DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Spacewalker  (Прочетена 3156 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
chopin
Някой
Публикации: 20

Профил
07 Март 2009

Някой слуша ли го този инструментал? На мен ми попадна, заедно с come back и hole to feed, но не помня от къде го изтеглих... Ухилен
който го иска може да ми пише на скайп dochnureintier  Усмивка
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #1: 27 Март 2009

Ха, оказа се,  че и това което съм слушал досега и мислех за оригинал е било фейк. С нищо незапомнящ се инструментал и се надявам да не започва с него концерта. В албума също мисля, че можеха да го оставят за накрая, като outro.
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #2: 27 Март 2009

Изглежда, че наистина е било менте. Въпреки това на мен ми харесват и двата инструментала, като ми е интересно кой е сътворил въпросния фейк....
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #3: 15 Април 2009

честно казано, това е най-голямото разочарование от албума... изобщо не мога да разбера как е намерило място в албума. все едно някой тийнейджър го е композирал. силно се надявам да не открива концерта.

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #4: 16 Април 2009

Не съм впечатлен от инструментала, но честно казано не му отдавам кой знае какво внимание. Моята теза е, че през последните години инструменталите се извеждат като отделни тракове най-вече по пазарни причини (повече количество песни) и надали има някаква друга по-смислена идея. Честно казано за мен интерлюдът между "Blue Dress" и "Clean" е хиляди пъти по-дразнещ, но това по никакъв начин не променя статута на "Violator" в очите ми. И по същия начин "Spacewalker" не разваля предимно позитивните ми впечатления от новия албум, макар и да стои малко несвързан с останалата част от него, докато примерно "Introspectre" добре се вливаше в "Damaged People".

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #5: 18 Май 2009

Охх много време си мисля за  Spacewalker едни такива смешни работи, ама ще споделя и с вас. Тъй като сме почти набори/+ - 10год./, но аз си спомням много ясно как по ресторантите "Балкантурист" имаше едни чичковци, които свиреха и тази мелодия така силно ми напомня за това отминало време. Или пък същите такива чичковци по морето свирят в ресторантите, докато туристите вечерят спокойно  Усмивка

Angels of the Universe
Johny
Кукла
Публикации: 38

Профил
Отговори #6: 18 Май 2009

Това е най-успокояващото ревю което съм чел. Усмивка

"...защото нашата борба не е против кръв и плът, а против началствата, против властите, против светоуправниците на тъмнината от тоя век, против поднебесните духове на злобата."
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.