DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [20 ФЕВРУАРИ 2009] Още подробности около "Sounds of the Universe"  (Прочетена 66801 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #150: 21 Април 2009

Честно казано това, че ги доставят от САЩ съвсем не оправдава цената. Аз лично доста неща съм си поръчвал от американския Амазон, когато $ беше с близка стойност до лева, защото излизаше много изгодно. След като прочетох поста ти реших да проверя каква е ситуацията на въпросният сайт.
В най-скъпият възможен вариант с експресна доставка чрез куриер в рамките на 2-4 дни цената излиза 158.21лв.
Каквото и да си говорим това е висша форма на наглост. Този пусти мерак на българина да стане милионер за един ден е една от основните причини много неща в БГ да са значително по-скъпи от нормалното. Това за съжаление не е изолиран случай, такава е ситуацията във всяка една сфера на търговията. Живи и здрави да са, да продадат 1 милион копия.  Идиот

Good Evening, Sofiaaa!
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #151: 21 Април 2009

Преди два дни един приятел си го е купил от магазин в Австрия за 90 евро, защото е било в предпродажба. Предполагам, че след седмица две ще може да се намери за 60-70 евро.

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
white_ambition
Опасен
Публикации: 235

Профил
Отговори #152: 21 Април 2009

Една позната вчера ми го е взела от Германия за 80 евро, бройките са били точно 5, егати късмета.. Ангелче

What ever I say, I love DM to death, if it's possible, even after it! x3

Depeche will come to us,
It's an inevitability!

D ivine         
= xciting      
P recious      
= njoyable          M artyrizing
C ondemnable     O verwhelming
H eartening         D reamy
= legantly           = verlasting

maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #153: 21 Април 2009

Амазоните са страшни, вчера ми изпратиха бокс сета и днес на обяд вече беше вкъщи и не съжалявам за 25-те паунда за доставка. Още като ми се обади баща ми да ми каже, че е дошла пратката започнах да се радвам като малко дете, добре че бях сама в офиса, че ако ме беше видял някой щеше да си помисли, че срещу него не седи 30-годишна жена, а някое 3-годишно хлапе.  Ухилен  Ангелче

Преди малко се прибрах и го отворих, кутията е 28/28 см. доста по-голяма от това, което изглежда на снимките и вътре прилежно са подредени нещата.

Естествено веднага си пуснах албума, така че и съседите да му се насладят и определено качеството е съвсем друго. Fragile Tension звучи страхотно, мисля че се оформя като един от фаворитите ми от албума. Наистина не трябваше да слушам разните изтекли демота и т.н.  Идиот

Обявявам официално Ghost за най-добрата песен по мой вкус от тази "вселенска ера"!  Пощурял

Значките също са много хубави, книжките, изобщо заслужава си!  Одобрение

@ a_velchev, има пауза и на моето CD между Corrupt и Outro, така че не е грешка на нашите издатели.  Усмивка
Последна редакция: 21 Април 2009 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #154: 21 Април 2009

Приятно дълго и изкушаващо подробно интервю за The Quietus.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #155: 21 Април 2009

В Дюкян Меломан го харчат за 210 лв

Само да отбележа, че Дюкян-а си поправи цената за бокс сета, която явно е била сгрешена. В крайна сметка тяхната продажна цена е 171 лв.

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #156: 22 Април 2009

170 по се ядва, но там се чака много време

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Deni
Новинар

Профил WWW
Отговори #157: 22 Април 2009

170 по се ядва, но там се чака много време

Е, аз ако съм си го поръчала и знам, че ще дойде и ще е за тези пари, нямам проблем да почакам и малко повече. Така или иначе, веднъж като дойде, завинаги ще си е при мен  Усмивка

маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #158: 22 Април 2009

Аз закупих най-обикновената версия на албума по 14,99 лв. (ще си го слушам в колата и ако случайно я откраднат няма да ме е яд, че съм дала много пари и в същото време пък е с платени права...крадците да се образоват Намигване), НО, по дяволите, и аз трябва да чакам, понеже не тръгва на единствения възможен уред на който мога да го слушам, а именно служебния лаптоп...Ако се съобразиш с едно нещо, веднага възниква нов, по-неприятен проблем...Ако си го бях дръпнала нелегално, вече да е трайно заседнал в и без това празната памет на лаптопа и отдавна да съм го наизустила, ама на...пуст инат, пусти права.

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
Rush_for_DM
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #159: 23 Април 2009

Може би малко не много на място,но интервю с Анди и Мартин,в което освен обичайните факти,свързани с измислянето и записването на албума Флетч обяснява колко е вдъхновен от Жозе Мауриньо,с по-голям ентусиазъм от предстоящото турне и официално излизане на албума.Мартин е от Арсенал,което почти ме кара да го заобичвам повече от Дейв. Ухилен

http://www.youtube.com/watch?v=JDww7yBIsN8

Светът е голям и спасение дебне отвсякъде
Deni
Новинар

Профил WWW
Отговори #160: 26 Април 2009

Клип №18
Почвам сериозно да се тревжа за Флеч - не се включва в шегите на колектива, слуша си музика и избщо не обръща внимание какво става около него, явно вече даже и клипчета не снима. Наистина ме тревожи това момче.  Объркан

did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #161: 26 Април 2009

Ама я пък какви вести се прокрадват в публичното пространство:

I went up to Santa Barbara a month ago (or so) to grab some video of the band rehearsing.
Granted, Andy was playing a LOT of the usual samples as such, but he is playing a much larger amount of actual melodies and bass lines for this tour.
At one point, during one song (not typing song title), I asked him why he didn't just have the rather difficult-to-play sample playing from the backing track. His reply: "It is 'live' music, Daniel."
I believe there will be less "clapping" on this tour.

Go Fletch!

Явно музицира, не му е до шеги и закачки  Ухилен

still my broken wings you choose to mend
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #162: 27 Април 2009

Часът на различния избор в понеделник. - 27.04.2009
   Днес в "Часът на различния избор" ще слушаме музика от бристълската банда Malakai. Единственият им засега албум е от тази година и се казва "Ugly Side of Love".

Другите герои в часа ще бъдат Depeche Mode със "Sounds Of The Universe". Начало - точно в 20ч. по Z-Rock.
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #163: 27 Април 2009

Часът на различния избор в понеделник. - 27.04.2009
   Днес в "Часът на различния избор" ще слушаме музика от бристълската банда Malakai. Единственият им засега албум е от тази година и се казва "Ugly Side of Love".
Много яка група. Някой ако може да помага с намирането на албума да ми пише лично  Усмивка
deiv4o
Гост
Отговори #164: 28 Април 2009

За тези които искат Delux edition аз  го порачах на един приятел от амазон.юк  ми излезна 64 поунда с доставката Усмивка нормална поща и пристигна с DHL za10 дена Усмивка

да знаете Одобрение
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.