на сингъла "Fragile Tension".  Усмивка

Шок ... аз викам, туй чудо да не излиза на сингъл!  Млъкнал

Светльо, то бива бива черен хумор, ама чак пък толкова  Бесен

И понеже вече ще си лягам, освен "лека нощ" искам да ви пожелая това парче да е най-лошото в предстоящия албум!
Последна редакция: 09 Февруари 2009 от Kevy

See what I see!
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #56: 09 Февруари 2009

Шок ... аз викам, туй чудо да не излиза на сингъл!  Млъкнал

Е, при положение, че туй чудо почти сигурно е намерило място в класацията "топ 5 песни, с които не трябва да правите серенади под балконите на почитателки на DM", може и да се откажат.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

julianep
Ултрас
**

Профил WWW
Отговори #57: 09 Февруари 2009

....

Съдейки по това изказване - бих казал, че си бесен на това, което си чул  Ухилен
....
Всъщност не е така. Цитатът, който си публикувал, се отнася за "чакайте бе сладурковци! то не се знае какви са модните мелодии на Марс в този зимен сезон! то на нас дали ни харесва или не..ами Вселенското турне? нали трябва да има нещо за всеки!", което ми се стори не на място като изказване. Просто се правя на сериозен, заради трагичния момент, който изживяваме в момента Намигване Иначе чувството за хумор е може би единственото спасение в такива моменти Ухилен
Няма как да съм бесен, защото тръпката за нов ДМ продукт при мен намалява прогресивно от 2001 г. насам и в момента е приблизитено равна на нула. Понякога ми се иска да не е така и да се вълнувам като едно време, но заради песни като тази е трудно, дори невъзможно.
Последна редакция: 09 Февруари 2009 от julianep
strange_affection
Странен Любовник

Профил
Отговори #58: 09 Февруари 2009

....

....
Всъщност не е така. Цитатът, който си публикувал, се отнася за "чакайте бе сладурковци! то не се знае какви са модните мелодии на Марс в този зимен сезон! то на нас дали ни харесва или не..ами Вселенското турне? нали трябва да има нещо за всеки!", което ми се стори не на място като изказване. Просто се правя на сериозен, заради трагичния момент, който изживяваме в момента Намигване Иначе чувството за хумор може би е единственото спасение в такива моменти Ухилен
Тръпката за нов ДМ продукт при мен прогресивно намалява от 2001 г. насам и в момента е приблизитено равна на нула. Понякога ми се иска да не е така и да се вълнувам като едно време, но с песни като тази е трудно, дори невъзможно.
По мое мнение, песента не е чак толкова лоша, особено ако изключим вокалите на Дейв, които са  Идиот(разбирай - ужасни).
julianep
Ултрас
**

Профил WWW
Отговори #59: 09 Февруари 2009

По мое мнение, песента не е чак толкова лоша, особено ако изключим вокалите на Дейв, които са  Идиот(разбирай - ужасни).
....
Много зависи с какво я сравняваш. Ако е със слабите песни от предишния албум, може би си прав. Но има ли смисъл да се правят подобни сравнения?! Дай да я сравним с която и да е песен от Violator! Полицай
За много от хората в този форум ДМ е най-великата банда - в този смисъл едва ли някой очаква "не толкова лоша песен + ужасни вокали". ДМ имат огромен потенциал, но както казах и в началото - по мое мнение нещо не им се получава напоследък.
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.