DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [3 ФЕВРУАРИ 2009] "Wrong" със световна премиера в края на месеца  (Прочетена 38138 пъти)
0 Членове и 2 Гости преглежда(т) тази тема.
Titi
Господар
*
Публикации: 166

Профил
Отговори #105: 23 Февруари 2009

С риска да стане банален и да повторя споделени неща---Wrong  се вгражда все повече и повече в съзнанието ми и музикалната ми душица!
В комплект с клипа---просто нещата ме завладяват маниакално май на моменти Побъркан
 Не знам как/ всъщност знам но ми е трудно да го опиша/ но песента ме увлича с всяко следващо слушане!   
  Не искам да си мисля какво да очакване ако се повтори както при някои предни албуми втория сингъл да се оказва по-силния!  Един приятел  ми каза че му напомняла по някакъв странен начин на Barrel of a gun Объркан  Като се сетя,че тогава втори сингъл беше It's No Good..... дали пък няма да....ама не искам да мисля--ще чакам просто Усмивка

Tова споделих преди малко с един дм френд ....чувствам се точно като преди излизането на Ultra ....и асоциацията беше  Barrel Of A Gun . Но пък признaвам, че досега не съм се побърквала така, че 3 дни да не спирам да слушам едно парче  Объркан WRONG нахлу в душата ми и с всяко следващо слушане ме изпепелява все повече и повече ..... а клипа ТОТАЛНО ме довърши  Шок...... моментното ми състояние трае вече няколко месеца, така че поне аз се разбирам ! Обкръжаващата среда не възприема обсебването ми. Не ми пука! DM отново ми дадоха това от което имах нужда – WRONG в точния момент… Точно сега, DM  са единственото което ме кара да се чувствам жива ....Следващите месеци живея заради това което ми дават ТЕ , колкото и налудничаво да звучи ... Никой друг не ме разбира , затова си позволих да споделя мислите си с Вас... Объркан

P.S. Ако мога да го кажа с едно изречение :
Саунда е като ритъма на сърцето ми , текста ме заби , а клипа ме разби...
Последна редакция: 24 Февруари 2009 от Titi

Спрете Земята..... искам да сляза !!! ...... но ще се върна , само да изживея още един концерт на Depeche :-)
hourglass
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #106: 24 Февруари 2009

Ами да си кажа честно, MY HIGHER,два дни ни бяха твърде малко за WRONG,така че може би няма шанс да не се видим в ПРАГА , за да го спрем поне за малко!Стига да не объркаме улиците!Поне за мен ,WRONG,ще бъде текста с наи голямо влиание върху мен!                                                                                                         
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #107: 28 Февруари 2009

За първи път беше завъртян и първият ремикс на "Wrong". Това се случи в ефира на радио BBC One във предаването на Pete Tong, а ремиксът е Thin White Duke Remix.

Може да се чуе на този линк, като ремиксът започва около 41:50 мин. Усмивка
http://www.bbc.co.uk/iplayer/console/b00hq1lf

На мен ми допада - интересен е.
dm
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #108: 28 Февруари 2009

страхотен ремикс
а и цялото предаване си струва да се слуша Ухилен много яко.
хехе Pete Tong държал заключен ремикса на Депеш в сейф. Намигване
Последна редакция: 28 Февруари 2009 от kiril101

'Down on the ground I'm bound till the morning light'
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #109: 01 Март 2009

Wow. Супер Е!

http://www.youtube.com/watch?v=I75OsYei5NM

did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #110: 01 Март 2009

Thumbs up! Нещо обаче ме подразни или по-скоро ми липсва, може и търсен ефект да е, няма какво да се правя на разбирачка: wrooong във варианта "гарванът грачи грозно, зловещо", което, признавам, ми е много любим момент, някак хич го няма, може би затова ми звучи малко lame. 

still my broken wings you choose to mend
desito_dm_1985
Възбуден
Публикации: 150

Профил
Отговори #111: 01 Март 2009

На ман микса ми хареса.На първо слушане ми допада , но ми идва доста ритмичен.От гледна точка на звукови ефекти ми харесва , но ще ми трябва малко време да си го разуча.Доста добри комбинации са се получили с вокалите и звученето на микса в отделни моменти.Много ми харесва финалната му част.Добре е , бравос , все в същия дух!
Danna
Опасен
Публикации: 224

Профил
Отговори #112: 03 Март 2009

аз се въздържам от мнения преди да видя крайния продукт и дори до скоро се удържах  Намигване да не слушам нищо не официално, но претърпях пълен провал на този фронт... сега се забавлявам с вариации на тема обложки.
Последна редакция: 03 Март 2009 от Danna
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #113: 08 Март 2009

Традицията да изтича по нещо в нета в края на всяка седмица беше спазена за пореден път.  Този път ремиксите към сингъла на Wrong :
 Wrong (Trentemøller Club Remix)
 Wrong (Magda's Scallop Funk Mix)
 Wrong (D.I.M. vs Boys Noise Remix)

"I'm my own worst enemy"
deiv4o
Гост
Отговори #114: 11 Март 2009

ето една снимчица Усмивка

* dave.jpg (40.75 KB, 640x425 - видяно 263 пъти.)
deiv4o
Гост
Отговори #115: 21 Март 2009

ето една снимчица след премиерата на wrong

* davefeb.jpg (29.63 KB, 675x477 - видяно 256 пъти.)
deiv4o
Гост
Отговори #116: 01 Април 2009

Усмивка

* 45833566.jpg (74.91 KB, 300x300 - видяно 280 пъти.)

* 93013037.jpg (116.18 KB, 600x600 - видяно 237 пъти.)

* n655767001_1528510_6405784.jpg (27.2 KB, 576x472 - видяно 242 пъти.)
Danna
Опасен
Публикации: 224

Профил
Отговори #117: 01 Април 2009

Очиврът (<--- използвам го само, за да подкрепя Кириловите излияния за емотиконките : D)

kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #118: 01 Април 2009

Цитат
Очиврът (<--- използвам го само, за да подкрепя Кириловите излияния за емотиконките  Ухилен)

Хаха, трогнат съм.
Отначало си мислех, че е случайно ама Анди наистина изглежда много тъжен на всички снимки. Фотографа защо не ги кара да казват Cheese или хайде ако не всички то поне Флеч.
uselink
Възбуден
Публикации: 147

Профил
Отговори #119: 01 Април 2009

Може вместо Cheese, да каже поне Peace. сега все едно е казал Wrong Усмивка / айде и аз да подкрепя емотиконите Намигване/
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.