DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6
  Печат  
Автор Тема: "Wrong" видео  (Прочетена 24688 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #15: 23 Февруари 2009

Да, явно е трябвало повече време да се зареди Одобрение.
Доста брутален клип наистина Шок. Не очаквах да видя нещо такова, честно казано. Жалко само, че нашите хора имат толкова кратко участие Ангелче.

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #16: 23 Февруари 2009

Който видял, видял - като отворя линка, за секунда тръгва клипа май, но после веднага картината се сменя, и ми излиза някакъв самолет как се приземява накриво... Ядосан

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #17: 23 Февруари 2009

Който видял, видял - като отворя линка, за секунда тръгва клипа май, но после веднага картината се сменя, и ми излиза някакъв самолет как се приземява накриво... Ядосан
Това поне доказва, че е оригиналният клип.  Усмивка

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
Emchoty
Гост
Отговори #18: 23 Февруари 2009

На линка от първия пост наистина не може вече да се гледа клипът, но го има тук.
stoinov
Някой
Публикации: 18

Профил
Отговори #19: 23 Февруари 2009

и тук
RizaaR
Странен Любовник
*
Публикации: 417

Профил WWW
Отговори #20: 23 Февруари 2009

Мерси за линковете!
Клипът, без да ми допада особено, добре се връзва с песента, така че от тази гледна точка, предполагам, е приемливо функционално продължение към Wrong Иначе не ми се вижда чак толкова брутален, а дали е психарски е въпрос на субективна оценка - на мен далеч по-психарски ми изглеждат някои от заглавията и акцентите по новините, но това е друга тема.

o                
 Y  +Devil inside, seeking for light+
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #21: 23 Февруари 2009

Уникален ! Адски въздействащ ! Спиращ дъха (особено накрая)...За добро или за лошо,очакванията ми за новия албум вече са свръх големи.Ако поне половината песни ми харесват колкото Wrong и Fragile Tension очакванията ми ще бъдат оправдани Усмивка Депеш за пореден път показаха,че са велики и сякаш поемат по нова посока със "Sounds of the Universe".Не знам дали е рано да се каже,но на този етап аз мисля,че групата с пълно
право е сложила такова притенциозно заглавие на албума ! Нямам търпение да го чуя целия Усмивка

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #22: 23 Февруари 2009

Колкото повече гледам клипа на "Wrong", толкова повече ми се струва, че не само добре отразява атмосферата на песента, но и я допълва – нещо, което мисля, че видеоклиповете по принцип би трябвало да се стараят да правят, вместо просто да са една по-дълга реклама. Цялата идея сюжетът да се върти около човек, който няма и не може да има контрол над себе си, който няма избор в действията си към другите, чиято драма е просто нещо, което случайните хора виждат, проследяват с поглед и отминават, е изключително подходяща, както и да се погледне. Предполагам, че ще има коментари, които биха определили направеното като евтино или с прекалено много насилие, но ако човек се замисли над видяното, всичко си идва на мястото.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

deiv4o
Гост
Отговори #23: 23 Февруари 2009

маниящина от  всякаде Одобрение някакси е като завършек на песента
Infra Red
Странен Любовник
Публикации: 470

Профил WWW
Отговори #24: 23 Февруари 2009

Колкото повече гледам клипа на "Wrong", толкова повече ми се струва, че не само добре отразява атмосферата на песента, но и я допълва – нещо, което мисля, че видеоклиповете по принцип би трябвало да се стараят да правят, вместо просто да са една по-дълга реклама. Цялата идея сюжетът да се върти около човек, който няма и не може да има контрол над себе си, който няма избор в действията си към другите, чиято драма е просто нещо, което случайните хора виждат, проследяват с поглед и отминават, е изключително подходяща, както и да се погледне.

Абсолютно.Клипът е в страхотен унисон с песента и по-точно с текста.Дори мисля,че той доразказва историята от самата песен.Може би човекът в автомобила си мисли точно нещата от текста преди края си.Маската също според мен е страшно голям символ и това ,че накрая я сваля след всичките "грешни" роли,които е изиграл.И за жалост,точно когато се освобождата от нея и от оковите си...идва краят.Пак ще кажа - страшно въздействащ клип!

There's something that's invisible, there are some things you can't hide...
try detect me when I'm sleeping, in a wave you say Goodbye ...
Carolina
Кукла
*
Публикации: 25

Профил
Отговори #25: 23 Февруари 2009

песента е страхотна,клипа е малко зловещ,но в никакъв случaй психарски.....Депеш са велики и всяка тяхна песен си има по нещо различно и уникално  Пощурял  Готин  Намигване
white_ambition
Опасен
Публикации: 235

Профил
Отговори #26: 23 Февруари 2009

Тази кола да не е Кристин, по романа на Стивън Кинг? Млъкнал Не знам, ама се сетих и за играта "Grand Theft Auto", където задължително се случват такива мизерии и разпускаш перфектно по тоя начин, ама не, шегата настрана. Усмивка Клипът ми харесва и е подходящ за песента, съвместими са като смисъл - жертвата в неизбежната ситуация, в която единствения избор е да се примири, може би.. Плезене
Само този с черния шлифер, където тича идиотски пред колата малко преди края ми е странен, защо ми се струва, че и той носи маска..
Последна редакция: 23 Февруари 2009 от white_ambition

What ever I say, I love DM to death, if it's possible, even after it! x3

Depeche will come to us,
It's an inevitability!

D ivine         
= xciting      
P recious      
= njoyable          M artyrizing
C ondemnable     O verwhelming
H eartening         D reamy
= legantly           = verlasting

Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #27: 23 Февруари 2009

Еее клипа е един път!!! Не е чак толкова брутален, но определено е много въздействащ! Гледаш го на един път и с всяка изминала секунда чакаш да видиш как ще се развие...СТРАШЕН  Одобрение

Angels of the Universe
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #28: 23 Февруари 2009

Аз имах очаквания за клипа, които се засилиха, след като прочетах коментарите ви... НО сега, като го гледах,  клипът буквално мина през главата ми и ме остави в несвяст за няколко секунди - тотално надмина очакванията ми... БРИЛЯНТЕН клип!!!  Млъкнал

See what I see!
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #29: 23 Февруари 2009

Цитат
Само този с черния шлифер, където тича идиотски пред колата малко преди края ми е странен, защо ми се струва, че и той носи маска..
Доколкото видях от клипа, човека тичаше като последствие от разпиляната му количка с покупки или с каквото там е била пълна, след колата, която се движи на заден ход. Мисля, че и аз видях маска, но качеството на видеото не беше много добро за да съм сигурен.
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.