DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 16
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [12 МАЙ 2009] Шоуто в Атина отменено!  (Прочетена 51476 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #90: 13 Май 2009

Интересно ми е да разбера дали жена му го е чакала на излизане от болницата...

Опа, отде тоз нездрав интерес  Ухилен?  Става все по-мистериозно.  Довечера, Майче, ще бъдеш подложена на кръстосан разпит   Усмивка

still my broken wings you choose to mend
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #91: 13 Май 2009

Ужасни новини!!! По-неприяна ситуация от тази за един чакан концерт ...може би само за война се сещам в момента! Объркан

Angels of the Universe
DanielaDaniela
Гратис Любовник
Публикации: 54

Профил
Отговори #92: 13 Май 2009

може ли да престанем да "хабим хартия" с лоши предчувствия? не дишайте. няма как да не се оправи и няма как да не дойдат, просто защото само това ни е останало

"Suffer with pride"
Palada
Агент
*
Публикации: 90

Профил
Отговори #93: 13 Май 2009

Фейне, веднага пратете блиц-интервю с хирурга и най-вече с медсестрата. Искам да знам кой е бил до леглото на Дейв през нощта!
Paloma
Гратис Любовник
*
Публикации: 45

Профил WWW
Отговори #94: 13 Май 2009

Дано всичко е наред! Аз вярвам, че ще има концерт в България! Усмивка

"Art is made by the alone for the alone." Luis Barragan
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #95: 13 Май 2009

Официалното съобщение от промоутъра на гръцкия концерт гласи:

"On Tuesday 12.05.09, at 21:00, the sudden feeling of physical discomfort that hit the singer of Depeche Mode, Dave Gahan, just a few minutes before going on stage for the bandʼs performance, resulted in his immediate transfer to the hospital and the postponement of the bandʼs show.

Even though everyone hoped for the singerʼs speedy recovery and the rescheduling of the bandʼs show for today, 13.05.09, according to the information received by the bandʼs management and the doctor on duty, the artistʼs health condition does not allow it.

Shortly, a new announcement will follow that will regard either a new date for the show of Depeche Mode, or its final cancellation.

The showʼs organizers kindly request that all you ticket holders keep your tickets as these will guarantee you your entrance if a new show date is scheduled or will allow you to get a refund in the event that the show is cancelled altogether.

Thank you all for your understanding."

Демек концерт днес също няма да има,понеже Дейв явно все още не е в състояние да излезе на сцената. Дано се оправи до края на седмицата, въпреки че почват да ми минават лоши мисли относно концерта в София вече....
Последна редакция: 13 Май 2009 от Ginger
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #96: 13 Май 2009

Аз също започнавам сериозно да се притеснявам за предстоящите концерти в края на седмицата.  Тъжен

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Diankata
Гратис Любовник
**
Публикации: 46

Профил
Отговори #97: 13 Май 2009

Ето малко инфо от едно приятелче от Лондон
Hi there
We all heard the news about the gig in Athens last night..
On the Radio here in London..they said he is ok and well at the moment so let hope everything will be fine on monday ...Especially for me as I am traveling from London.
Another rumors flourished. According to some sources, Gahan decided to cancel the concert after a quarrel with his wife. No confirmation for this report so far.
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #98: 13 Май 2009

Hi there
On the Radio here in London..they said he is ok and well at the moment so let hope everything will be fine on monday ...Especially for me as I am traveling from London.
Another rumors flourished. According to some sources, Gahan decided to cancel the concert after a quarrel with his wife. No confirmation for this report so far.

Аз затова попитах в по-горен пост дали го е посрещнала жената на излизане от болницата. Това е един от слуховете за анулирането на концерта, който ми се вижда доста нелогичен, т. е. заради един семеен скандал наш Дейв да реши да не излезе на сцената.

Само той си знае най-добре каква е точната причина за пропадането на концерта снощи, всичко останало са догадки и слухове. Лошото е, че се носят слухове, че искал да се прибере в Ню Йорк, за да го лекуват в някаква болница, което знаете какво означава - анулиране и на следващите концерти.

Стискайте палци и се молете да се оправи бързо и да не е сериозно!
Последна редакция: 13 Май 2009 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #99: 13 Май 2009

Hi there

Аз затова попитах в по-горен пост дали го е посрещнала жената на излизане от болницата. Това е един от слуховете за анулирането на концерта, който ми се вижда доста нелогичен, т. е. заради един семеен скандал наш Дейв да реши да не излезе на сцената.

Само той си знае най-добре каква е точната причина за пропадането на концерта снощи, всичко останало са догадки и слухове. Лошото е, че се носят слухове, че искал да се прибере в Ню Йорк, за да го лекуват в някаква болница, което знаете какво означава - анулиране и на следващите концерти.

Стискайте палци и се молете да се оправи бързо и да не е сериозно!

И едва ли заради една кавга ще го карат с линейка в болницата...

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #100: 13 Май 2009

Ако всички къщи и салтанати са на нейно име и има по-добър адвокат....нищо чудно.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

uselink
Възбуден
Публикации: 147

Профил
Отговори #101: 13 Май 2009

Ако всички къщи и салтанати са на нейно име и има по-добър адвокат....нищо чудно.

Ухилен Ухилен Ухилен
Lu
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #102: 13 Май 2009

Не се знае кой какви аргументи и подръчни материали е използвал в спора - чинии, вази, стойки за микрофони....

I saw something in your eyes
I wanted it for myself
Titi
Господар
*
Публикации: 166

Профил
Отговори #103: 13 Май 2009

Лудница!  Шок
А спомняте ли си моя сън в който нямаше продължение на концерта, щото Марто не искаше да излезе.... малко съм пообъркала концерта и Марто с Дейв ....ама ....
Аз вече тотално изперках  Тъжен

Дано от тук няма никой който да си е купил билет за Истанбул, че не му завиждам на който и да е в тази ситуация.....

Спрете Земята..... искам да сляза !!! ...... но ще се върна , само да изживея още един концерт на Depeche :-)
Palada
Агент
*
Публикации: 90

Профил
Отговори #104: 13 Май 2009

Вече тотално откачам бе. Сега пък ново 20 - жена му намесена. Омръзна ми от догадки и слухове. Искам истинска информация и доказателства, че концерт в София ще има, щото иначе ме отпишете... Идиот
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 16
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.