DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15
  Печат  
Автор Тема: DM.com: DM have been forced to cancel a further four shows  (Прочетена 68947 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Nude
Джуниър
**
Публикации: 68

Профил
Отговори #135: 20 Май 2009

ако него го няма концерти въобще няма да видим вече. Господ да го пази и закриля.

Е, хайде да не избързваме  Усмивка

И всички да сме живи и здрави, защото иначе концерти няма да видим  Намигване

I'm the next act waiting in the wings
Цонка
Кукла
*
Публикации: 24

Профил
Отговори #136: 20 Май 2009

Добър вечер.
Под вола никой не търси теле и на всички ни пука за здравето на Дейвид.
ОБАЧЕ това е индустрия, ДМ е една голяма компания, и би трябвало да информира клиентите си (колкото и да се заблуждаваме-ние сме клиенти) по-адекватно. Убедена съм, че вината не е персонално в тях, а в техния ПР или както там им се нарича отедела. Аз лично съм разочарована, защото попаднах в нещо като "дързост и красота" и основното ми занимание от 1 седмица е натискане на бутона F5 тук и в официалния сайт. Ако щете нека се пуска инфо всеки ден, че още няма яснота и т.н., но да се пуска.
Всички разсъждаваме на база слухове, което е адски тъпо. На мен лично ми прави впечатление, че в Гърция (май официално инфо) са присъствали 20 хил. души. След това не видях никакви конкретни статистики за продажби за региона. А нейде в промеждутъка прочетох (май неофицално инфо), че в клауза от договора промотърите не дължат неустойки на групата  И ОБРАТНОТО, при здравословен проблем. Логичният въпрос е може ли някой от ДМ да си вземе болничен и да си изпълни договора? Логичният отговор-да, без проблем! А финалната логика-източна Европа да го духа.
И аз не вярвам в това, което написах, но е логично.
Връщам се на основната тема-трябва да има официална информация, някак си е коректно.
Последна редакция: 20 Май 2009 от Цонка

кандидат-принцеса
Nina
Новороден
*
Публикации: 1

Профил
Отговори #137: 20 Май 2009

Съгласна съм с всичко, което чета тук. В интерес на истината този сайт (и този форум в частност) са ми единственият източник на инфо относно това, което се случва с ДМ, с Дейв, с концертите, турнето и каквото и да е друго по темата. Не е за вярване с какво нетърпение чакам каквато и да е иформация, ако ще и да е за отмяна, но да е нещо. Надявам се Дейв да се оправи (както и всички тук), да има концерт, но това са само надежди.

If you're born a lover, you're born to suffer...
like all soul sisters and soul brothers...
silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #138: 20 Май 2009

Миро, станал си много жесток и ужасно язвителен!Незнам какво очаквате да ви обясняват толкова!И защо решихте,че те в момента имат идея какво ще става за напред.И на мен не ми е приятно да нямам инфо,но ще разберем когато дойде момента.За всяко нещо си има момент!

Let me show you the world in my eyes...
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #139: 20 Май 2009

silver wings, може би решението ще е Дейв да си направи Twitter профил, в който в реално време да известява за всяко едно изследване, което си е направил, с подробен отчет къде и как ходи по нужда. Така всички ще са доволни и сигурни, че не ги лъжат Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

broken
Новороден
Публикации: 7

Профил
Отговори #140: 20 Май 2009

Страшно ми е болно и мрачно и безкрайно тегаво от миналата седмица ПлачещНо някак все си мисля, че егоизма ни е по- силен от искрената загриженост за състоянието на Дейв!Може би донякъде е така поради силното разочарование от несбъднотото,ами жалко наистина!Купища глупотевини прочетох и реших да пиша, за това и се регистрирах преди минути!
За мен това,че нямаще концерт и прекрасни емоции ужасно ме напрегна и ме ядоса,огорчи,натажи,ама в един момент хич не ми пукаше,особено в момента когато някак се разбра,че Балканите са отсвирени от тура,сори за израза,обаче  след днес вече нещо намирисва на сериозност относно здравето на Дейв,Причината не искам да коментирам,че тука ще ревнат половината форумци.всеки си има право на мнение относо това,всичко може да е,човеци сме!  Особено язвителни сме си тук-на нашите Балкани!Място за сърдене няма- такива сме-смятаме,че всеки и и винаги ще ни прецаква,причини има и е имало!за това аз лично просто спирам да мисля и да се терзая!Ако ни е писано-ще ги видим на Левски,ако ли не,ще си останем с онова приятно задоволство от 2006-та!Спомнете си го....приятно е нали Усмивка
Rush_for_DM
Агент
Публикации: 118

Профил
Отговори #141: 20 Май 2009

Според германските фенове Дейв в момента е на посещение на семейството си в Лондон,което единствено трябва да вдъхва надежда,че TOTU едва ли ще бъде отменен.Аз поне съм сигурна,че след 10 дни концертите ще започнат да се изреждат.
Не знам дали Дейв е единственият страдалец в момента,но и Анди скърби за баща си,който е починал съвсем наскоро.Явно всичко в момента се върти около това какво става с Дейв.

