DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8
  Печат  
Автор Тема: 31 ДЕКЕМВРИ 2005 - Новогодишно Депеш Мод Парти във В.Търново  (Прочетена 34892 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #15: 28 Ноември 2005

С радост ви съобщавам, че успях да се договоря със собствениците на клуб Москито във Велико Търново да проведем на Нова Година парти, посветено на Депеш и нас самите Усмивка

Супер си !
 Аз съм твърдо "за", но наистина трябва да разберем колко хора ще сме, спане, събиране на пари/предполагам не или на място ?/.
 Това със списъка е добра идея.

...you take me there, you take me where...
victor.
Нарушител x 4
Публикации: 660

Профил
Отговори #16: 28 Ноември 2005

Ако въобще е нужен списък за членовете на форума , то
той да бъде постнат тук.

Още повече се знаем горе-долу .
    Всеки член от форума , отишъл до търново
ОПРЕДЕЛЕНО СЛЕДВА ДА ВЛЕЗЕ НА ПАРТИТО.
    Няма да е зле ако просто се организираме като влакова агитка.
    Ще превземем Търново направо.
    И да не чувам "но" , "ама" , "обаче" и т. н.
    А пък Кирил да ни посрещне на прага....  Готин   

for all the right reasons
for all the right reasons
Nyna
Ултрас

Профил
Отговори #17: 28 Ноември 2005

Victor, все пак времето на дружинните ръководители отмина, не мислиш ли ?!

MO.
Гост
Отговори #18: 28 Ноември 2005

Аз смятам, че ако се организираме да пътуваме заедно с влак,автобус или коли, кой както може е добра идея!Така ще се опознаем и надъхаме по пътя още и няма да губим време да се намираме в града и т.н. Очиврът Аз ако идвам съм за подобна организация, тъкмо да тренираме за Загреб 2006! Одобрение Пощурял
Videlina
Странен Любовник
Публикации: 477

Профил
Отговори #19: 29 Ноември 2005

Одобрение Браво!!! Много добре сте го измислили! А за тези като мен, които са на работа на 01/01/2006 от 8h да им е честита новата година и на тях Плачещ

Angels of the Universe
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #20: 29 Ноември 2005

Малко се бях позагубил, но имам гости и им обръщам необходимото внимание Усмивка
Идеята за списък не е лоша, но предполагам ще има доста, които ще се впишат сред имената, а после няма да присъстват. Сигурните присъстващи се знаем и без да се включваме в списъка...но пък от гледна точка на новите членове на форума, сигурно ще е интересно да видят кои ще са на партито.
Заведението ще намерите много лесно, но ще поддържаме връзка по телефона, за да не се загуби някой по трасето. Ще ви сваля точният адрес на клубчето от BGmaps...ето една снимка правена от терасата на Москито Намигване
Пари няма да се събират предварително, на входа охраната ще събира по 6 лева, както е уговорено. Колкото до спането, всеки който иска да ангажира стая, нека ми прати ЛС за да знам, за колко души става въпрос...засега е рано, но скоро всичко ще е запазено около празниците. Хубаво ще е ако идват ваши приятели да влизат в клубчето заедно с някой от форума. Тъй като останалите няма да бъдат допускани преди да сме сигурни, че за всички нас има място.

Това е засега от мен, питайте и предлагайте...като имам нова информация ще я споделя на момента.
Nyna
Ултрас

Профил
Отговори #21: 29 Ноември 2005

Гледката е екстра.

Наистина ще е добре да  организираме транспорта - с автобус, влак. Аз съм най-навита с кола естествено, но не знам дали ще стане.

sinner
Възбуден
Публикации: 151

Профил
Отговори #22: 29 Ноември 2005

Наистина гледката е страхотна и аз съм щастлива, че ще празнуваме Нова Година там заедно! Намигване
Колкото до списъци - щом ще се събират парите на място наистина няма смисъл, но все пак трябва горе-долу да се знае колко човека ще присъстват от форума точно заради това с приятелите Усмивка Да се разбере, който иска, по колко може да завлече там (аз мисля да направя няколко мои, които са върли чалагари - депешари  Плезене Побъркан )! Пожелавам си успех де... Идиот

Страдание! Едно страдание безлично,
жалко, безразлично,
там негде по средата
на истината и лъжата...
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #23: 03 Декември 2005

Айде вече да идва това , че не издържам. Бесен
оф и аз нямам търпение,просто откачих като разбрах за мероприятието! Пощурял Но нека сме търпеливи,убедена съм,че ще е незабравимо преживяване Пощурял

[:There's a devil lying by my side:]
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #24: 09 Декември 2005

Внимание!

