DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2  Всички
  Печат  
Автор Тема: Билети за Атина!  (Прочетена 10241 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Nellya
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
24 Април 2009

Продавам 3 билета за концерта в Атина, без надценка.
Билета е за пред сцена - 80Е единия Одобрение

Купила съм билетите отдавна, но точно тогава няма да мога да пътувам... Тъжен
Последна редакция: 24 Април 2009 от Nellya
Nellya
Новороден
*
Публикации: 2

Профил
Отговори #1: 02 Май 2009

Остана ми един билет за Атина - пред сцена!

Последна редакция: 02 Май 2009 от Kevy
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #2: 05 Май 2009

Извинявай, Nellya, ако по някакъв начин се набърквам в темата ти, но ще си позволя да я използвам.

За огромно мое съжаление се налага и аз да продам билета си за Атина, тъй като няма да имам възможност да отида.
Билетът е за зоната непосредствено пред сцената (PL2), а цената, разбира се, е без промяна- 80€.
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #3: 07 Май 2009

Не искам да изглежда все едно съм на пазара, но вече го давам и за 50€. Нека някой да го вземе, та поне да не ми напомня колко много съм изпуснал.  Тъжен
deiv4o
Гост
Отговори #4: 10 Май 2009

Да попитам колко  човека от форума ще ходят в Атина и дали са навити да си вземем една кола по наем за отидем и да се варнем от тая пуста поляна:)  колата е 50 еуро за ден а таксито ж едната посока е  60 Усмивка така че си струва, доколкото знам за автобус ще е голям кошмар

Ако има фенове пишете
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #5: 11 Май 2009

Малко инфо и от мен за тези, които ще бъдат на концерта в южната съседка. Помолих една приятелка днес да ми обясни сигуацията относно придвижването до Малакаса и обратно, и тя е:

Промоутърите от DIDI Music са уговорили с една туристическа агенция феновете да бъдат извозвани до нивата с автобуси, които ще тръгват в 16,30 - 17,30 и 18,30 от (ж.п) гара Ларисис, която е недалеч от центъра на Атина. Ако има желаещи за тази услуга, преди това ще трябва да минат през офиса на една туристическа агенция и да си закупят билет на стойност 10 евро общо в двете посоки. Още отсега се пригответе психически за голямото задръстване преди и след концерта!

Тази туристическа агенция, наета да обслужва феновете се казва Sunways и се намира на улица Ksenofontos до площад Синтагма в центъра на града.

Приятно изкарване на всички, които ще бъдат утре в Атина!  Одобрение
Последна редакция: 11 Май 2009 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #6: 12 Май 2009

Много лоша новина, концерта в Атина е отложен:
show cancelled, dave is ill

"I'm my own worst enemy"
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #7: 12 Май 2009

Това и аз прочетох току що в Постуейв и помислих, че е шега, но май не е...  Бесен

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
deiv4o
Гост
Отговори #8: 15 Май 2009

Такааааааа Усмивкаето и моето преживяване  Бесен отидохме там към 3.30  с такси  за да не чакаме автобус понеже парвият за там беше 16.30, наредихме се Усмивка пуснаха ни в 18.00 и бях на първи ред посредата Ухилен по хубаво от това неможеше и да  бъде Пощурял  дори можеше да си вкараш и хладилник вътре Усмивка охраната беше много слаба, повечето от публиката бяха с video recorders  Усмивкагледахме гадните Мотор после излезнаха Puresssne(много добри) и се започна чакането:)когато камерманите си направха знак 4е има 2 мин още и пошурях Пощурял дори съм 100% сигурен 4е пуснаха интрото за около 10 сек и тогава излезнаха една двоика да кажат квото имаше и по голям шок не бях преживявал скоро Тъжен парвите редове се разреваха до мен, момичета от Русия и Италия, аз седях и неможах да помрадна 15мин.  Шок естествено тъпите и простаци  гърци Ядосан скочиха да се бият с охранта , целиха сцената с бутилки,натрошиха всички надписи Депеш мод около и извън сцената и така Тъжен http://www.youtube.com/watch?v=p7_456nvb80

