DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2  Всички
  Печат  
Автор Тема: Отменен е и концертът в Истанбул  (Прочетена 7881 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
13 Май 2009

Истанбул вече официално е отменен на dm.com

Много неприятна новина, следващата дата е Букурещ...

Цитат
Due to illness of singer Dave Gahan the Depeche Mode show in Istanbul on May 14th is cancelled.

Dave was taken ill shortly before he was due to take the stage in Athens on May 12th, which resulted in his hospitalisation and cancellation of the show.

A new announcement will follow soon with regard to a either a new rescheduled date for this Depeche Mode Istanbul concert, or it's final cancellation. Organisers kindly request that ticket holders keep hold of their tickets, which will be valid if a new show date is scheduled, or will be refunded in the event that the show is cancelled altogether.
Последна редакция: 13 Май 2009 от kirilart
stoimen
Кукла
**
Публикации: 26

Профил
Отговори #1: 13 Май 2009

Всички очакваме този концерт от месеци и брояхме дните до него,но да не бъдем егoисти,човекът е болен,независимо ще има ли концерт или не най-важното е да му пожелаем-ДЕЙВ ОЗДРАВЯВАЙ БЪРЗО! ние сме с теб и те обичаме.
Последна редакция: 13 Май 2009 от Admirer
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #2: 13 Май 2009

Вече почва да ставапрекалено досадно, моля ви, намесете се по някакъв начин! Щом мен ме дразни  Бесен
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #3: 13 Май 2009

Нямам идея дали това е поствано, тъй като нямам нерви да изчета всичко писано от снощи до сега, но ето какво казва брата на Дейв:

Myspace Statement von Phil Gahan:

"Dear all,

just to assure you Dave isnt back on any sort of drugs whatsover, nor has he returned to alcohol. He also has not had a row with my sister in law, his wife Jennifer, who is constantly by his side at this time. There is a genuine medical reason Dave isn't able to perform at the moment. Please do not ask me to divulge any further information as I will not respond to those requests.

For further show information please consult the DM website www.depechemode.com for further announcements.

Please be assured that Dave is very disappointed to let you , DM's fans down, and keep hold of your tickets for any refunds or should the shows be rescheduled, they will allow you entry to the venues.

Please respect the Dave's and our family's privacy at this time.

Thanks for your understanding.

Respect always, Phil"

"I'm my own worst enemy"
Danduka
Някой
Публикации: 19

Профил
Отговори #4: 13 Май 2009

Аз пък прочетох,че Дейв заминава спешно за Щатите за лечение......Дано се оправи,но най-вероятно концерт в София няма да има.....И не само в София,но и след.....Съжалявам.....Много го чаках тоя концерт и го исках.....Но това е съдбата........УВАЖЕНИЕ И БЪРЗО ОЗДРАВЯВАНЕ ЗА ДЕЙВ.........

Depeche Mode-86-98.......The Power in PAST!!!........
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #5: 13 Май 2009

Миналото труне също започна по подобен начин, но тогава беше отменен първият официален концерт във Форт Лотърдейл заради ураган, който се очакваше да премине над града.

По-късно с развитието на турнето, покрай концерта им в Чикаго, към групата се присъедини екип на британското списание Q, който в последствие отдели 3 страници на групата и турнето. В интервюто и репортажа, ми направи впечатление коментара за застраховката им. Не получват нищо, ако се отмени само един концерт. Или поне това им е била сделката за миналото турне. На въпрос защо не са отменили и следващият отговора им беше "Защото нямаше предупреждение за ураган в Атланта"

До тук нещата ми се виждат логични, ако състоянието на Дейв не е критично. С оглед на ситуацията от Атина и всичко останало, няколко дни почивка и дебел чек от застрахователите ще им се отразят добре. Разбира се, въпросът е каква болест може да е налегнала дали gastroenteritis, от който е болен Дейв, е толкова сериозен. Все пак става въпрос за стомашно-чревно разстройство, а не за сърдечен удар.

Също така се опитвам да взимам информация от щаба на групата, който нито веднъж не използва думата "rushed", която използват другите медии. Тоест, Дейв е бил откаран до болницата и не е било по спешност. Това, какво пишат турски медии не мисля, че трябва да се взима под внимание, понеже те са не по-малко дезориентирани.

Сега остава да видим дали ситуацията е сериозна или излишно се преувеличава... И дали ще се отменят следващите концерти, което ще стане ясно до няколко дни.

И последно, Дейв колкото и да ни се иска, не чете форума. Колкото и да си пожелаваме да оздравее по-бързо, няма това как да достигне до него. Тези от вас, които са по-религиозни могат да отидат в църква, ще има повече полза от думите ви.
Последна редакция: 13 Май 2009 от Recoil
Spellbound
Опасен

Профил WWW
Отговори #6: 13 Май 2009

И последно, Дейв колкото и да ни се иска, не чете форума. Колкото и да си пожелаваме да оздравее по-бързо, няма това как да достигне до него. Тези от вас, които са по-религиозни могат да отидат в църква, ще има повече полза от думите ви.
Може би ще е добре преди това да се уточни религиозната му принадлежност, за по-бърз ефект на молитвите.
За мен има нещо съмнително в цялата история, не знам защо, но моята позиция бие към употреба на нещо, но предвид поведението му от последните години може би е абсурдна, не знам. Мисля че до събота ще се разбере съдбата на концерта в София. За момента, поне според мен, шансовете са 50:50.
Johny
Кукла
Публикации: 38

Профил
Отговори #7: 13 Май 2009

за да продължим с догатките - в случай че става въпрос за обикновено хранително отравяне или замърсена вода шансът за София да има концерт е много висок. Виж - за Букурещ зависи...

