DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [3 ФЕВРУАРИ 2009] "Wrong" със световна премиера в края на месеца  (Прочетена 35060 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #60: 22 Февруари 2009

Аз харесвам песента... НО не харесах премиерата!

За мен е обидно, че феновете трябваше да гледат това чудо 3 часа ... колко и да се чудя, не мога да разбера, поради каква причина беше необходимо това участие, защото с мен така не са се гаврили и някак не съм свикнала ... нима групата, която поставям много над останалите, групата с която се гордея заслужава на закрива подобни награди... аз заслужавам ли да гледам това... много съм разочарована - не от изпълнението (артистично, но си остава плейбек), а от отношението - това не е добро отношение към фенове, а обида... тази премиера беше подигравка с Депеш Мод и най-вече с нас ...  Млъкнал

Иначе си мисля, че с това парче ще започват концертите  Намигване

See what I see!
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #61: 22 Февруари 2009

За съжаление не можах да се присъединя към хората, които са гледали премиерата на Wrong заедно и са коментирали всичко в чата. Стара традиция е да се събираме по повод такива събития и откакто съм част от форума, винаги ми е било много приятно да споделям такива моменти в компанията на феновете тук. Обикновено се получава много хубав диалог. Сега, когато се прибрах и с нетърпение отворих форума с мисълта, че ще видя все приятни емоции и културни мнения съм силно разочарована.

Аз също харесвам песента, но уважам хора с мнение противно от моето - нека емоцията не води до стартиране на познатите спорове, кой колко голям фен е, че вече направо ми се драйфа от това, буквално!

Призовавам за малко повече търпимост към различните мнения!

Да, Kevy. На същото мнение съм като теб. И аз уважавам всяко едно мнение и всеки вкус. Човек има право да не харесва нещо, също толкова, колкото и да го харесва. Тук никой никого не съди заради предпочитанията му. Но ми писна да чета разни мнения на хора, които просто говорят за да кажат нещо, за да се заядат или за да демонстрират каквито и да било чрез гадното си отношение. Обидно е спрямо всички останали потребители!

Цитат
та хайде малко да се успокоим и да пишем по-смислено... емоциите са си емоции, ама не ми се иска да чета глупости... просто простотията ми е достатъчна за тази вечер...

И все пак модераторите са прекалено толерантни и либерални, за да държат остър език дори и в такива случаи. Както беше и ти сега в случая. Сигурно ви е писнало! И аз ще спра, защото не искам да ставам част от панаира. Не е мястото на такива реплики, нито пък на такъв тон тук и ще помоля някои хора да преосмислят езика си и да си дадат сметка къде се намират.

Съжалявам за оф-топика и отклонението, но не се вздържах.

Пускам си парчето отново. И щом ще казваме по 100 пъти колко е wrong "Wrong" без серозни аргументации, а просто, за да напишем нещо хиляда пъти като използваме copy-paste, аз ще кажа пак, че песента ужасно много ми харесва. Изненада ме много приятно и сега имам големи очаквания за албума. Звучтенето ме кара да танцувам, а музиката цял ден ми е е главата. Даже текста вече си тананикам. И да - беквокалите са страхотни!!!

P.S. Нямам търпение да ви видя всички в събота!  Целувка
Последна редакция: 22 Февруари 2009 от playing_angel

'Heaven ain't far from where we are '
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #62: 22 Февруари 2009

Иначе си мисля, че с това парче ще започват концертите  Намигване

Според Дейв всички концерти щели да започват с In Chains. Това била най-емблематичната за албума песен. Или както там си превеждате:

Цитат
“There’s something about that song that’s really about how the album unfolds… it’s very filmic.”
Последна редакция: 22 Февруари 2009 от Deni

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #63: 22 Февруари 2009

Между другото аз за пръв път като чух парчето, незнам защо веднага направих асоцияция с А Pain That I'm Used To. Същата енергия ми дава. А до колкото помня почти всички концерти от Playing The Angel стартираха с тази песен. Така че няма да се учудя, ако това е песента, с която ще ни загреят и ще ни кажат GOOD EVENING, SOFIAAAA!   Пощурял

'Heaven ain't far from where we are '
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #64: 22 Февруари 2009

без да съм се задълбочил в наградите си мисля, че макар и на никой тук да не се харесаха тези награди, те са си някакъв колос в германия и така да се каже там си тежат на мястото...щото бяха изтупанили доста звезди от други държави и нищо чудно това да е немската алтернатива на брит наградите примерно... с оглед на натоварения календар на турнето в тази държава ми се струва естествено дм като част от промоцията на новия си сингъл да се пуснат на тези награди.

