DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  
Автор Тема: Little soul  (Прочетена 9367 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #15: 30 Март 2009

сигурна съм най-накрая ще кажем че всичко ни харесва ..нали ни трябва време да осъзнаем... и ще пеем на концерта като луди  Усмивка   Намигване
silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #16: 31 Март 2009

То вече ни харесва бе! ПощурялАма тая песен е ужасно хубава!

Let me show you the world in my eyes...
Rush_for_DM
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #17: 03 Април 2009

Страхотна е тази симбиоза между гласовете на Дейв и Мартин.Една от песните,която навява лежерност и спокойствие.  Усмивка

Светът е голям и спасение дебне отвсякъде
Hellmaster
Кукла
**
Публикации: 26

Профил
Отговори #18: 04 Април 2009

За мен Little Soul e една от доста качествените песни в албума, с някаква истинска музикална мисъл. С Jezebel ми дели трето място в класацията. Първо за Peace и второ за Wrong. Усмивка
desito_dm_1985
Възбуден
Публикации: 150

Профил
Отговори #19: 07 Април 2009

Да наистина много хубава песен се е получила.Сега от позицията на времето , когато песента е прослушвана многократно , ще кажа , че за мен псента е силна , мелодична и с много добри вокали.Нарежда се сред любимите ми от SOTU.Добре се съчетава с остналите песни и като цяло , поне за мен , вдига доста нивото на албума като качество.Поне според мен Little Soul е една от песните , които доста се открояват в албума , и която ще се слуша доста често.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #20: 23 Август 2009

Изглежда е имало студийна сесия и за "Little Soul", която поне аз съм изпуснал. Макар и да продължава да е сред малкото нови песни, от които съм със смесено-негативни впечатления, тази версия ми се струва по-убедителна, може би по-непредвидима и вокално по-силна от албумната.
Последна редакция: 23 Август 2009 от The Fein

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #21: 23 Август 2009

Изглежда е имало студийна сесия и за "Little Soul", която поне аз съм изпуснал. Макар и да продължава да е сред малкото нови песни, от които съм със смесено-негативни впечатления, тази версия ми се струва по-убедителна, може би по-непредвидима и вокално по-силна от албумната.
Явно си пропуснал да си купиш/свалиш DVD-то, където въпросната студио сесия, която си цитирал фигурира.
Колкото до версията-на мен повече ми харесва студийната.
Иначе, като изключим почти всички би сайдове, това е една от малкото песни, които някак ми харесват от този откровено противоречив албум.
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.