DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 16
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [12 МАЙ 2009] Шоуто в Атина отменено!  (Прочетена 53074 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Paloma
Гратис Любовник
*
Публикации: 45

Профил WWW
Отговори #135: 13 Май 2009

Пфу, дано не е истина..... Тъжен Тъжен Тъжен Тъжен Тъжен Тъжен Тъжен Тъжен Тъжен Тъжен Тъжен Тъжен Тъжен Тъжен Тъжен Тъжен Тъжен Тъжен Тъжен Тъжен

"Art is made by the alone for the alone." Luis Barragan
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #136: 13 Май 2009

Да се надяваме, че семейството на оная не заплашва Дейв, че повече няма да стъпи на гръцка земя, ако реши да пее на араби и варвари, както се е отказал в Атина...

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

hope
Агент
*
Публикации: 83

Профил
Отговори #137: 13 Май 2009

Това е от lastfm, дали някой може да го преведе? Струва ми се, че не е много оптимистична информацията

Arkadaslar resmi aciklamanin gelmesi biraz daha zaman alacak anlasilan.

Ama özellikle Istanbul disindan gelecek arkadaslar icin:
-Konser iptal oluyor. Otel, ulasim olaylarinizi ona gore ayarlayin.
-Istanbul’la beraber Bükres ve Sofya konserlerinin de iptali söz konusu.
-Dave tedavi amaciyla New York’a dönecek büyük olasilikla.
-Konser ileri bir tarihe mi alinacak yoksa tamamen iptal mi olacak belli degil. Bu konuyla ilgili PuCo gerekli aciklamayi yapacak bu hafta icinde.
ember
Гратис Любовник
Публикации: 53

Профил
Отговори #138: 13 Май 2009

https://shop.ticketpro.bg/err.asp

ей тва излезе като проверих в тикетпро - вие съдете сами !!!

концерт ще има на 100 процента - но дали ще е на 18 май само времето и коремните дофтори ще кажат  - то тва не е като махмурлук след концерт !!!

NOTHING'S IMPOSSIBLE
Palada
Агент
*
Публикации: 90

Профил
Отговори #139: 13 Май 2009

Оф, по всички форуми е същата лудница като тук при нас. Всеки пише каквото е чул, другите коментират и се притесняват. И все още нищо не се знае окончателно за концертите през седмицата, всички чакат инфо от вътрешни хора.
fede
Кукла
Публикации: 34

Профил
Отговори #140: 13 Май 2009

Да се надяваме, че семейството на оная не заплашва Дейв, че повече няма да стъпи на гръцка земя, ако реши да пее на араби и варвари, както се е отказал в Атина...

Във филми ми се струва се вкарвате вече.Каквото и да е станало и да стане ще разберем скоро.И да отменят концерта дори,сигурно ще има нови дати.За Депеш ще си взема и нова отпуска.Това едва ли ще е проблем за повечето,които искат да ги видят лайв.Кофтито е че всички сме си правили толкова много време плановете. Очиврът

SOMEBODY HAS TO SHINE FOR ME!IT'S DIFFICULT NOT TO SHINE FOR ME!
Johny
Кукла
Публикации: 38

Профил
Отговори #141: 13 Май 2009

https://shop.ticketpro.bg/searchres.asp
Объркан

"...защото нашата борба не е против кръв и плът, а против началствата, против властите, против светоуправниците на тъмнината от тоя век, против поднебесните духове на злобата."
ember
Гратис Любовник

Профил
Отговори #142: 13 Май 2009

Тотално съм изпеткала!Ако това което прочетох за гастроентерита е вярно (и вероятно е Тъжен), ще видим концерт през крив макарон! И не само ние...Ще паднат поне още 2-3 дати.А Дейв просто не го мисля, "д..е да му е яко" в буквален смисъл.

...Вирусни гастроентерити
Те са едни от най-честите заболявания. Тъй като няма специфично лечение, най-важна е профилактиката. Източници на зараза са замърсена храна, вода, съвместна употреба на лични вещи. Симптомите се развиват след кратък инкубационен период от няколко часа. Към клиничните прояви, освен гадене, повръщане и диария, могат да се причислят високата температура и мускулните болки. Ако не настъпят усложнения, организмът оздравява след   3­4 дни...

Лоша работа!

това с 34-те дни е абсурд !!! с новите лекарства и венозни вливания ако не е нещо крайно тежко се вдигат за ден - два . организма се дихадратира много лошо обаче, всичко боли - стави,мускули и т.н. и се чувстваш като парцал буквално - има шанс за нас ако не е допипал нещо наистина гадно от еврейската храна  - споко бе хора Усмивка и той е човек - на всеки може да се случи - стискаме палци и пожелаваме скорошно оздравяване Усмивка

NOTHING'S IMPOSSIBLE
Johny
Кукла
Публикации: 38

Профил
Отговори #143: 13 Май 2009

та в тикетпро има инфо от търсачката за концерт за 17 Май на George Duke след това чак за 23 Май?Защо не виждам датата 18 Май??

"...защото нашата борба не е против кръв и плът, а против началствата, против властите, против светоуправниците на тъмнината от тоя век, против поднебесните духове на злобата."
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #144: 13 Май 2009

Във филми ми се струва се вкарвате вече.Каквото и да е станало и да стане ще разберем скоро.И да отменят концерта дори,сигурно ще има нови дати.За Депеш ще си взема и нова отпуска.Това едва ли ще е проблем за повечето,които искат да ги видят лайв.Кофтито е че всички сме си правили толкова много време плановете. Очиврът

Проблем няма да бъде за концерта в София що се отнася до отпуската, проблемът е че съм инвестирала много пари за концерти в чужбина, самолетни билети и т.н. Имам чувството, че сънувам и това е един ужасен кошмар!  Объркан
Последна редакция: 13 Май 2009 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Ginger
Смутител
*
Публикации: 249

Профил WWW
Отговори #145: 13 Май 2009

На официалният сайт www.depechemode.com вече се появи официална информация,но тя е копирана едно към едно с тази, дадена от гръцките промоутъри и цитирана от мен в по-горен пост.
Яснота явно все още няма.Хубавото поне засега е,че в тази информация не се казва нищо за отмяна на следващите дати.
fede
Кукла
Публикации: 34

Профил
Отговори #146: 13 Май 2009

http://depechemode.com/news.html
Ето,това е.Няма повече какво да се гадае,защото никой нищо не знае!

SOMEBODY HAS TO SHINE FOR ME!IT'S DIFFICULT NOT TO SHINE FOR ME!
Palada
Агент
*
Публикации: 90

Профил
Отговори #147: 13 Май 2009

Джони, в сайта на тикетпро си стои концерта. Всичко си е, както си беше досега. Само дето като кликнеш на бутона "билети", ти дава грешка. Не знам що
desito_dm_1985
Възбуден
Публикации: 150

Профил
Отговори #148: 13 Май 2009

Да online родажбите са спряни , но туко що изтичах до най-близките Office 1 и Мобил Сят и билети се продават още.
ember
Гратис Любовник

Профил
Отговори #149: 13 Май 2009

мисля че утре до обяд ще има сигурна информация какво точно става  - да не се терзаем излишно - гадно е за дейв все пак Тъжен
достатъчно гадно е и за хората които са си организирали график за тия прояви - той ще се оправи , ама който е скалъпил вече отпуската ...

NOTHING'S IMPOSSIBLE
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 16
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.