DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4 5
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [14 МАЙ 2009] Depeche Mode отменят/отлагат концерта в София  (Прочетена 24672 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Diankata
Гратис Любовник
**
Публикации: 46

Профил
Отговори #15: 14 Май 2009

въпросът ми е ще има ли афтърпарти?? че един англичанин, който щеше да идва за концерта казва, че така и така има резервации, може да дойде до Сфия ако има парти Тъжен
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #16: 14 Май 2009

въпросът ми е ще има ли афтърпарти?? че един англичанин, който щеше да идва за концерта казва, че така и така има резервации, може да дойде до Сфия ако има парти Тъжен

А на мен въпросът ми е, кога ще се се научите да четете, преди да влезнете в някоя тема и да си изпльоскате супер егоистично въпроса?!  Полицай
Модерирането на този форум от край време ми е неприятно, но напоследък започна да става направо противно!

Има си тема за афтър-партито, където съм казала, каквото мога към този момент... когато имаме още информация по въпроса, ще пишем, но не в тази тема, а в която трябва!

See what I see!
uselink
Възбуден
Публикации: 147

Профил
Отговори #17: 14 Май 2009

Ами в момента нямам желание нито да слушам албума,нито да гледам последните изяви на групата,нито да приемам каквато и да е инфо за групата и турнето--това само сипва сол в раната--всичко беще на "една ръка разстояние", а сега даже надеждата за нови дати е .....
 Все пак ще приемам инфо поне докато не започнат турнето наново в очакване да си изяснят и те нещата и да ги канализират след фалстарта и ако са благосклонни поне да кажат да ги чакаме  и ако да--КОГА!
ani
Някой
*
Публикации: 10

Профил
Отговори #18: 14 Май 2009

kevy,kevy,просто се отлага,ЩЕ има концерт!
  Spillbond,това е и детоксикиращо,но той едва ли се нуждае от това му качество.
bobby route
Някой
*
Публикации: 11

Профил
Отговори #19: 14 Май 2009

F**k "The Universe",.... save Dave  Ангелче

ПП "Аре, стига бе хора; ша си поиграем на Мохамед и Планината, ама к'во да се прави.... да ни е живо и здраво момчето Намигване"
Последна редакция: 14 Май 2009 от bobby route

"....This world has left me broken inside
I’ll have to decide
I’m hanging onto my pride...."
S.P.
Агент
*
Публикации: 84

Профил
Отговори #20: 14 Май 2009

Много съжелявам...ама много

higher love
bobby route
Някой
*
Публикации: 11

Профил
Отговори #21: 14 Май 2009

само ще кажа.... Прибирах се от работа, когато ми го казват по новините в 18.30..... минах на червен светофар /ляв завой/.... изхвърляйки панела на касетофона някъде на задната седалка.... в момента се довършвам с Индивидуален Битов Алкохолизъм

"....This world has left me broken inside
I’ll have to decide
I’m hanging onto my pride...."
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #22: 14 Май 2009

само ще кажа.... Прибирах се от работа, когато ми го казват по новините в 18.30..... минах на червен светофар /ляв завой/.... изхвърляйки панела на касетофона някъде на задната седалка.... в момента се довършвам с Индивидуален Битов Алкохолизъм

Твоят метод на спасение май е използван от доста хора тази вечер доколкото разбирам...

'Heaven ain't far from where we are '
sun_smileee
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #23: 14 Май 2009

Вместо да се вайкаме нека да покажем,че се интересуваме от здравето на Дейв и да им покажем че дори и да не дойдат,макар че го искаме МНОГО ще ги подкрепяме каквото и да става.Който има идея как нешите пожелания за скорошно оздравяване да стигнат до ДМ да пише и заедно да измислим какво точно да вклучва.Нека им покажем,че ни е грижа!!

What you take won't kill you.
But careful what you're giving.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #24: 14 Май 2009

Вместо да се вайкаме нека да покажем,че се интересуваме от здравето на Дейв и да им покажем че дори и да не дойдат,макар че го искаме МНОГО ще ги подкрепяме каквото и да става...

Да покажем ли?! На кой и с каква цел?! Такава фалшива показност е ужасно дразнеща...

Който има идея как нешите пожелания за скорошно оздравяване да стигнат до ДМ да пише и заедно да измислим какво точно да вклучва.Нека им покажем,че ни е грижа!!

Да разбирам ли, че сме приели идеята ти и сега само търсим кой  и как да я изпълни?

Иначе - дреме му на някой, че нас ни е грижа... уморих се вече от писанията тук ...

See what I see!
uselink
Възбуден
Публикации: 147

Профил
Отговори #25: 14 Май 2009

Мога само да кажа на всички които сега се чувстват като мен--едно тъжно и отчаяно НАЗДРАВЕ!
sixty
Гратис Любовник
Публикации: 58

Профил
Отговори #26: 14 Май 2009

Цитат от сайта на СМЕ

"Мениджнънтът на Депеш Мод съветва всички притежатели на билети да ги запазят до пускането на официално изявление в най-скоро време за пренасочване на датата на концерта или категорично му отменяне."

не мога да разбера защо не говорят от тяхно име , а от името на мениджъра - мисля че не той ни продаде билетите и ако недай си боже го отложат а не отменят точно той ще ни върне парите.нямам думи

Wrong
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #27: 15 Май 2009

Цитат от сайта на СМЕ

"Мениджнънтът на Депеш Мод съветва всички притежатели на билети да ги запазят до пускането на официално изявление в най-скоро време за пренасочване на датата на концерта или категорично му отменяне."

не мога да разбера защо не говорят от тяхно име , а от името на мениджъра - мисля че не той ни продаде билетите и ако недай си боже го отложат а не отменят точно той ще ни върне парите.нямам думи

Защото въпросът е дали концертът ще бъде пренасрочен или отменен. А това е нещо, което тези, дето си заложиха врата и ни продадоха билетите не го решават. Определено не си избрал правилните хора, на които да си го изкарваш

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #28: 15 Май 2009

Това ли е най-важното дали ще ви върнат парите?! Аз не ща пари, искам да видя любимата си група в добро физическо състояние на сцената. Искам Дейв да се оправи и искрено се надявам да не е нещо сериозно. Да е жив и здрав човекът, пък концерти ще има. Малко ме е грижа дали ще ми върнат парите за билета.

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Boondocksaints
Някой
Публикации: 17

Профил
Отговори #29: 15 Май 2009

....и аз това се чудя,как може да се мисли за пари в този момент??? Объркан

....Pleasures remain
So does the pain....
Страници: 1 [2] 3 4 5
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.