DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4 5
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [21 ЯНУАРИ 2009] 28 ФЕВРУАРИ - DM.org Convention 2009, София  (Прочетена 25506 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dm
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #30: 01 Март 2009

Страхотно Депеш парти беше:)))

Е ,по нищо не се разбра, че сме на пари за празнуването на новия сингъл Wrong. Освен, че песента се прокрадна 2 пъти( втория път дори нямаше викове от хората, защото те вече си бяха тръгнали).Все едно бях на миналото парти в Библиотеката само дето De/vision не се разхождаха между нас  Плезене

Но за мен винаги ще е яко да слушам музиката на Депеш на клуб.
(Библиотеката клуб ли е или суши бар  Намигване )

Аз все пак си изкарах страхотно. Благодаря на хората, които са го организирали, защото има малко подобни събития. Усмивка)))))))

'Down on the ground I'm bound till the morning light'
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #31: 01 Март 2009

Ох, добро утро на всички! Партито беше супер, както винаги си изкарах много добре и не седнах цяла нощ. Благодаря на екипа, че продължава да организира тези годишни партита, наистина след това емоцията те държи много дълго време, вече нямам търпение за втората част на конвеншъна Намигване Музиката беше също супер, dj-ите се представиха страхотно Целувка

Благодаря!
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #32: 01 Март 2009

...
Е ,по нищо не се разбра, че сме на пари за празнуването на новия сингъл Wrong. Освен, че песента се прокрадна 2 пъти( втория път дори нямаше викове от хората, защото те вече си бяха тръгнали).Все едно бях на миналото парти в Библиотеката само дето De/vision не се разхождаха между нас  Плезене
...

Първо нека споделя, че това беше ежегодния ДМ събор, а не промо парти на Wrong (това, че имаше възможност да слушаме новия сингъл си е бонус)... но дори и да беше промо-парти, по какво трябваше да се разбере точно?!

Съжалявам, че имало недоволни и отегчени потребители и въпреки, че уважавам личната позиция на всеки, мнение, като това, ме кара лично мен да се  "втурна с всички сили" към следващата организация, която ще причини на на екипа и доста напрежение, освен веселие  Млъкнал

Искам обаче да благодаря на всички, които оценяват положените усилия и ни уважиха с присъствието си... хората, с които се веселим, като за последно винаги, без значение, колко еднакво им се вижда партито с предишните... вероятно само тези хора са причината все още да се стараем да организираме тези срещи... а най-радващото е, че вчера открих и нови такива хора... та, благодаря приятели! Одобрение

Специални благодарности за диджеите, както и за Йори и Дарина, които оказаха неоценима помощ на входа (за пореден път)!
Всеки, който е получил от прекрасните ДМ мартеници, може да благодари на Дарина (девойката в черно и оранжево на входа, която с усмивка ви събираше парите за вход), която сама ги е измайсторила всички... лично аз съм трогната от жеста!!!
Последна редакция: 02 Март 2009 от Kevy

See what I see!
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #33: 01 Март 2009

Добро утро и от мен!  Ухилен

Партито беше наистина много хубаво. И макар да бях доста изморена след натоварена за мен седмица, за мен беше истинско удоволствие да видя всички ви! Екипът, както винаги се бяхте постарали събора да се превърне в нещо прекрасно. А музиката мисля, че няма какво да я коментирам - беше страхотна! За което благодаря на julianep, N:MODE, The Fein и The Him. Колкото до гривничките - това беше една ужасно приятна изненада, която мен лично много ме трогна. Очарована съм от жеста на Дарина.

Но най-вече ме радва това, че този convention не спира да го има и дори да е имало някакви негативни отзиви от присъствали хора, аз съм убедена, че онези, с които седях на маса и с които танцувах са се забавлявали много и оценяват големия труд и организация, с която dm.org не спира да се заема всяка година.  Одобрение

P.S. Само дето язък за The Bitter End!  Ухилен

Беше наистина прекрасно! Чудесни бяхте всички и се радвам, че ви познавам!  Целувка

'Heaven ain't far from where we are '
silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #34: 01 Март 2009

Партито беше наистина супер  Одобрение Изкарах една страхотна вечер.Определено на мен ми хареса повече от миналогодишното.Възхищавам се,че всяка година хвърляте нерви за организацията.Надявам се,че по-голямата част от нас потребителите ви се отблагодарява подобаващо като се забавлява от сърце(имам  ужасни мазоли и мускулна треска на краката Намигване)Благодаря и на диджейте за страхотната музика и на Дарина за хубавата изненада с  която обаче за малко да се размина защото дойдох много рано.

