DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Dvd Sounds of the Universe  (Прочетена 3100 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
sixty
Гратис Любовник
Публикации: 58

Профил
04 Юни 2009

обиколих няколко магазина но никъде нямаше двд-то което аз свалих от един тракер.мога да кажа че от както го имам съм много happy (макар и от нета).То съдържа албума 5.1 DTS and Dolby + video making the universe + bonus tracks + няколко студийни парчета с видео от албума.Да знае някой къде го има легално тъй като не смея да ви го предложа пиратско а наистина е много гот да го праснеш на 5.1 и да се кефиш на surrounda

Wrong
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #1: 04 Юни 2009

обиколих няколко магазина но никъде нямаше двд-то което аз свалих от един тракер.мога да кажа че от както го имам съм много happy (макар и от нета).То съдържа албума 5.1 DTS and Dolby + video making the universe + bonus tracks + няколко студийни парчета с видео от албума.Да знае някой къде го има легално тъй като не смея да ви го предложа пиратско а наистина е много гот да го праснеш на 5.1 и да се кефиш на surrounda

Това ДВД го има легално в бокс сета, за който се изписа много в този форум в специална тема за различните издания на албума. Няма как да го намериш в магазин това ДВД ако не си закупиш въпросния бокс сет.

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
sixty
Гратис Любовник
Публикации: 58

Профил
Отговори #2: 04 Юни 2009

10х Усмивка Ще го намеря значи  Готин Готин Готин Готин Готин Готин

Wrong
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #3: 31 Август 2009

http://www.youtube.com/watch?v=4Uhrsdy4_9c&feature=related

това дали го видяхте вече?
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.