Поради големия интерес към Търново като дестинация за празнуване на Нова Година се оказва, че резервациите се разграбват за секунди.
Затова се налага да реагираме спешно. Хостела, с който водих преговори се оказа внезапно зает от английски и шведски туристи. Две от квартирите също са без места.
В момента съм направил временна резервация на следните стаи до неделя. Местата са добри, в близост до клуб Москито и ви съветвам да се обадите от името на Кирил Станчев за да потвърдите поименна резервация вече на ваше име. Резервирал съм принципно стаите за срок от три дни от 30, 31, 1...така че е необходимо вие да упоменете за кои от тези дни искате стаята. 31ви и 1ви...30ти и 31ви или само за един ден.
Ето условията:

Hostel Ross
обновена къща в стария град
www.rosshostel.cjb.net
tel. 0888 39 78 30
няма места

Hostel Ross
tel. 0888 39 78 30
стара къща в стария град
1 двойна стая и 1 тройна стая с общ за двете санитарен възел  16лв. на легло

Home's Hotel
www.homeshotel.cjb.net
tel. 0886 56 15 30
обновена къща в началото на стария град
2 двойни стаи със санитарен възел   17лв. на легло

Studio Ilia Petrov
www.ilichvt.hit.bg
малък апартамент в центъра на Търново
1 стая 2+1 място (макс. 3 души) с кухненски бокс, сан. възел... 25лв на легло

за хотели можете да направите резервация от този сайт
http://www.etar.veliko.infо
някои от тях искат предплата от 50 до 100% от цената
ето малко инфо относно хотелите
Като евтини варианти са хотелите:

Етър ** (стар висок балкантурист хотел)
0888 889 117 Ивайло Русев ( казвате че става въпрос за групата на Кирил Станчев, има 20 свободни места до неделя)
50лв. за двойна стая, санитарен възел, телевизор кабелна телевизия

Росица * (преди общежитие, сега хотел с добри условия според мои приятели отсядали там)
062 640 987
стая с две легла, самостоятелен сан. възел и телевизор 16.20лв. на легло
стая с две легла и сан. възел на етажа 11.20лв. на легло
стая с едно легло, самостоятелен сан. възел и телевизор 20.20лв. на легло
стая с три легла и сан. възел на етажа 8.70лв. на легло

телефони на всички хотели в Търново, както и подробна информация за други частни хотели, може да намеритеТУК!
Последна редакция: 12 Декември 2005 от kirilart
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #25: 09 Декември 2005

ей, супер... възможно ли е обаче тези, които ще ходят да кажат "аз" Усмивка и да се преброим. така тези, които още се колебаят ще имат възможност да вземат окончателно решение!
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #26: 09 Декември 2005

Ето още нещо, което да ги накара да се решат окончателно Усмивка
Recoil, dobomode и Padan Fein ще направят по един сет специално за партито на Нова Година, така те ще са с нас макар и виртуално! А и julianep ще може да си почива отвреме навреме и да усети вкуса на празника.

Има и някои други малки изненади, които ще спестя засега...ето и флайърът за партито.
Последна редакция: 10 Декември 2005 от kirilart
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #27: 11 Декември 2005

Значи в крайна сметка музиката няма да е 100% Депеш, така ли? Да речем колко % би била?

julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #28: 11 Декември 2005

Да, въпросът ти е добър. Интересно ми е дали ти, Recoil и Padan Fein ще включите нещо различно от Depeche Mode в сетовете си. Аз лично имам намерение да включа и други неща, в съотношение...да речем 4 парчета на DM и 1 друго. Но естествено ще се старая да не се отклонявам от electro/wave звученето  Зъл Полицай
Последна редакция: 11 Декември 2005 от julianep
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #29: 11 Декември 2005

Още в началото бяхме говорили с Миро и Джулиан, че ще е добре да се пускат и други интересни неща. Така ще е по-интересно за всички, а и всеки ще има възможност да чуе и други свои любими групи. В музикалния избор няма да се меся...всеки да прецени какво да включва в сетовете си, а и на Джулиан имам абсолютно доверие като музикален вкус. Хайде аз потеглям за Търново след броени минути, последни уточнения...и да не забравите, че днес изтичат предварителните резервации, които бях направил. Ако някой не се е уредил с място за спане да побърза. Намигване
Страници: 1 [2] 3 4 ... 8
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.