Let me show you the world in my eyes...
did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #35: 01 Март 2009

Честита Баба Марта на всички и специални благодарности и поздравления за изненадата с иновативната мартеница - аз лично й се зарадвах направо инфантилно - и възнамерявам да си я нося и през май, и през юни.  Колкото до партито, веднъж в годината поне имам нужда от здрава доза дм с волуме на мах (ужасно приятно разнообразена с други любимости), получавам я точно на тези партита и дори и да не се впускам в танци, цитирам по памет "the grin on my face had to be surgically removed", затова поредни благодарности на всички организатори, вашата част от работата е свършена прекрасно, оттам-нататък всеки се забавлява както намери за най-подходящо  Одобрение

still my broken wings you choose to mend
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #36: 01 Март 2009

Добро утро и Честита Баба Марта и от мен Намигване!
И тази година не съжалявам по никакъв начин, че присъствах на това събитие! Музиката, както винаги беше страхотна и перфектно подбрана от диджеите, а и чух с голямо удоволствие Wrong. И двата пъти си пролича, че песента е страшно въздействаща и нямам търпение да я изпеем заедно и на концерта с всички вас Пощурял!
Огромни благодарности на организаторите за положените усилия и на Дарина за невероятните мартенички, които явно ще бъдат използвани по предназначение от феновете доста по-дълго от стандартните Одобрение Плезене! Наистина беше невероятна изненада!
Очаквам с още по-голямо нетърпение Celebration Of the Universe-Part 2!
Поздрави на всички Усмивка!

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
July
Гратис Любовник
*
Публикации: 41

Профил
Отговори #37: 01 Март 2009

Чудесно парти със страхотна атмосфера!
Желанието и положеният труд от страна на организаторите за приятно изкарване, си личаха по всичко.
Поздрави и най-добри пожелания на всички!  Усмивка
Tonko
Възбуден
Публикации: 142

Профил
Отговори #38: 01 Март 2009

Освен да кажа много добро и браво на организаторите Одобрение
П.С. Така и не се намери някой да изсвири Shake the desease на рояла Плезене Очиврът

She stood beside me once again
I knew her face
We met before in the street
Recalling all the children dancing at our feet
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #39: 01 Март 2009

Освен да кажа много добро и браво на организаторите Одобрение
П.С. Така и не се намери някой да изсвири Shake the desease на рояла Плезене Очиврът

... но пък се намери кой да я изпее, макар и без музикален съпровод  Ухилен Ухилен Ухилен

See what I see!
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #40: 01 Март 2009

Благодарности и от мен към всички, които посетиха събитието, които пътуваха часове за него, помогнаха на екипа в организацията, участваха в създаването на най-пиковите му моменти, на Дарина и другите, които донесоха мартеници, предполагам и кутията, в която бяха dm-ските ще остане сред паметните сувенири от партита ни Усмивка

Сетлистът ще бъде публикуван скоро!

P.S. Само дето язък за The Bitter End!  Ухилен

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Titi
Господар
*
Публикации: 166

Профил
Отговори #41: 01 Март 2009

Благодаря на:
Екипа – за партито и за това, че хубавите ми изживявания се увеличиха с още едно
Дарина – за прекрасната изненада, цял ден се хваля с мартницата, много е яка
DJ те – за прекрасната музика и любимите парчета които чух
Всички присъствали на партито – друго си е да си със сродни души.

P.S. Стана малко като на благодарности след получена награда, ама то всъщност награда си имаше и тя беше партито  Доволен

Честита Баба Марта!

Спрете Земята..... искам да сляза !!! ...... но ще се върна , само да изживея още един концерт на Depeche :-)
Rush_for_DM
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #42: 01 Март 2009

И аз оставам с голямо задоволство и много добри впечтления.Музикалният подбор беше много добър.Особено доволна останах след като чух и Surrender  Усмивка
След толкова кълчене и имитиране на Дейв започна да ми се обажда стара травма,но ДМ лекуват всичко. Намигване

И от мен блаодарности за събитието!

Светът е голям и спасение дебне отвсякъде
bong13
Възбуден
Публикации: 160

Профил
Отговори #43: 02 Март 2009

Много хубава вечер беше. Браво и благодаря на екипа! Вие си го знаете, много ви бива и в организирането, и в реализирането. А диджеите, както винаги ни разбиха! Поздравления за дебюта на kiril101! Кире, трябва да го правиш по-често, а на Ники (N:Mode) аз му го казах още вечерта - направо нацели 10ката  Намигване И аз мерси за DM мартеничката!

The more I look   The more I see   The more I feel
yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #44: 02 Март 2009

Привет и от мен Усмивка
Хубавите мигове, винаги отминават някак неусетно. Така се случи и вчера и да Ви призная днес ми е малко тъжно. Много емоции преживях и то най-вече положителни! Усмивка
Ето защо искам да благодаря на екипа, за цялата организация! Искрено се надявам, че тази прекрасна традиция ще продължи и за напред!  Одобрение
Искам да Ви кажа, че 90% от хората, които влязоха в клуба, знаеха за партито и това много ме радваше, тъй като голяма част от тези хора виждах за първи път!
Благодаря ти Кеви! А за входа се грижеха още Киро и Мире, тъй че заслугите са общи!
Благодаря на всички dj-s!!! Чух безброй любими неща а на някои от тях така се радвах и крещях, че чак плашех персонала на заведението.  Плезене
Аз също искам да изкажа благодарности на Дарина, като се надявам тя да дойде тук и лично да ги приеме! Плезене

Незнам за Вас, но, след всичко което изпитах вчера, нямам търпение до "големия взрив"...  Плезене
Страници: 1 2 [3] 4 5
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.