DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [3 ФЕВРУАРИ 2009] "Wrong" със световна премиера в края на месеца  (Прочетена 34584 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #75: 22 Февруари 2009

трябваше водещата след края на песента да ахне:
вундарба или шойн с типичните гърлени за немците възклицания за финал, които са като смес между оригване и ръмжене, май точно това липсваше.

нивелирът показва доколко е равна една повърхност нали? на това ли приличаха призовете?

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #76: 22 Февруари 2009

трябваше водещата след края на песента да ахне:
вундарба или шойн с типичните гърлени за немците възклицания за финал, които са като смес между оригване и ръмжене, май точно това липсваше.

нивелирът показва доколко е равна една повърхност нали? на това ли приличаха призовете?

Ами аз не мога да определя, но видях как дават на една две наведнъж и тя едвам ги премъкна от сцената, така че със сигурност са тежали повече от нивелир...
Последна редакция: 22 Февруари 2009 от Spellbound
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #77: 22 Февруари 2009

...

... от определ ъгъл, да! Аз го забелязах, когато онези с тиролските песни взеха награда, но реших, че на тях им дават някаква награда със специален дизайн, да отива на селската им визия... оказа се, че нивелир получиха всички наградени, но както се спомена вече в чата, всяка къща има нужда от нивелир, а някои очевидно и от повече от един  Ухилен

See what I see!
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #78: 22 Февруари 2009

кеви, ще каже човек, че у вас гъмжи от нивелири.
мен да ми го покажат този нивелир, трудно ще го разпозная, че е такъв хихих.

La tête dans les nuages
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #79: 22 Февруари 2009

Не е нивелир със сигурност, крив нивелир няма. Прилагам снимков материал на въпросното чудо  Готин Просто в чата решихме да му казваме нивелир, за да не умрем от скука с немските бисери на сцената.

* echo_trophy.jpg (7.84 KB, 138x283 - видяно 389 пъти.)

"I'm my own worst enemy"
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #80: 22 Февруари 2009

явно това е мерцедеса на нивелирите - немска машина така да се каже

La tête dans les nuages
deiv4o
Гост
Отговори #81: 22 Февруари 2009

малко снимки

http://www.jamd.com/search/?q=depeche+mode
silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #82: 22 Февруари 2009

Аз пък продължавам да твърдя,че ми прилича на брава Намигване

А парчето много ми хареса.Но също като Кеви се чудя как пък избраха точно тия тъпи награди!Не че има умни награди ма тия направо избиха рибата!И беше ужасно тъпо да гледаш 3 часа клоуни за да ги видиш за 3 мин.

Let me show you the world in my eyes...
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #83: 22 Февруари 2009

Аз пък продължавам да твърдя,че ми прилича на брава Намигване
Но също като Кеви се чудя как пък избраха точно тия тъпи награди!
Как бе, избрали са много умно тези награди, казаха им го в очите по много деликатен начин:
"...I was in the wrong place at the wrong time
For the wrong reason..." хахаха

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
N:Mode
Гост
Отговори #84: 22 Февруари 2009

а другите пяха ли на плейбек, щото аз не гледах много, много.
U2 и повечето пяха на живо, което определено ме изненада. Вероятно Дейв още не е готов с вокалите на 100%. Въпреки че не съм фен на парчето мисля, че изпълнението им вчера съдържаше доста заряд и хъс, а определено това, което видях като сцена ме впечатли, имайки предвид, че на концертна обстановка ще изглежда доста по-грандиозно и пръчиците ще са повече.
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #85: 22 Февруари 2009

не знам как издържах да гледам тези награди, и то с предварителното знание, какви забавни шоута правят немците, с типичното им чувство за хумор, което не понасям... вероятно за да си докажа, че още съм фен Намигване и то въпреки че Wrong на първо слушане не ми хареса... и все още не ме е грабнало, при това знам точно защо - просто твърде много ми пиука нещо там Объркан а сцената ужасно ми напомня на пещерата на Супермен Ухилен

ages of delirium
curse of my oblivion
desito_dm_1985
Възбуден
Публикации: 150

Профил
Отговори #86: 22 Февруари 2009

Нивелири , брави - все тая.Важното е , че парчето си е на ниво , а визията беше уникална.Вярно , че беше плейбек , но има време на концерта ще ги видим и чуем в действие на живо.Иначе за наградите , на които се представи парчето бяха отврат , но това беше с цел нашите да се откроят повече.Иначе съм сигурна , че в София ще докарат доста впечатляваща сцена и визия!
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #87: 22 Февруари 2009

Иначе за наградите , на които се представи парчето бяха отврат , но това беше с цел нашите да се откроят повече.
Аааа, значи такава била работата. Да, сега нещата определено изглеждат по-логични.  Доволен
Последна редакция: 22 Февруари 2009 от Spellbound
Modern swinger
Възбуден
Публикации: 157

Профил
Отговори #88: 22 Февруари 2009

Ууу, снимки за добро утро  Пощурял
Мисля, че балончето по средата допринася за изгледа на крив нивелир ХД
Мене ми беше забавно през цялото време с хората в чата, бях много ентусиазирана, не млъквах и като цяло чакането го направи по- сладко накрая ^^
Комикът дето излезе да развеселява публиката беше също култов момент. Как беше Их вил фък-фрайтак. Их вил тути-фрути видер :Д
И аз съм много нетърпелива да разбера каква ще е концертната обстановка ^^
Цитат
...и пръчиците ще са повече
^Приемам го за обещание  Ухилен

Please, take this
and run far away, far as you can see
I am tainted.
And happiness and peace of mind
were never meant for me...
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #89: 22 Февруари 2009

Моите впечатления от изпълнението на Wrong  са малко противоречиви. По принцип никога не ми е харесвало когато даден изпълнител пее на плейбек-това за мен е своеобразно неуважение не само към феновете, но и към всички, които присъстват на въпросното изпълнение. От друга страна Дейв както винаги беше доста артистичен и успя донякъде да замаже цялата буфосинхронада.
За самата песен-на мен не ми допада чак толкова, че да си я тананикам цял ден, но не мисля, че е и кой знае колко зле. Просто някак си не мога да я приема като първи сингъл от новия албум, понеже не ми се струва особено силна и въздействаща.
Иначе за мен беше интересно да видя в какъв състав ще излязат Депеш Мод-явно отново ще гледаме Кристиан и Питър на концерта в София, което аз приемам за положителен факт. Очаквам с повишен интерес да видя и клипа към Wrong, за който се говори, че е доста добър.
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.