DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: MARILLION  (Прочетена 2987 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
uselink
Възбуден
Публикации: 147

Профил
26 Януари 2009

Не знам как съм го пропуснал, но чак вчера видях , че една от любимите ми групи Мarillion е тук другия месец!!!
Явно покраи ДМ всичко друго ми се е замъглило!

http://www.mad.tv/bg/?id=2785&action=newspage

Не мисля да пропусна концерта, макар че повечето ми любими парчета да са от периода с Fish! Дано не съм окъснял за билети!

Просто исках да споделя това тук!

Последна редакция: 27 Януари 2009 от Admirer
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #1: 09 Юни 2009

Тези дни наваксвам с творчеството на Marillion и по всяка вероятност ще съм на концерта в събота. Откривам някои неща, които имат потенциал да ми станат много любими и подозирам, че това няма да ми е единственото включване в темата...

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

uselink
Възбуден
Публикации: 147

Профил
Отговори #2: 09 Юни 2009

Тези дни наваксвам с творчеството на Marillion и по всяка вероятност ще съм на концерта в събота. Откривам някои неща, които имат потенциал да ми станат много любими и подозирам, че това няма да ми е единственото включване в темата...

Почти бях забравил за този концерт,покрай данданията с ДМ! Сега остава да се сетя и къде си прибрах билета, след като март месец отложиха концерта Объркан
 "Зарибих" се по Marillion преди много,много години и наистина имат неща които като ти влязат под музикалната кожа Усмивка си остават там завинаги!
Iordan Mihailov
Новороден
Публикации: 8

Профил
Отговори #3: 12 Юни 2009

имам 2 билета за пред сцена 40 лева всеки.Пишете ми ако жи интересуват
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #4: 14 Юни 2009

Макар Зимния дворец да беше едва наполовина пълен, атмосферата, която идваше от групата и която срещаше тази, създадена от публиката, имаше силата да запълни празните места и да отхвърли всякакво чувство на дискомфорт. Като човек, който беше там по-скоро воден от любопитство, отколкото фенство, със сигурност съм изпитал много малка част от това, което са преживяли онези, които са чакали този момент толкова години. Въпреки това беше среща с нещо ново, интересно и най-вече - създадено с много всеотдайност и то за хора, които ценят това.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #5: 14 Юни 2009

Радвам се, че се е получил добър концерт, първите албуми с Фиш и до днес са ми много, много любими, особено Clutching at Straw.  След раздялата с Фиш обаче ги загубих от поглед, наскоро прослушах нещо тяхно, не успя да ме грабне и някак ми се стори безпредметно да присъствам на концерт, на който ще гледам като стреляна. 

still my broken wings you choose to mend
Viоlator
Кукла
*
Публикации: 23

Профил
Отговори #6: 14 Юни 2009

Като човек, който беше там по-скоро воден от любопитство, отколкото фенство, със сигурност съм изпитал много малка част от това, което са преживяли онези, които са чакали този момент толкова години.

Съм зашеметен! Не толкова от факта, че ги виждам в този състав за пръв път, колкото от феноменалното музициране, кипеше на няколко метра от очите ми. От гледна точка на музикантски синхорн и качество на изпълнение - може би най-добрият концерт, на който изобщо съм присъствал в живота си. А съм бил на стотици.
Ето и по-подробен материал за това изключително събитие.
Последна редакция: 14 Юни 2009 от Viоlator

..., а сърцето на лятото още кърви!
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.