DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3]  Всички
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [28 ЯНУАРИ 2009] Sounds of the Universe - траклистинг  (Прочетена 12008 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #30: 01 Февруари 2009

Може ли и превод на този енциклопедичен пост, защото с оглед на останалите във форума стои някак по чуждестранному, на фона на общоприетата кирилица. А тя е приета именно с идеята, че щом сайта е направен за българите, то определено те трябва да разбират какво се пише в него.
След като не си си направил труда да го преведеш, моля просто го пусни като линк и всеки, който разбира английския ще се насочи да го прочете. Тук има доста хора знаещи доста различни езици, представяш ли си какво би станало ако започнат да постват разни информации само защото те са ги разбрали. В този ред на мисли скоро смятам да започна оповестяването на новини за групата и не само изцяло от японските медии, надявам се с това да предизвикам все повече от вас с времето да започнат да разбират моите публикации.

С уважение :
Ваш, Торанага сан.

Good Evening, Sofiaaa!
Johny
Кукла
Публикации: 38

Профил
Отговори #31: 01 Февруари 2009

Абсолютно съм съгласен с теб! Прав си и още сега се заемам с превода. Ще се постарая да го постна колкото се може по-скоро.

"...защото нашата борба не е против кръв и плът, а против началствата, против властите, против светоуправниците на тъмнината от тоя век, против поднебесните духове на злобата."
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #32: 01 Февруари 2009

Абсолютно съм съгласен с теб! Прав си и още сега се заемам с превода. Ще се постарая да го постна колкото се може по-скоро.

Други хора вече са я свършили тая работа. За превода говоря.

http://trinity-bg.org/b&dic/dic/v/vaal.html

На мен ми е по-интересно с каква цел е тази образователна беседа. Сега да не се окаже, че всички слушаме група, почитаща Нечестивия, а ти да си си поставил за цел да провокираш нашето горещо разкаяние и по възможност изкупление. Депешарите са били наричани много неща. Ама май сатанисти още не са изкарвани. Забележи - по никакъв начин не твърда, че това ти е целта и не ти вменявам тези мисли. Но много ще се радвам аз лично да чуя защо получаваме тези енциклопедични справки.

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Johny
Кукла
Публикации: 38

Профил
Отговори #33: 01 Февруари 2009

Дени виж, нямам за цел да образовам никого за нищо. Мисля, че с поста си не съм нарушил правата на човека. Считам, че всеки е свободен да вярва в каквото сам прецени. Осмелих се да пусна тези постинги, считайки за интересни тези асоциации. Просто реших да ги споделя с вас. Извинявам се ако съм се конфронтирал с вижданията ви. Това не ми е цел. Приеми го като още една гледна точка.
По въпроса за мнението ми за Депеш - слушам ги от лятото на 97ма(албума Ultra ми беше първият, който си купих). От тогава съм им фен. Смятам, че те са уникални личности и музиканти. Дълбоко ги уважавам. Знам, че всеки един от тях(специално Марти и Дейв) имат своите дълбоки житейски драми. Ако бях на тяхно място не знам дали бих издържал. Според мен именно тези трудности, навярно липсата на истинска любов, е оформила в тях по-бунтарски възгледи.
Отново, уважавам творчеството им. Опитвам се да приема всички хора такива, каквито са си. Не искам да променям никого с постингите си.
Peace! Усмивка
Последна редакция: 01 Февруари 2009 от Johny

"...защото нашата борба не е против кръв и плът, а против началствата, против властите, против светоуправниците на тъмнината от тоя век, против поднебесните духове на злобата."
silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #34: 01 Февруари 2009

На какъвто и език да я напишете тази образователна информация аз пак не я разбирам.И нямам и желание,защото това не ми е интересно и не ме влече.Защо го казвам ли?Защото не му е тук мястото.Нали?
Последна редакция: 01 Февруари 2009 от silver wings

Let me show you the world in my eyes...
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #35: 01 Февруари 2009

аа как да не му е тука мястото Намигване гледай сега, с две думи: Ba'al е татко на Jezebel, Jezebel е в траклистинга на албум, който ще се казва Sounds of the Universe, и не на последно място, ако не ме лъже паметта Ba'al е един лошав лошав "God" от Старгейт, който обикаляше из вселената да заробва хорицата, като им пускаше някакви паразити в телата (едни такива като по-големички червеи). сега, като имаме предвид, че от предния албум един John ни занимаваше с библейски текстове, нищо чудно неговите откровения да са били предупреждение за демоните, които се задават от космоса, този път в тялото на жена, наречена Jezebel (и това ще е само първата, насадена с извънземен паразит, който ще си играе на господ, който вероятно ще е известен под псевдонима Spacewalker)...

не искам сега Johny да се засяга (името странно наподобява това на Revelator-а), но не можах да се стърпя да не споделя и моите асоциации Ухилен никой не го интересува кой от кога слуша Депеш (въпреки че темата скоро може да и намерим корените отпреди Христа), но тези твои постинги не показаха по никакъв начин някаква гледна точка, просто копи-пейст. в тази връзка може да се сметне че си нарушил неписани правила на комуникация, не можеш да очакваш, че ще тупнеш някакво инфо от уикипедия и това няма да предизвика никакви въпроси...

ages of delirium
curse of my oblivion
Страници: 1 2 [3]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.