На мен първата мисъл която ми мина през главата беше Fuck the money дано Деив се оправи, до мен италянците бяха в Атина от семица само заради този концерт Шок аз бях с един японец,пича похарчил 1000 евро да доиде да гледа ДМ в Атина и Истанбул Ядосан Но пак мениджерката на тикетпро каза че парите ще се върнат,само чакат потвърждение от Дм Одобрение предполагам  и за др дати ще е така Намигване

На никои не пожелавам да приживее шока които аз преживях като съобщиха новината Тъжен просто си представете както  всеки се канеше да чака от обед там и след 9 часа да ти кажат това Плачещ

The best concert ever Намигване
 300 Евро похарчих да гледам Мотор Ухилен Ухилен Ухилен но пак бях на парвииии ред Плезене
Ето и две снимки които ше ми останат за спомен Намигване

По мръсна столица не бях виждал Ядосан

* DSC00369.JPG (2503.51 KB, 3264x2448 - видяно 314 пъти.)

* DSC09978.JPG (2110.81 KB, 3264x2448 - видяно 303 пъти.)

* dmterravibe2009.jpg (535.96 KB, 1000x669 - видяно 351 пъти.)
Последна редакция: 15 Май 2009 от deiv4o
deiv4o
Гост
Отговори #9: 15 Май 2009

Ето какво ми казаха токущо Усмивка предавам точно:) инфото е от the manager  на Puressence, групата е била backstage и 30м преди концерта Dave е изчезнал(имало е слухове че се е карал през деня с жена си, не е искала да излиза болен да пее,Деив е повращал кръв бакстеидж по рано) и така де, деив изчезнал а флеч и мартин били готови да излзат(облечени) Даниел Милер драпнал настрани да приказва нещос Флеч и след 5 м бил вече по каси гащи и из4езнал и тои,само мартин останал до краи което обеснява псувните които чух да отнася от простите гърци.Цялат група изчезнала по отделно и до последната секунда на никои ни6то не е било казано,промоутарите не са нзнаели абсолютно нищо, явно Даниел Милер е знаел само какжо става.
Това ми казаха и е достоверно ткаче не ме обвиняваите и питете нищо Намигване
и снимчица даже ми пратиха на Мартин бакстедж Намигване

* Picture 006.jpg (28.42 KB, 360x480 - видяно 591 пъти.)
Последна редакция: 15 Май 2009 от deiv4o
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #10: 15 Май 2009

Изключително тъпо, ако са се развили така нещата.  Усмивка
did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #11: 16 Май 2009

Деив е повращал кръв бакстеидж по рано

лесно се паникьосвам, но нито отмяната на концертите, нито всичко, което изчетох/ме до сега не можа да ме докара до състоянието, до което ме докара точно това.  доколко е достоверно?

still my broken wings you choose to mend
deiv4o
Гост
Отговори #12: 16 Май 2009

Деив е повращал кръв бакстеидж по рано

доколко е достоверно?

Toва е казал managera на Puressence на моя приятел, сега дали е верно незнам Тъжен  невиждам причина се лъже но пак знае ли човек:) просто го написах да споделя какво ми е казано:)
Викам да не го разтегляме до другото турне Усмивка
did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #13: 16 Май 2009

Изобщо не съм искала да разтеглям каквото и да било, просто такъв ужас ме обзе изведнъж, дето до оня ден бодро обяснявах как ще го вдигнат на крака до 18-ти, че не си сдържах тъпия коментар  Млъкнал

still my broken wings you choose to mend
deiv4o
Гост
Отговори #14: 16 Май 2009

Ето и сетлиста за Атина

In Chains
Wrong
Hole To Feed
Walking In My Shoes
It's No Good
A Question Of Time
Precious
Fly On The Windscreen
Jezebel
A Question Of Lust
Come Back
Peace
In Your Room
I Feel You
Policy of Truth
Enjoy The Silence
Never Let Me Down Again

Encore #1
Stripped
Master And Servant
Strangelove

Encore #2
Personal Jesus
Waiting For The Night (Bare Version)

So, In Sympathy dumped for POT. This came from Jonathan Kessler, who I had the pleasure of meeting about an hour before the gig was due to start.

Страници: [1] 2  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.