DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 16
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [12 МАЙ 2009] Шоуто в Атина отменено!  (Прочетена 49743 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rusimode
Агент
Публикации: 116

Профил
Отговори #45: 12 Май 2009

Кво са занимавате с тея византийци...
В София ще ги вдигнем и Dave ще е като "момченце".
Па няма лошо да направят и Two Nights in Sofia .... Одобрение

TOTU2009/10 - Berlin / Frankfurt / Muenchen / Rome / Mailand / Mannheim / Barcelona / Barcelona / Nuernberg / London / London / Manchester / Berlin / Duesseldorf
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #46: 12 Май 2009

хм то нали, дори и да не се състои даден коцерт, другите дати не се променят, а просто въпросният лайв остава за друг път?
то пък ние какво ли си мислим, те ще са на турне около година и какво? трябва да са в 100% здраве (дай Боже!) ама нали сме хора -всичко става.
Palada
Агент
*
Публикации: 90

Профил
Отговори #47: 12 Май 2009

бе аз сериозно се замислям дали да не хващам самолета за гръцко, та да го спасявам човека. Зер ми е на сърце от 22 години, дето се вика, сега на 18-ти трябваше да се видим тъй по-отблизо за втори път....Ще се жертвам, паля метлата....
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #48: 12 Май 2009

http://www.youtube.com/watch?v=zwRHGWabFAU
Diankata
Гратис Любовник
**
Публикации: 46

Профил
Отговори #49: 12 Май 2009

тц тц, как изобщо някои може да освирква..................
Palada
Агент
*

Профил
Отговори #50: 12 Май 2009

не знам, но не мисля, че гърците реагерат нормално на новината. Ясно е, че са разочаровани. Обаче по чуждите форуми описват някакви погроми бе, вандалски работи, срамота....
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #51: 12 Май 2009

аз пък се сетих за почти идентична ситуация на предишното турне. и вижте моля ви се датата. само два дни разлика - някой да не се опитва да го отрови тоя човек около рождения му ден  Объркан

Тази вечер концертът в Канзас беше прекратен преждевременно. Според служители на охраната от залата, Дейв е припаднал по време на изпълненията на Мартин, след което моментално е бил заведен в спешно отделение в местната болница. Слухове твърдят, че Дейв е получил хранително отравяне в Мексико. Други заявяват, че е прекалил с празнуването по случай рождения си ден вчера. Трети пък стигат до абсурдното заключение, че Дейв е започнал отново с наркотиците.

Екипът на DM.org се надява, че случаят е лек здравословен инцидент и че Дейв още утре ще е във форма за концерта в Чикаго!

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
Boondocksaints
Някой
Публикации: 17

Профил
Отговори #52: 12 Май 2009

http://www.reuters.com/article/entertainmentNews/idUSTRE54B6KW20090512
Последна редакция: 13 Май 2009 от Boondocksaints

....Pleasures remain
So does the pain....
Julian
Някой
Публикации: 18

Профил WWW
Отговори #53: 12 Май 2009

http://www.youtube.com/watch?v=ZOsoxSF1Kks
Oще малко видео.

Vote for my Depeche Mode - Peace Remix @ Beatportal if you like it
Click
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #54: 13 Май 2009

Отново отворихме темата за личността на Дейв... като всеки един възстановяващ се от наркозависимост човек - Дейв не пие, не ходи по барове и т.н. Ако теоретично приемем, че е започнал да употребява наркотици или по-скоро да "шмърка" кокаин, което е лесно достъпно на всеки един рок концерт с подобен мащаб, то това не би трябвало да му пречи да пее или да бъде на сцената. Даже напротив, дори би трябвало да му донесе повече енергия. Въпреки всичкото, съдейки по начинът му на живот, леко се съмнявам отново да използва наркотици. Нещо, което е по-вероятно за останалите членове на групата, техниците им, мениджърите, организаторите и т.н.

