DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [20 ФЕВРУАРИ 2009] Още подробности около "Sounds of the Universe"  (Прочетена 71115 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #15: 21 Февруари 2009

Обложката е официално обявена вече.  Тъжен
stoimen
Кукла
**
Публикации: 26

Профил
Отговори #16: 21 Февруари 2009

Обложката е така изпъстрена според мен не случайно,тя символизира нещо,можеби това което ни очаква вътре....много разнообразие.Иначе не е лоша,незнам какво не и харесахте.Пожелавам на всички  вълнуващи мигове  довечера по ARD Пощурял
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #17: 21 Февруари 2009

Ухилен Ухилен

* sotu12.jpg (37.74 KB, 300x300 - видяно 729 пъти.)

"I'm my own worst enemy"
Yoana
Гратис Любовник
**
Публикации: 50

Профил WWW
Отговори #18: 22 Февруари 2009

На мен ми прилича на стилизирано изображение на яйцеклетка с много нахални сперматозоидчета...

You can't say no to hope,
Can't say no to happiness!
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #19: 23 Февруари 2009

Нов фейк на Hole To Feed се появи в интернет, изкара ми акъла с гласа на Дейв от непозната за мен песен. Оказа се, че песента всъщност е бонус към ремиксираните версии на Hourglass и носи името Love Will Leave.

Да спестя и на останалите вълнението в първите мигове и притеснението, колко много песента звучи като соловите на Дейв, а не на Депеш Усмивка
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #20: 23 Февруари 2009

Oh Well (Black Light Odyssey Dub), явно като част от сингъл пакета на Wrong, който изглежда съвсем скоро ще се появи в дигиталните магазини, е налична и може да се поръча от iTunes. Незнам дали е объркване, или мястото и наистина е там, нямам и достъп до iTunes услугите за да разбера. Все още няма информация за съдържанието на новия сингъл и кога, евентуално ще бъде пуснат за даунлоад, въпреки това, което е странно.

Някой с iTunes?  Ангелче
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #21: 23 Февруари 2009

Тъй като слушам с iTunes и там онлайн магазина се зарежда автоматично след като цъкна на дадения по-долу линк ми изписва общо взето следното: Операцията не може да бъде завършена. Стоката, която сте поискали не е в наличност в американския ни магазин  Усмивка Така че не знам дали преди е било така, но сега със сигурност я няма  Усмивка
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #22: 23 Февруари 2009

Някой пазарувал ли е от сайта PLAY.COM? Виждам, че вече може да се поръча предварително някой от трите формата на албума.
Бокс сетът е на цена 60 паунда и има безплатна доставка. Чудя се дали да не го поръчам сега, но не знам този сайт доколко е сигурен. Ето линк

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
deiv4o
Гост
Отговори #23: 23 Февруари 2009

Някой пазарувал ли е от сайта PLAY.COM? Виждам, че вече може да се поръча предварително някой от трите формата на албума.
Бокс сетът е на цена 60 паунда и има безплатна доставка. Чудя се дали да не го поръчам сега, но не знам този сайт доколко е сигурен. Ето линк

сигурен е , аз сам си вземал много неща от там Одобрение
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #24: 24 Февруари 2009

Oh Well (Black Light Odyssey Dub), явно като част от сингъл пакета на Wrong, който изглежда съвсем скоро ще се появи в дигиталните магазини, е налична и може да се поръча от iTunes. Незнам дали е объркване, или мястото и наистина е там, нямам и достъп до iTunes услугите за да разбера. Все още няма информация за съдържанието на новия сингъл и кога, евентуално ще бъде пуснат за даунлоад, въпреки това, което е странно.

Някой с iTunes?  Ангелче
Има я вече поне на три места различни от iTunes

"I'm my own worst enemy"
maya_v
Крал
**

Профил
Отговори #25: 24 Февруари 2009

сигурен е , аз сам си вземал много неща от там Одобрение

I live in the WRONG place!!!  Бесен Естествено като влязох да се регна и да го поръчам през play.com държавата България не фигурираше в списъка за шипинг. Поне ако поръчам от MUTE ще ми го доставят ли тук? Досега не съм си купувала дискове през интернет и не съм много запозната.

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #26: 24 Февруари 2009

Цитат

I live in the WRONG place!!!  Бесен Естествено като влязох да се регна и да го поръчам през play.com държавата България не фигурираше в списъка за шипинг. Поне ако поръчам от MUTE ще ми го доставят ли тук? Досега не съм си купувала дискове през интернет и не съм много запозната.

Mute доставят до България, и цените им в сравнение с amazon.uk примерно са доста по-добри.  Но ако от амазон ми доставят нещата за около 5 дни, от Mute ми доставяха Hourglass има-няма 3 месеца, след корепспонденция на всеки 30 дни.  Но пък предполагам, че просто съм била карък.
Последна редакция: 24 Февруари 2009 от Kevy

still my broken wings you choose to mend
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #27: 24 Февруари 2009

В бързината да постна няколко линка към интервюта с бандата от последните дни.  Усмивка

http://www.dailystar.co.uk/playlist/view/70582/The-Saturdays-could-score-No-1-for-Depeche-Mode/

http://www.youtube.com/watch?v=S4Z_MWhVB6k

http://www.spin.com/articles/depeche-mode-talk-new-album

"We had teams, we had leagues, we had seasons..."  Ухилен
Последна редакция: 24 Февруари 2009 от strange_affection
maya_v
Крал
**

Профил
Отговори #28: 27 Февруари 2009

Преди малко един приятел ми изпрати "In Chains". Звучи добре на първо слушане, завръщане към звука от първите албуми, но нещо ме гложди дали това наистина е тази песен, защото никъде не чувам бекинг вокалите на Мартин от клипа в студиото.  Идиот

Да, оказа се поредният фейк!!!  Бияч
Последна редакция: 27 Февруари 2009 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Modern swinger
Възбуден
Публикации: 157

Профил
Отговори #29: 27 Февруари 2009

"We had teams, we had leagues, we had seasons..."  Ухилен
ногомет  Ухилен

Не мога да се оправя с този сайт play.com, чувствам се ужасно :/

Please, take this
and run far away, far as you can see
I am tainted.
And happiness and peace of mind
were never meant for me...
Страници: 1 [2] 3 4 ... 13
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.