DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 16
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [12 МАЙ 2009] Шоуто в Атина отменено!  (Прочетена 51474 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Inka
Новороден
Публикации: 7

Профил
Отговори #120: 13 Май 2009

Не мога да повярвам, че това се случва!!!  Тъжен 7 месеца живях с мисълта за този концерт, а сега всичко виси на косъм! Цял ден следя новините в нет-а, не мога за 2 стотинки работа да свърша... Ще се пукна от притеснение вече... Млъкнал 

...I like to practise what I preach...
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #121: 13 Май 2009

Румънските организатори все пак казват нещо пред медиите. А нашите мълчат! Бесен

Организаторите на концерта на "Депеш мод" у нас, София Мюзик Ентърпрайсис, обясниха за Дарик, че все още очакват подробности от мениджърите на групата за състоянието на Дейв Геън, но засега не са наясно дали шоуто на британците у нас ще бъде отменено или не.

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #122: 13 Май 2009

Все пак няма нищо потвърдено, пък и още нещо, не е утре концерта в София, че да се притесняваме чак толкова много. Според моето 6то чувство, концерти ще има!

Angels of the Universe
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #123: 13 Май 2009

наш'те нали все последни разбират всичко

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
Palada
Агент
*
Публикации: 90

Профил
Отговори #124: 13 Май 2009

Е то това, дето са го казали пред Дарик радио, и аз мога да го кажа. Или ти. Нали все пак са организатори, ако трябва, света ще преобърнат, до Атина ще идат, но ще намерят нормална информация, която да съобщят на хората.
Продължавам все пак да вярвам, че ще има концерт.
crystalline
Господар
*
Публикации: 163

Профил
Отговори #125: 13 Май 2009

Румънските организатори все пак казват нещо пред медиите. А нашите мълчат! Бесен
да, за да ти кажат пак същите догадки..има ли смисъл да прочетеш още 20 поста от 8 форума, за да задълбаеш в още повече в чудене..
ясно, че ситуацията е много неприятна - едва ли има човек на когото да му харесва(да не говорим за тези, които мислят да пътуват за истанбул и букурещ), но според мен до довечера ще излезе някаква информация, която да е от групата и да е сигурна.

а ако ще убивате напрежението го правете с хумор (няколко поста назад има доста добри примери)
Johny
Кукла
Публикации: 38

Профил
Отговори #126: 13 Май 2009

DAVE, PLEASE, SHAKE THE DISEASE!!!

"...защото нашата борба не е против кръв и плът, а против началствата, против властите, против светоуправниците на тъмнината от тоя век, против поднебесните духове на злобата."
grach
Някой
*
Публикации: 10

Профил
Отговори #127: 13 Май 2009

Искрено се надявам да се оправи до понеделник, че и аз го чакам от не знам колко месеца този концерт. А ако не, дори и да отложат концерта, ще го преживея някакси, важното е да има. Но най-важното наистина е да се оправи.
Palada
Агент
*
Публикации: 90

Профил
Отговори #128: 13 Май 2009

крис, съжалявам, ако те натоварвам, но наистина не съм на себе си от снощи насам. Идеята ти за хумор е чудна, но изобщо не ми е до смях. Не и в момента... Тъжен
nipo
Гратис Любовник
Публикации: 54

Профил
Отговори #129: 13 Май 2009

Тотално съм изпеткала!Ако това което прочетох за гастроентерита е вярно (и вероятно е Тъжен), ще видим концерт през крив макарон! И не само ние...Ще паднат поне още 2-3 дати.А Дейв просто не го мисля, "д..е да му е яко" в буквален смисъл.

...Вирусни гастроентерити
Те са едни от най-честите заболявания. Тъй като няма специфично лечение, най-важна е профилактиката. Източници на зараза са замърсена храна, вода, съвместна употреба на лични вещи. Симптомите се развиват след кратък инкубационен период от няколко часа. Към клиничните прояви, освен гадене, повръщане и диария, могат да се причислят високата температура и мускулните болки. Ако не настъпят усложнения, организмът оздравява след   3­4 дни...

Лоша работа!

Последна редакция: 13 Май 2009 от nipo
boggy_k
Кукла
*
Публикации: 25

Профил
Отговори #130: 13 Май 2009

толкова посетители днес не бях виждал - дано всичко да е наред....аз си приготвям дъждобрана за Букурещ..и се моля
Последна редакция: 13 Май 2009 от Admirer
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #131: 13 Май 2009

Нека да не намесваме българските промоутъри, ако нямат ясна информация, наистина по-добре е да не разгласяват догадки.

Питър от Home постна, че е уверен, че нещата не са толкова зле, колкото някои ги изкарват, което за мен е някакъв добър знак. Всъщност основно чакам новини именно от екипа на сайта им, особено като се има предвид колко навътре са в DM лагера.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Цонка
Кукла
*
Публикации: 24

Профил
Отговори #132: 13 Май 2009

Нека да не намесваме българските промоутъри, ако нямат ясна информация, наистина по-добре е да не разгласяват догадки.

Питър от Home постна, че е уверен, че нещата не са толкова зле, колкото някои ги изкарват, което за мен е някакъв добър знак. Всъщност основно чакам новини именно от екипа на сайта им, особено като се има предвид колко навътре са в DM лагера.
Ох, олекна ми. Значи не е свински грип

кандидат-принцеса
hope
Агент
*
Публикации: 83

Профил
Отговори #133: 13 Май 2009

Ето това намерих в един сайт:

Leave in silence... | 5/13/2009, 8:15 am EST

After Athens,Istanbul and Romania gigs are cancelled as well…Lets hope for a re-schedulling of the concert..I dont want my money back,I want to see them live….
Lisa | 5/13/2009, 8:14 am EST

Hey….i have information from secured sourses…Dave is still at the hospital with a bad stomach..NO DRUG PROBLEMS!!!!! he is leaving with the band and his GREEK BEAUTIFUL WIFE for New york later today, so there is no consert

Да се надяваме, че тази информация няма да бъде потвърдена официално!
DanielaDaniela
Гратис Любовник
Публикации: 54

Профил
Отговори #134: 13 Май 2009

късметът ми от следобедното кафе е "време ви е за концерт"

"Suffer with pride"
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 16
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.