DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Кой град е най-удобен според вас за провеждане на такова събитие?
Пловдив - 23 (45.1%)
Варна - 8 (15.7%)
Русе - 2 (3.9%)
Бургас - 3 (5.9%)
В.Търново - 9 (17.6%)
Ст. Загора - 1 (2%)
Асеновград - 3 (5.9%)
Друг - 2 (3.9%)
Общ брой гласове: 30

Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  
Автор Тема: Къде бихте желали да се състои dm.org convention?  (Прочетена 8577 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #15: 19 Януари 2006

Затова всеки има право на два отговора, за да има резервен вариант!
Всичко се случва, трябва да сме подготвени...колкото до спиране на анкетата, раничко ми се струва още - под 20 гласували, при положение че имаме над 200 члена и от тях половината са активно публикуващи!
 Объркан
Малко повече активност, не е толкова трудно! Усмивка
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #16: 19 Януари 2006

Да ме прощава Recoil,оба4е то4но заради такива изказвания се обезсмисля вси4ко...аман от разделения на провинция и столица и други въобще разцепления! Бесен
Вместо да измислим къде,как и кога...
_DaRkest_StaR_
Гост
Отговори #17: 19 Януари 2006

Според мен Пловдив си е най-добрия вариант.Най-големия град в страната след София,с много забележителности,ресторанти,места за спане.От друга страна цените не са никак високи за спане,има удобен и редовен железопътен и автобусен транспорт,не виждам защо да не бъде тук събирането.Освен това е най в центъра на страната,така че ще се налага да се пътува най-малко.Ако се избере примерно Варна,феновете от София,Пловдив,Стара Загора...въобще огромна част от българските градове ще трябва да пътуват 7-8 часа с влак или автобус,дори и с кола е доста пътя...Пък и наистина в Пловдив има много по-малко Depeche mode партита отколкото във Варна и София,така че ....Пловдив е най-добрият варинт отвсякъде погледнато Намигване
Последна редакция: 19 Януари 2006 от _DaRkest_StaR_
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #18: 19 Януари 2006

и аз така мисля,ходих там много отдавна и ми се иска да има парти на хубаво място...София може да е столица,но определено не е особено приятен град....Кирил,за кога горе-долу замисляте да стане това събиране? Усмивка

[:There's a devil lying by my side:]
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #19: 19 Януари 2006

Предпочитам засега да не отговоря на този въпрос с точност...през пролетта Млъкнал

Идеята на тези събирания е да изкараме приятно не само на партито, но и останалата част от времето! Затова пътуването до друг град, не трябва да се приема като тежест, а като удоволствие. В град Пловдив и околностите има много за разглеждане, освен това усетихме духа на древна България в Търново, време е да се насочим към полъха на ориента. Усмивка
jamais vu
Гратис Любовник
**
Публикации: 47

Профил
Отговори #20: 19 Януари 2006

Да, особено с влака е много приятно да се пътува (поне за мене де). Където и когато и да е, ще е хубаво да е петък или събота.

Music is your only friend. Until the end.
маргото
Странен Любовник
*
Публикации: 408

Профил
Отговори #21: 19 Януари 2006

Въпреки че съм от София, май най-много ми допада идеята за Пловдив, защото ми е един от любимите градове. Освен това пролетта там е прекрасна, кръчми, разнообразие..
Само да не е на 21 юни, че сме заети.... Намигване

It’s definitely possible; we probably wouldn't do it, though. M.L.Gore
Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #22: 20 Януари 2006

Кирил,за кога горе-долу замисляте да стане това събиране? Усмивка

Освен като месец и приблизително време, мисля, че не е без значение дали ще бъде в почивните дни. Много хора са на работа, а за мен лично не е възможно да пътувам през седмицата.

...you take me there, you take me where...
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #23: 20 Януари 2006

Подкрепям Nyna, защото аз също нямам възможност да пътувам през седмицата. Сигурно ставаме много капризни, но имам и още една
молба: Да не е точно преди , или точно след концерта в Загреб, защото ще се струпат доста разходи наведнъж.
А иначе ако може да се помогне с нещо - на линия съм Намигване

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #24: 15 Февруари 2006

Пловдив победи убедително и там ще се проведе dm.org convention!

Подробности в новата тема посветена на събитието. Заключвам тази тема, тъй като решението вече е взето. Благодаря на всички, които се включиха със своя глас! Одобрение
Страници: 1 [2]  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.