"...защото нашата борба не е против кръв и плът, а против началствата, против властите, против светоуправниците на тъмнината от тоя век, против поднебесните духове на злобата."
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #8: 14 Май 2009

Мисля че до събота ще се разбере съдбата на концерта в София. За момента, поне според мен, шансовете са 50:50.

С оглед на историята на групата, начина им на работа и т.н. Шансовете са значително по-високи да има концерт. Групата не е отказвала 3 или повече последователни концерта за почти 30 години. Пък и първо трябва да откажат този в Букурещ, което ще стане ясно до 48 часа.

Това че турска медия е написала, че Дейв се връща в Ню Йорк има доста голям шанс да е измислено от местни журналисти/организатори. Понеже се съмнявам, че някой от групата или мениджърите и, ще съобщи на организатора подобна информация преди да са готови, да я публикуват. По-скоро са получили писмо с официално становище, което са публикували и превели тук.

Не на последно място да се присъединя към недоволстващите от леко изкуствената загриженост, която цари в 2-3 теми. Дейв и преди е имал проблеми, и преди са се отказвали концерти и преди е бил в болница.
Как в един момент всички станаха толкова загрижени за здравето му, точно когато следващите концерти са близо до България? И да, със сигурност много хора ще се засегнат и обидят на думите ми по-горе, но има хора, които не влизат в сайта само когато Depeche Mode имат нов албум или концерти на балканите.
Последна редакция: 14 Май 2009 от Recoil
Palada
Агент
*
Публикации: 90

Профил
Отговори #9: 14 Май 2009

Бияч
Otacon
Гратис Любовник
Публикации: 56

Профил WWW
Отговори #10: 14 Май 2009

С оглед на историята на групата, начина им на работа и т.н. Шансовете са значително по-високи да има концерт. Групата не е отказвала 3 или повече последователни концерта за почти 30 години. Пък и първо трябва да откажат този в Букурещ, което ще стане ясно до 48 часа.

Това че турска медия е написала, че Дейв се връща в Ню Йорк има доста голям шанс да е измислено от местни журналисти/организатори. Понеже се съмнявам, че някой от групата или мениджърите и, ще съобщи на организатора подобна информация преди да са готови, да я публикуват. По-скоро са получили писмо с официално становище, което са публикували и превели тук.

Не на последно място да се присъединя към недоволстващите от леко изкуствената загриженост, която цари в 2-3 теми. Дейв и преди е имал проблеми, и преди са се отказвали концерти и преди е бил в болница.
Как в един момент всички станаха толкова загрижени за здравето му, точно когато следващите концерти са близо до България? И да, със сигурност много хора ще се засегнат и обидят на думите ми по-горе, но има хора, които не влизат в сайта само когато Depeche Mode имат нов албум или концерти на балканите.

Съгласен.

И искам да добавя едно...

За всичко са виновни еврейските готвачи!
Spellbound
Опасен

Профил WWW
Отговори #11: 14 Май 2009

За всичко са виновни еврейските готвачи!
Да, естествено, че са те.
Palada
Агент
*
Публикации: 90

Профил
Отговори #12: 14 Май 2009

това е от утрешния "Стандарт":
“Депеш мод” спират тура
Хората на Фънки: Спокойно, ще дойдат в София

“Депеш мод" започнаха да отказват един по един концертите си от наскоро стартиралия им тур. Първа пострада Атина, очаква се същото да се случи и с Истанбул. "Спокойно, у нас ще се изявят на 18 май. Няма опасност шоуто да отпадне", казаха вчера пред "Стандарт" хората на Димитър Ковачев-Фънки. Неговата компания "София мюзик ентърпрайсиз" води звездите на нюуейва на стадион "Васил Левски" в понеделник.
Шашът и паниката настъпиха, след като фронтменът Дейв Геън стигна до стадиона в Атина, но не излезе на сцената. Оказа се, че се почувствал зле и по спешност му е приложено медицинско лечение. Мениджърите му не обясниха точно какво му се е случило. Затова и в нета тръгнаха мощни слухове, че бил прекалил с дрогата, пиенето, хванал грип и т.н. Други пък отсичат, че вече не пиел и не взимал наркотици.
Това няма да попречи в столичния клуб "Бек стейдж" довечера да има подгряващо парти. Афтърпартито пък е насрочено за понеделник в "Ялта" веднага след концерта на "Васил Левски".

само да питам, афтърпартито не беше ли в "Библиотеката" или аз нещо бъркам?
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #13: 14 Май 2009

само да питам, афтърпартито не беше ли в "Библиотеката" или аз нещо бъркам?

Точно там е. Намигване

Good Evening, Sofiaaa!
sun_smileee
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #14: 14 Май 2009

В същото време в сайта за готик, индъстриъл и денс музика Side-Line.com бе ъпдейтната публикуваната по-рано през деня новина за отменения концерт в Атина, според която освен турския, няма да се състоят и концертите в Букурещ – на 16 май, и в София – на 18 май. Сайтът не посочва своя източник, така че на този етап тази информация трябва да бъде считана за недостоверна и непотвърдена.

Според запознати с организацията на шоуто в Румъния, коментиращи новините около групата, публикувани в Интернет, оборудването, предназначено за събитието, в момента се събира и връща обратно в тировете.

What you take won't kill you.
But careful what you're giving.
Страници: [1] 2  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.