DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [15 ЯНУАРИ 2009] Depeche Mode - Sounds of the Universe - 21.04.09  (Прочетена 29438 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
white_ambition
Опасен
Публикации: 235

Профил
Отговори #75: 10 Февруари 2009

В youtube, всеки, който беше качил песента, без да се замисли, че не е защитен от авторско право, беше отрязан, и аз в това число. Ужасно е, не допусках, че ще ми се случи, как ми го начукаха тия, ще пукна от срам... Ангелче
Така че към аматьорите като мен, внимавайте какви ги вършите, ако имате подобни намерения.. xD

Цитат
Dear Member:

This is to notify you that we have removed or disabled access to the following material as a result of a third-party notification by Depeche Mode claiming that this material is infringing:
Последна редакция: 10 Февруари 2009 от white_ambition

What ever I say, I love DM to death, if it's possible, even after it! x3

Depeche will come to us,
It's an inevitability!

D ivine         
= xciting      
P recious      
= njoyable          M artyrizing
C ondemnable     O verwhelming
H eartening         D reamy
= legantly           = verlasting

uselink
Възбуден
Публикации: 147

Профил
Отговори #76: 10 Февруари 2009

Uselink, лошото в цялата работа е, че не предлагат нищо ново с тази песен. А аз съм свикнала да ми предлагат точно това през годините и определено са ме разглезили, затова сега съм толкова критична. Иначе да, нека правят музика без да се съобразяват с модата, те през 80-те и 90-те години правеха точно това, а и феновете биха се радвали.  Усмивка
Не ми се иска да е претупване на нещата и просто за протокола да бъде издаден поредният албум.

Иначе относно полемиките дали песента е демо или не, вече двама човека извън България ми казаха, че са чули целия албум и не споменаха, че това е демо версия на Fragile Tention. От единия чух много негативно мнение за албума, другият каза че е ок. Ще видим.  Усмивка

Maya_v  напълно съм съгласен с теб Одобрение Ние всички сме разглезени и много взискателни  към групата / имам предвид ние всички тук/.  Но музиката на ДМ никога не се е приемала еднозначно и едностранчиво --дори и от най-запалените почитатели/ вкл.  и тази дискусия го доказва/. Мисля си, че във всеки албум има по една-две песни които според повечето нас са "по-слаби" на фона на цялостното излъчване. Напълно възможно е тази песен да е точно такава. Казвам последното с уговорката, че аз все още не съм чул песента! Доверявам се изцяло на вашите коментари Усмивка  И както е тръгнало с прослушването на песента отсега--нищо чудно тя да стане любима--то след толкова "въртене" ..... Побъркан
А както казах и преди мисля, че чисто психологически е удачно да тръгваме към новия албум  с понижени очаквания Ангелче
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #77: 10 Февруари 2009

От известно време насам се носят слухове по отношение на това, в какъв формат ще бъде издаден новият албум "Souns of the Universe". Напоследък голяма част от слуховете се припокриват, затова реших да публикувам тук какво последно прочетох във форума на HOME, като непотвърдена информация.

SOTU formats

STANDARD EDITION

1 CD audio with 13 new tracks

SPECIAL EDITION

1 CD + 1 DVD

1 CD
13 new tracks

1 DVD
EPK / song after song – about 15 minutes.
new album - mix 5.1 .
Remixes – 2 mixes from BOXSET (to be confirmed).

BOXSET

3 audio CD + 1 DVD + 2 books in hardcover

CD1
new album

CD2
another 5 new songs
5 remixes of new songs

CD3
5 demos of new songs
5 demos of old songs

DVD
Film nr 1 - Roland Brown – about 45 minutes
Film nr 2 – film from studio – about 45 minutes
Film nr 3 – EPK - about 10 minutes
Video of 'Wrong'
New album – mix 5.1

Plus

Book in hardcover with Anton Corbijn photos and with lyrics from new album
Second book in hardcover with photos by Daniel Miller, Ben Hillier and others
First edition certificate
5 artistic cards with"remix" of album cover. (there are 14 various cards added randomly to the box). Cards are in envelope sealed with wax
Poster - graphic, not photo
2 enameled stamps

Според потребителя, който публикува това, информацията е от един от най-големите онлайн магазини за музика в Полша.  Усмивка
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #78: 10 Февруари 2009

Цитат
BOXSET

CD1
new album

CD2
another 5 new songs
5 remixes of new songs

CD3
5 demos of new songs
5 demos of old songs

DVD
Video of 'Wrong'
New album – mix 5.1

Специалното издание и нормалния едишън се припокриват като инфо с това, което открих по онлайн магазините в Англия и Япония. Разбира се навсякъде с уточнението, че може да настъпи промяна в съдържанието до датата на издаване. Колкото до бокс-сета, първото което ми хрумва като асоциация е, че дори ако не можем да очакваме качество от новия албум, поне ще има доволно количество нови песни през 2009-та. Този вариант би бил утеха за мен, защото може между недостойните да влязат в албума да има по-големи бисери от титулярите.
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #79: 10 Февруари 2009