След създалата се ситуация се замислям за няколко неща:
Първо, реакцията на публиката, която е съвсем нормална. Подобна би била и в други градове на балканите или Южна Америка. Дано обаче на публиката в София да не и се налага да се справя с подобни проблеми. Ясно е, че по лек балкански манталитет, ще се възползваме да кажем колко лоши хора са тези гърци в момента, но това няма да промени нищо. Depeche Mode и преди са имали проблеми в Гърция...

Второ, спомням си един концерт на Oasis за MTV, в който Лиъм Галахър се отказа да пее минути преди концерта, а Ноел излезна и направи добър акустичен концерт. В този ред на мисли, много ми се иска да вярвам, че Depeche Mode може да изкарат 4-5 песни и без Дейв... ей така е, от чисто уважение към хората, които са там, хората, които са висяли цял ден, които са пътували от най-различни места, хората, които са им сглобявали сцената, само за да я ползват 3-4 часа и т.н. Тук въпроса не е само за Атина, ами по принцип, понеже това не се случва за първи път.

Трето, започвам да си изграждам впечатлението, че Depeche Mode не изгарят от желание да свирят и пеят. Дано да греша и дано да успеят да се справят с това турне, което ще е около 2 години пак. Понеже резултатите може да не са никак приятни.
Palada
Агент
*

Профил
Отговори #55: 13 Май 2009

Това е от хоума, преди малко изтече от някакъв фен:
This is the official announcement >;

“Sorry to say the show is cancelled.
Dave Gahan is ill. We’ve had a doctor in to see him backstage and unfortunately the doctor’s advice is that Dave cannot perform. In fact he is now on his way to hospital for a check up. Dave really wanted to be well enough to perform and apologizes for letting you fans down.
We are hopeful Dave will recover by tomorrow and that we can re-schedule the show for tomorrow but we will only know this tomorrow so listen for public announcement on radio and internet tomorrow. “

At 20.55 the lights went off, the logo went on the monitor and we were expecting them to come from minute to minute... but nothing was happening up to 21.30, where the lights went on and two people, one representative from DM and one from the organisers, went on stage... and the DM one made the announcement you just read.

You can imagine the shock among us.... we were waiting to see them and suddenly, they're saying us they can't play. Lots of booing, plastic bottles thrown to the stage and the screens... at around 21.45 there was a tension between a few fans - not more than 10-15 - and the security...very soon it was over without any serious incidents taking on.

There WAS NO riot...in fact, in its Greek press release, the organisers thank the fans for their behaviour after the announcement.

As for my personal feelings, I'm so sad I can't even express how I feel right now.
Palada
Агент
*

Профил
Отговори #56: 13 Май 2009

Аз пък мисля, че повечето фенове не биха харесали идеята Мартин да изпее целия концерт. Дейв си е Дейв, не можеш така лесно да го замениш. Та в случая логиката е: или нормален концерт или никакъв. Всичко или нищо, нещо такова. Така мисля.
rusimode
Агент
Публикации: 116

Профил
Отговори #57: 13 Май 2009

Според мен вероятността Dave да е почнал пак с наркотиците е по-малка от това да е хванал свински грип.

Сега сериозно: Ако приемем, че немалка част от живота му е минала под въздействието на наркотични субстанции и несъмнено оргънизмът е станал много по-уязвим от "нормални" конвекционални заболявания, вероятността това да се е случило на балканитеее е голяма.

А може би е просто настинка и има връзка с това, че е бил със шал в Израел...

Последна редакция: 13 Май 2009 от rusimode

TOTU2009/10 - Berlin / Frankfurt / Muenchen / Rome / Mailand / Mannheim / Barcelona / Barcelona / Nuernberg / London / London / Manchester / Berlin / Duesseldorf
Palada
Агент
*

Профил
Отговори #58: 13 Май 2009

Това е снимка в хоума, качена от фена, когото цитирах преди малко. Правена е днес следобед зад сцената в Атина. Коментират се най-вече ръкавиците, с които е Дейв.p

* dmterravibe2009e.jpg (117.96 KB, 800x535 - видяно 329 пъти.)
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #59: 13 Май 2009

Ами странно, че са само за ръкавиците коментарите, но няма значение, утре ще си има концерт според мен  Усмивка
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 16
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.