Светът е голям и спасение дебне отвсякъде
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #142: 20 Май 2009

Изобщо не става дума, че заради парите, феновете са длъжни да знаят какво се случва. Този момент го има, но да речем се изчерпва с информацията, дадена от групата. Моята идея по-скоро е, че ако Дейвид, или някой от групата, беше направил нормален човешки диалог, или пък монолог, щеше всичко да е много по-естествено. Нищо не пречи в рамките на 10 минути да обясни нещата, неговите надежди ка ще се развие ситуацията и т.н. Не знам защо си мислите, че след като не се дава почти никаква информация е ненормално да не се дискутират подобни неща. Естествено че е нормално. Аз след слушането на албума вече съм напълно 100% наясно, поне лично за мен, че явно вече не става дума за правенето на музика от тяхна страна, като начин за усъвършенстване и т.н. Тази тема няма да я коментирам, това са си мои възгледи, но определено не е нормално това, което се случва в момента. Да, в официалния сайт инфото е представено, просто защото трябва, ако не беше така, нямаше и това да направят. Друг е нормалният начин. Колкото и клиширано да звучи, избощо не им пука за феновете. Колкото по-бързо го осъзнаете, толкова по-добре за вас.
N:Mode
Гост
Отговори #143: 21 Май 2009

Колкото и клиширано да звучи, избощо не им пука за феновете. Колкото по-бързо го осъзнаете, толкова по-добре за вас.
Аз пък си мисля, че на Мартин му пука за мен и няма да си ти човекът, който ще ме разубеди!  Ядосан
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #144: 21 Май 2009

Колкото и клиширано да звучи, избощо не им пука за феновете. Колкото по-бързо го осъзнаете, толкова по-добре за вас.
Аз пък си мисля, че на Мартин му пука за мен и няма да си ти човекът, който ще ме разубеди!  Ядосан
ехаа тука стана интересно..мен пък Дейв ме сънува всяка вечер  Ухилен
ей ся сле дтоя ми пост ще ми  смъкнат кармата още по-надолу... и най-вероятно изтрият писанието  Полицай
Spellbound
Опасен

Профил WWW
Отговори #145: 21 Май 2009

За теб не знам дали му пука, но по принцип е нормално да им пука за феновете като цяло. Поте, ако са групата, която претендират, опитват, били или са, не знам, вие си изберете. На мен вече ми е все едно. Мен не ме интересува, определено трябва да си призная, че не влагам особени емоции в случващото се, но при положение, че има толкова много хора в противоположната ситуация... Иначе съжалявам че те накарах да се проявиш съмнения относно връзката ви с Мартин.  Усмивка
silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #146: 21 Май 2009

Според мен да вземе да се заключи целият сайт.Майко мила направо всички сте полудели!

Let me show you the world in my eyes...
Spellbound
Опасен

Профил WWW
Отговори #147: 21 Май 2009

Да, аз днес отидох на психиатър относно цялата история, случваща се във форума и около групата. Действа ми зле на нервната система. И едни налудничави мисли ми се въртят из главата  Усмивка Направо съм си луд. Отивам да запаля една свещичка за Дейвид и ще се оправя  Усмивка
Последна редакция: 21 Май 2009 от Spellbound
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #148: 21 Май 2009

Всички са изнервени, а аз даже леко съм отегчена - искам да чета обосновани мнения а не лиготии от по един ред...

...ей ся сле дтоя ми пост ще ми  смъкнат кармата още по-надолу... и най-вероятно изтрият писанието  Полицай

Специално внимание обръщам на Ivelina_10 - нали не си мислиш, че мисията в живота ми е да ти модерирам писанията - ако предполагаш, че нещо ще бъде изтрито, не виждам, защо ни създаваш работа  Ядосан

Ники, за последен път те моля да престанеш с ироничните едноредови постове - дразнят много хора... това беше молба, като потребител, следващото няма да е молба и няма да е от потребител!

Форумът започва да става нетърпим  Ядосан

See what I see!
nell4o
Някой
**
Публикации: 12

Профил
Отговори #149: 21 Май 2009

Май забравихте каква е темата!!!

Моето мнение е, че колкото повече концерти отменят, толкова по-малък шанс има в България да има концерт... ЖАЛКО! Колкото до Дейв, дано диагнозата му е далеч по-лека от тази, която казвате (хич не смятам и да я обсъждам), да си стъпи на краката и да пее за всички, които обичат тази музика! Предпочитам да отмени турнето, отколкото никога повече да не чуя нищо на Депеш! Хайде малко оптимизъм, хорааа:)
И последно ... четох постове на разни хора, видели го тук и там и колко добре изглеждал... Къде са им снимките да го видим?

Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.