DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: Good Evening Sofiaaa!!!  (Прочетена 3865 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
rusimode
Агент
Публикации: 116

Профил
13 Май 2009

Всъщност...няма нищо лошо в това Флеч да пътува по това време за погребението на баща си, дори и паралелно с това Dave да се чувства некомфортно от стомашно-чревни проблеми. В края на краищата има болкоуспокояващи за глава и зъби но не и за корем.

Аз лично утре ще си печатам табелите и в петък летя за София... Одобрение

P.S. Моля, админит-е да не трият или заключват темата!!!
Последна редакция: 13 Май 2009 от rusimode

TOTU2009/10 - Berlin / Frankfurt / Muenchen / Rome / Mailand / Mannheim / Barcelona / Barcelona / Nuernberg / London / London / Manchester / Berlin / Duesseldorf
Titi
Господар
*
Публикации: 166

Профил
Отговори #1: 13 Май 2009

Ей на това му се вика оптимист! Намигване
Накара ме да се усмихна  Усмивка

Аз отивам да си пера тениските които днес взех от печат, за да изсъхнат до концерта в Букурещ  Усмивка
Последна редакция: 13 Май 2009 от Titi

Спрете Земята..... искам да сляза !!! ...... но ще се върна , само да изживея още един концерт на Depeche :-)
Modern swinger
Възбуден
Публикации: 157

Профил
Отговори #2: 13 Май 2009

И аз така Ухилен В крайна сметка ще се видим в София, и hoffenlich всичко ще е ок до понеделник :Д
И мене ме усмихна! :Д

Please, take this
and run far away, far as you can see
I am tainted.
And happiness and peace of mind
were never meant for me...
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #3: 13 Май 2009

Depeche Mode Cancel Istanbul Concert as Gahan Recovers

Depeche Mode have issued a statement announcing that it was a “severe bout of gastroenteritis” that sent lead singer David Gahan to the hospital yesterday. Gahan’s illness forced the band to cancel their concert in Athens, Greece. Additionally, the illness will also prevent Depeche Mode from performing tomorrow night, May 14th, in Istanbul. As of right now, the band’s May 16th gig in Bucharest is still on their schedule.

“Dave fell ill with a severe bout of gastroenteritis shortly before he was due onstage in Athens which resulted in his immediate hospitalization,” the band said in a statement. “At this stage, Dave’s primary concern is to return to full health and resume the tour as soon as possible.” Fans in both cities are being asked to hold onto their tickets as the concerts will either be rescheduled or canceled.

"I'm my own worst enemy"
Titi
Господар
*

Профил
Отговори #4: 13 Май 2009

НЕОФИЦИАЛНА ИНФОРМАЦИЯ

Сцената във София трябва да започне да се строи в петък ( инфото е от човек, който ще участва в строенето) - значи ако започнат да строят, концерт в Сф ще има

Днес следобяд, човек от организаторите е казал, че концерт ще има. На въпроса ми доколко е достоверен източника - отговора беше "казаха ми че е много сериозен" (инфото е от човек, който отговаря за престоя на ДМ в БГ)
Последна редакция: 13 Май 2009 от Titi

Спрете Земята..... искам да сляза !!! ...... но ще се върна , само да изживея още един концерт на Depeche :-)
DanielaDaniela
Гратис Любовник
Публикации: 54

Профил
Отговори #5: 13 Май 2009

Целувка

"Suffer with pride"
sisterofnight
Ултрас
*

Профил WWW
Отговори #6: 13 Май 2009

НЕОФИЦИАЛНА ИНФОРМАЦИЯ

значи ако започнат да строят, концерт в Сф ще има

Те по график трябва да строят в петък и най-вероятно, ако до тогава не е отложен концерта ще започнат, друг е въпроса, че концерта може да бъде отменен в събота или неделя. Понеже нашата сцена е истамбулската вече могат от утре да се стягат  Усмивка

"I'm my own worst enemy"
Titi
Господар
*

Профил
Отговори #7: 14 Май 2009

НЕОФИЦИАЛНА ИНФОРМАЦИЯ

Те по график трябва да строят в петък и най-вероятно, ако до тогава не е отложен концерта ще започнат, друг е въпроса, че концерта може да бъде отменен в събота или неделя. Понеже нашата сцена е истамбулската вече могат от утре да се стягат  Усмивка

бившето ми гадже работеше в Joker Media, затова знам доста неща за сцените - и едно от тях е, че ако графика е за петък, ще започнат да строят в петък (защото те все пак имат и други участия)  Намигване

sisterofnight
Ултрас
*

Профил WWW
Отговори #8: 14 Май 2009

НЕОФИЦИАЛНА ИНФОРМАЦИЯ

бившето ми гадже работеше в Joker Media, затова знам доста неща за сцените - и едно от тях е, че ако графика е за петък, ще започнат да строят в петък (защото те все пак имат и други участия)  Намигване
Чудесно, но пак казвам строенето на сцената не е гаранция, че концерт ще има, ако не е потвърдено официално.

"I'm my own worst enemy"
personal_Dessy
Ултрас
Публикации: 674

Профил
Отговори #9: 14 Май 2009

НЕОФИЦИАЛНА ИНФОРМАЦИЯ

Чудесно, но пак казвам строенето на сцената не е гаранция, че концерт ще има, ако не е потвърдено официално.
За съжаление, не е и гаранция, че официално потвърден концерт няма да бъде отложен в последния момент  Млъкнал

Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.