DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: кой според вас е най-добрият албум, които dm са издали като група до момента.
speak and spell
a broken frame
construction time again
some great reward
black celebration
music for the masses
violator
songs of faith and devotion
ultra
exciter
playing the angel

Страници: 1 2 [3]  Всички
  Печат  
Автор Тема: Най-добър албум  (Прочетена 13973 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Danduka
Някой
Публикации: 19

Профил
Отговори #30: 16 Май 2009

Speak and spell........... Одобрение Одобрение Одобрение

Depeche Mode-86-98.......The Power in PAST!!!........
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #31: 16 Май 2009

Speak and spell........... Одобрение Одобрение Одобрение

Защо този албум ти е любим?

Като чета мои стари постове и като се връщам във времето назад си спомням, че през годините доста са ми се променяли песните-фаворити на групата. Но единственият албум, който си стои твърдо на позицията в личната ми ДМ класация и не помръдва оттам е SOFAD. Винаги за мен ще бъде номер едно, носейки ужасно много от емоциите ми, личните ми преживявания и отношението ми към живота и хората. Мисля, че няма защо да обяснявам повече слабостта си към албума, всички биха ме разбрали, освен онези, които ще вземат да го намразят, когато спечели класацията.  Усмивка
Последна редакция: 16 Май 2009 от playing_angel

'Heaven ain't far from where we are '
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #32: 16 Май 2009

Аз съм така с MFTM, нищо не може да го помръдне, мисля че и нещата стоят така и с BC, Ultra от своя страна, е начело в новата ми музикална история, тоест, стана наскоро много много любим албум   Усмивка Ексайтър от друга страна е изключително летен и лежерен за мен и също ми допада...
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #33: 16 Май 2009

хъм не бих могла да отговоря на въпроса за най-добър албум с едно единствено заглавие..ако можех, надали щях да се числя към графата ФЕН ...  Тъжен гласувам за Violator 'щото просто WIME, ETS, PJ и т.н. събрани накуп ми идват прекалено емоционално въздействащо...   Пощурял
white_ambition
Опасен
Публикации: 235

Профил
Отговори #34: 17 Май 2009

Въпреки че "Violator" ми е на първо място в албумната класация, тук гласувах за "SOFAD", просто защото той е албума с "най-високия"  Намигване стандарт и превъзхожда останалите албуми с уникално мощния си заряд. А бе все още не съм напълно убедена, дали реално той не ми е както на повечето, най-любимия албум. Млъкнал
'Violator' като го слушам от край до край се чувствам по в хармония със себе си, особено 'Enjoy the Silence', песента и клипа така силно ме вдъхновяват, най-вече като послание. Докато 'SOFAD' ме 'слага в окови в собствената ми стая' Плезене. Не че ме потиска, напротив, получава се една болезнено красива емоция, която се е превърнала в най-точното отражение на душевността ми, а и в двата случая усещането е страхотно Доволен, което прави и избора толкова нереално труден. Ако имаше как да ги поместя и двата на първо място някакси..
Ангелче
Последна редакция: 17 Май 2009 от white_ambition

What ever I say, I love DM to death, if it's possible, even after it! x3

Depeche will come to us,
It's an inevitability!

D ivine         
= xciting      
P recious      
= njoyable          M artyrizing
C ondemnable     O verwhelming
H eartening         D reamy
= legantly           = verlasting

biserone
Гост
Отговори #35: 18 Май 2009

Songs of ... определено е най-тежкият албум на ДМ. С изключение на 2-3 неща в Ultra звукът е на най-доброто ниво в дискографията на групата. За идеите да не говорим Ангелче
desito_dm_1985
Възбуден
Публикации: 150

Профил
Отговори #36: 21 Май 2009

За мен SOFAD е най-добрият албум.Поне за мен е доста трудно да определя това измежду всички , защото всеки носи различна емоция и заряд.Посочвам SOFAD , защото за мен този албум е със специално значение.Той съчетава в себе си песни , които отговарят на душевността ми.Малко или много този албум ме описва емоционално като личност.Страшно силен и зареждащ е , с наистина изключително звучене и качество.Много от нещата за качеството на албума посочени от мен могат да се кажат за всички албуми , но определено никой от останалите не може да ме развълнува толкова , колкото SOFAD.Никой друг албум не може да ме опише по-добре от него и няма силата да ме разтърси колкото него.
mlqko`s`kakao
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #37: 28 Май 2009

хах защо ли не се учудвам,че SOFAD е на челно място. колкото и кофти период да е за групата началото на 90-те пък и всичките проблеми на Дейв, мисля че тогава Depeche са просто уникални. целият албум е мноооого як <3  Млъкнал
Paloma
Гратис Любовник
*
Публикации: 45

Профил WWW
Отговори #38: 25 Юни 2009

ULTRA

След това се подреждат SOFAD и Violator.

"Art is made by the alone for the alone." Luis Barragan
UNITED
Някой
Публикации: 20

Профил
Отговори #39: 21 Август 2009

VIOLATOR!:)
benev
Агент
*
Публикации: 82

Профил
Отговори #40: 24 Ноември 2009

Двоумях се между Violator и Black celebration. SoFaD разбира се също ми е много любим, но напоследък съм го оставил на заден план. В крайна сметка гласувах са Вайълейтър, но е с малка преднина пред другите два.

I'm a man of flesh and bone.
Gugi
Някой
*
Публикации: 9

Профил
Отговори #41: 12 Декември 2009

Violator е моя избор в тази класация, макар че останалите албуми също са ми много любими. SoFaD го слагам веднага на второ място.

Your eyes they tell me something
That I understand
Your eyes they hold the truth
And the truth is
You're miles away.
Любомир Ангелов
Новороден
**
Публикации: 3

Профил
Отговори #42: 17 Март 2010

Много труден избор, дори невъзможен. За всеки албум има изживяване, има спомени... Давам глас за Violator - точно заради най-много и от двете.
Страници: 1 2 [3]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.