Цитат
BOXSET

CD1
new album

CD2
another 5 new songs
5 remixes of new songs

CD3
5 demos of new songs
5 demos of old songs

DVD
Video of 'Wrong'
New album – mix 5.1

Специалното издание и нормалния едишън се припокриват като инфо с това, което открих по онлайн магазините в Англия и Япония. Разбира се навсякъде с уточнението, че може да настъпи промяна в съдържанието до датата на издаване. Колкото до бокс-сета, първото което ми хрумва като асоциация е, че дори ако не можем да очакваме качество от новия албум, поне ще има доволно количество нови песни през 2009-та. Този вариант би бил утеха за мен, защото може между недостойните да влязат в албума да има по-големи бисери от титулярите.

Както например се случи с Newborn и PTA. И аз хвърлих око на този бокс сет и се чудя колко ли парички ще трябва да си приготвя за него ... Очиврът

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #80: 10 Февруари 2009

аз пък се чудя кой ли пуска инфото из нета? така беше и с предния албум  Тъжен ... как "изтече" тая песен???
N:Mode
Гост
Отговори #81: 10 Февруари 2009

аз пък се чудя кой ли пуска инфото из нета? така беше и с предния албум  Тъжен ... как "изтече" тая песен???
Някой от Санта Барбара.  Усмивка
silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #82: 10 Февруари 2009

Е начини явно има да изтече.Въпросът е,че ние изобщо не можем да издържим.Поздравявам uselink за това,че успява.Сега направо му завиждам! ГотинДано само не го е зачовъркало и него.Аз изобщо не мога.Признавам си го без бой,каквото и да изтече ще го чуя и ще го видя Тъжен Само дето неискам да се чувствам разочарована!

Let me show you the world in my eyes...
uselink
Възбуден
Публикации: 147

Профил
Отговори #83: 11 Февруари 2009

Въпросът е,че ние изобщо не можем да издържим.Поздравявам uselink за това,че успява.Сега направо му завиждам! ГотинДано само не го е зачовъркало и него.

Да си призная здраво се стискам да не се изкуша Ухилен Още повече след цялата тази дискусия. Но вече даже го удрям и на инат и продължавам да не съм чул песента! Може би и не е точно инат, а както каза страх  от неоправдаване на очкванията/разочарование е силна дума за мен когато става дума за ДМ Бияч Все си мисля, че трябва да се карат поред нещата--сингъл,втори евентуално,албума и тогава вече да се каже--струва си/не си струва.
 А до изтичането на инфо--може и да си е леко зарибяване с мълчаливото съгласие на фрупата Зъл Както се вижда на хвърлената въдичка се закачват много фенове Ухилен--вижте само какви дискусии за разгарят.
silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #84: 11 Февруари 2009

А ма моля ти съ,виж как се забавлява сега на чужд гръб НамигванеДръж фронта !Хванаха се те феновете,дискутират ли дискутират ма само тюх,тюх!Ма нека излезе верно първо сингъла а после и албума.Само да няма по-голямо тюх!Ама няма айде стига с този песимизъм.

Let me show you the world in my eyes...
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #85: 13 Февруари 2009

На мен пък песента ми харесва супер много и я въртя нон-стоп тези дни. Което не ми пречи да кажа, че миксът е отвратителен. Т.е. мисля, че това е или демо или ранен микс.

personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #86: 13 Февруари 2009

На мен са ми странни тези "дискусии" от рода: харесва ми, на мен пък не, разочарвоан съм, о, не, толкова се зарадвам и ми допадна и т.н. (нямах нерви да изчета всичко). Подобни разговори винаги са били провокирани преди и малко след излизане на нов албум. Много ясно, че някой ще бъде с излъгани очаквания, на друг те ще бъдат надхвълрени...
А от кой е "изтекла" информацията?  Ухилен Аз не се съмнявам, групата вече като че ли не може да ме изненада в крайността си да експлоатира възможнонай-много нетърпението на своите фенове.
Аз самата вече най-спокойно ще изчакам окончателния вариант на албума през април.

Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #87: 13 Февруари 2009

На мен пък песента ми харесва супер много и я въртя нон-стоп тези дни. Което не ми пречи да кажа, че миксът е отвратителен. Т.е. мисля, че това е или демо или ранен микс.
Амин !

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #88: 13 Февруари 2009

Depeche Mode - In The Studio (2008) - Web Clip #9- WRONG Плезене
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #89: 14 Февруари 2009

Е, Слава Богу - надеждите ми лекинко се завръщат!  Усмивка

See what I see!
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.