DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3 ... 6
  Печат  
Автор Тема: "Wrong" видео  (Прочетена 22455 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
23 Февруари 2009

Клипът на "Wrong"

http://www.20min.ch/videotv/?channel_id=8&video_id=13163

Режисьор - Patrick Daughters

Готин Готин Готин
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #1: 23 Февруари 2009

Много психарско изпълнение и много ме кефи.  Зъл
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #2: 23 Февруари 2009

Много психарско изпълнение и много ме кефи.  Зъл

И мен...идеален за песента. Много дарк - много интересен. Със сигурност е един от най-добрите им. Много съм доволен  Готин Пощурял
Очертава се прекрасен сингъл пакет, май.   Очиврът

Определено вече очакванията ми за албума са ...  Шок

yori
Посветен
Публикации: 363

Профил
Отговори #3: 23 Февруари 2009

Олелеелее, ледени тръпки ме полазиха по гърба! Какъв е този хорър клип! Прилича ми на трейлър към Saw 6  Млъкнал
kiira
Странен Любовник
*
Публикации: 407

Профил
Отговори #4: 23 Февруари 2009

Абе, много се стресирах така рано сутринта...Като гледам как се спогледаха нашите, те ще да са го направили! Полицай Иначе клипа е интересен, определено се връзва с песента, но края ми е малко прекален.
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #5: 23 Февруари 2009

Клипът е жесток, много е добър! Но е и много брутален, не знам колко често ще го излъчват...

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #6: 23 Февруари 2009

БТК връзката ли е не знам какво, но ми взе здравето, от 15 минути съм го пуснала и тръгва за поняколко секунди и спира, а сега тотално заби.  Бесен От това, което успях да видя наистина е доста брутален, но определено ми харесва и вдига адреналина!  Одобрение

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
uselink
Възбуден
Публикации: 147

Профил
Отговори #7: 23 Февруари 2009

Присъединявам се към почитателите на клипа--мисля, че е попадение--поне на мен ми харесва. Допада ми, че е семпъл, има ясна връзка с песента и подхожда на групата.Харесва ми "тъмното" излъчване--придава допълнителна тежест на песента. Одобрение
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #8: 23 Февруари 2009

Предполагам, че ще си издейства и забрана в някои медии заради съдържанието, но усещането за обреченост и неизбежен край, които се сбъдват в рамките на 3 минути са толкова добра визуализация на песента, че просто ме оставя безмълвен клипа след N на броя гледания.  Одобрение
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #9: 23 Февруари 2009

Оригинален е клипът, адекватен за песента. Но вероятно щях доста повече да се впечатля, ако не свързвах формулата "психарски клип включващ автомобил" преди всичко и най вече с Karma police. Ей тоя клип ми стои на чело на графа "пълно психо" и още никой не го е изместил от там.

Не знам, по-въздържаната ми реакция може би се дължи на това, че като любител на филм и книги на ужасите съм доста обръгнала и доста капризна. Впрочем, нали ви е ясно, че за да се излъчва по емтиви и виейчуан и подобни, клипът ще трябва да изкара доста време под ножа. Аз поне залагам, че в тоя вид няма да го излъчват споменатите телевизии.
Последна редакция: 23 Февруари 2009 от Deni

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #10: 23 Февруари 2009

БТК връзката ли е не знам какво, но ми взе здравето, от 15 минути съм го пуснала и тръгва за поняколко секунди и спира, а сега тотално заби.  Бесен От това, което успях да видя наистина е доста брутален, но определено ми харесва и вдига адреналина!  Одобрение

И при мен същият проблем Ядосан Плачещ.  Дано скоро да успея да го изгледам, защото наистина ме заинтригувахте с коментарите дотук.

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #11: 23 Февруари 2009

Мая, Рози, трябва търпение. И на мен ми отне половин час да изгледам 3минутно видео. Представете си само колко народ се опитва да го гледа в момента  Намигване

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #12: 23 Февруари 2009

Мая, Рози, трябва търпение. И на мен ми отне половин час да изгледам 3минутно видео. Представете си само колко народ се опитва да го гледа в момента  Намигване

Моето търпение вече се възнагради, след няколко опита успях да го изгледам и без насичане! Страшен е клипът!  Усмивка

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #13: 23 Февруари 2009

От "Only When I Lose Myself" насам не е имало толкова идеен клип, може би единствено "Suffer Well" е конкуренция по тази точка.

Иначе през цялото време бях убеден, че зад маската е Дейв, даже си мисля, че щеше да е много ефектно, ако Доутърс беше замислил нещо подобно.

Радва ме и това, че групата поема някои доста рисковани стъпки, които винаги са показател за някакъв авантюризъм - песен без припев, клип, който по всяка вероятност ще е цензуриран и е с минимално участие от тримата, и въпреки всичко - стадионно турне.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

uselink
Възбуден
Публикации: 147

Профил
Отговори #14: 23 Февруари 2009

Споделям казаното от Kirilart за визуализацията на обречеността и безизходицата! Особенно впечатлениа ми направи кадъра показващ липсата на волан на автомобила. Мисля, че символиката на клипа е много,много сполучлива ! Колкото до края --очарован съм--мисля че с всякакъв друг завършек клипа би "олекнал" и слава богу не е с някакъв хепиенд или нещо с оптимистични нотки!
Страници: [1] 2 3 ... 6
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.