всеки случай и при мен имаше разочарование от премиерата, като видях, че излизат ми се разтупка сърцето, ама после ентусиазма ми поотихна прекалено бързо и вместо да се кефя, се чудих дали пеят на плейбек и колко е добър шивачът на дейв.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #65: 22 Февруари 2009

Аз лично в чата много се забавлявах, така не съм се смял от много време. По едно време четох дори през сълзи, заболя ме корема от смях и дъх не можех да си поема, та искам да благодаря на всички присъстващи за това, че направиха чакането поносимо. Направихме своеобразен рекорд от 34 потребители едновременно в чат стаята...от доста време не се беше случвало.
Колкото до разпалената дискусия, нормално е да има емоции в двата полюса, но нека спазваме правилата на форума и сайта и когато трием нечий пост или пращаме лични съобщения, това не е защото влагаме лични емоции, а защото се стараем всички да са доволни от престоя си тук. Както някой написа преди 20+ поста - нека чакаме Peace in Peace.
Последна редакция: 22 Февруари 2009 от kirilart
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #66: 22 Февруари 2009

Малко кадри

* b1c9be7e29d3.jpg (32.46 KB, 1024x576 - видяно 208 пъти.)

* 15b8e496823f.jpg (35.39 KB, 1024x576 - видяно 225 пъти.)

* 9500797fa0ed.jpg (37.42 KB, 1024x576 - видяно 205 пъти.)

* 871083467367.jpg (49.58 KB, 1024x576 - видяно 203 пъти.)

* a742c9bc9e75.jpg (33.26 KB, 1024x576 - видяно 205 пъти.)

"I'm my own worst enemy"
dm
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #67: 22 Февруари 2009

Изпълнението беше доста......................червено Пощурял ............

ами мисля, че всяко парче си има цвят и това е цвета на wrong. Ухилен

А Dave беше толкова sexyyyyyy на това шоу все още си го въртя:)))))

'Down on the ground I'm bound till the morning light'
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #68: 22 Февруари 2009

как така го въртиш дейв?

La tête dans les nuages
sisterofnight
Ултрас
*

Профил WWW
Отговори #69: 22 Февруари 2009

как така го въртиш дейв?
  Ухилен мао на коя ракия си, шоуто си върти не Дейв  Намигване
между другото вече го има като торент с идеално качество на картина и звук

"I'm my own worst enemy"
Valentin Anguelov
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #70: 22 Февруари 2009

Да ви кажа честно, парчето Wrong е много яко, слушайте го няколко пъти и ви става любимо, както много минали парчета на бенда. Колкото повече ги слушаш, толкова повече се пристрастяваш. Невероятно те грабват, имат някакъв магнит, който те привлича. Мен не ме грабна в началото, поне не толкова, колкото очаквах, но след като го чух 7-8 пъти, вече си го тананикам Усмивка
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #71: 22 Февруари 2009

... и като сме го ударили на майтап - след като гледахме 3 часа простотии, поне един "нивелир" за цялостно творчество да им бяха дали швабите  Ухилен Ухилен Ухилен

See what I see!
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #72: 22 Февруари 2009

от горното изречение, как разбираш, кое върти - дейв или шоуто? Усмивка
логиката показва, че трябва да е шоуто, но от друга страна акцентът пада върху сексапила на дейв (заради който е написано изречението), което ме кара да мисля, че по скоро върти дейв хихих, а може и шоуто и дейв заедно.

La tête dans les nuages
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #73: 22 Февруари 2009

... и като сме го ударили на майтап - след като гледахме 3 часа простотии, поне един "нивелир" за цялостно творчество да им бяха дали швабите  Ухилен Ухилен Ухилен

Да, или поне някакво интервю, така или иначе дрънкаха по 20 минути с някакви идиоти от публиката  Ухилен Ухилен Ухилен
sisterofnight
Ултрас
*

Профил WWW
Отговори #74: 22 Февруари 2009

Преценили са , че на тоя етап няма кво да нивелират  Ухилен. Особено като видях как немската версия на Роси Кирилова отнесе два "нивелира", предпочитам нищо да не им дават.

"I'm my own worst enemy"
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.