DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Печат  
Автор Тема: 31 ДЕКЕМВРИ 2005 - Новогодишно Депеш Мод Парти във В.Търново  (Прочетена 35410 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #30: 11 Декември 2005

Флайърът е супер! Вече нямам никакви съмнения относно идването ми на партито! Одобрение

Ще се опитам все пак да направя един списък на евентуалните присъстващи.Ако съм пропуснала някого,моля, да ме извини и да се добави към списъка!  Ангелче

kirilart
Nyna
MaoriGirl
sinner
julianep
Mo.
victor
loosemyself
dojackal
dearrose
dmod
my joy
ramalama
miffy
celene
harry
Admirer
snqg
Георги

Последна редакция: 22 Декември 2005 от dearrose

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #31: 12 Декември 2005

Много се кефя, че снимката на флайъра е точно тази  Усмивка Усмивка Усмивка

...you take me there, you take me where...
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #32: 12 Декември 2005

Промених броя свободни места в хостелите Рос и Хоум...в хоум има две свободни стаи, едната с две легла, другата със спалня, като във втората има и разтегателен диван, ако решите да сте повече от двама. Стаите са много добри и ги препоръчвам лично.  Усмивка
cerwin
Възбуден
Публикации: 152

Профил
Отговори #33: 12 Декември 2005

мхм..а хората,който ще пускат имат ли представа кат се вика от коя страна се лови плочата(диска) и как се работи с фейдъра....примерно.просто питам от лични подбуди.

Ego sum flagellum dei
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #34: 12 Декември 2005

Хората...това съм аз  Зъл Все още не е 100% сигурно с каква техника ще разполагаме, но въпреки всичко със скромния си опит на DJ  Полицай мисля, че ще се справя. Но не съм професионалист, ако за това намекваш  Ангелче А и като се замисля не винаги професионалният DJ (каквото и да означава това) е гаранция за готино и запомнящо се парти. Или греша?!  Плезене
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #35: 12 Декември 2005

Хората...това съм аз  Зъл Все още не е 100% сигурно с каква техника ще разполагаме, но въпреки всичко със скромния си опит на DJ  Полицай мисля, че ще се справя. Но не съм професионалист, ако за това намекваш  Ангелче А и като се замисля не винаги професионалният DJ (каквото и да означава това) е гаранция за готино и запомнящо се парти. Или греша?!  Плезене

Джулиан(е) (или Юлиан, кое е правилно?), имаш ли си някаква представа какви ще са тонколоните, с които ще разполагаш?

julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #36: 12 Декември 2005

Името ми е Юлиан, Кирил ме нарича Джулиан, бе кой както иска, стига да се разбираме Полицай ... а за колоните Кирил да каже, аз доколкото разбирам са достатъчно мощни за едно парти, а защо не и за повече от едно  Зъл
Последна редакция: 12 Декември 2005 от julianep
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #37: 12 Декември 2005

За музиката не се безпокойте. Усмивка Колоните са 4 разположени срещуположно, и още две фронтално. Това е засега като инфо...в момента работя върху други подробности от партито и скоро ще ви информирам  Намигване
От вас се иска само да сте готови за купон!  Зъл
snqg
Джуниър
Публикации: 73

Профил WWW
Отговори #38: 13 Декември 2005

Здравейте!
 Скоро разбрах за партито, имам въпрос:
Има ли шанс да се съберат прекеалено много хора и да не може да влезем в клуба, защото тук четох, че първо ще се пускат хората от клуба?Аз от както се обнови форума не съм се появявала и следователно не съм от тях, a мисля да бъда с двама приятели.
  Идеята много ме радва, това ще е най-красивата нова година, ако се сбъдне  Пощурял Усмивка Усмивка
  Засега още не сме от сигурните, но работя по въпроса:)
  И още нещо влакове нали пътуват на 1 Януари, за да може да се върнем веднага в София?
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #39: 13 Декември 2005

И още нещо влакове нали пътуват на 1 Януари, за да може да се върнем веднага в София?

Не се притеснявай,влакове има Усмивка
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #40: 13 Декември 2005

snqg не се притеснявай. Има място за всички от форума, уговорката е да се допуснат всички желаещи и тогава да се пускат външни хора ако има място. Все пак е добре да сте в клуба между 21-21.30 часа.
 Усмивка
sinner
Възбуден
Публикации: 151

Профил
Отговори #41: 14 Декември 2005

Искам да се включа с едно предложение за Велико Търново.  Намигване Аз и dojackal ще отидем по-рано през деня там и ще се поразходим. Това включва хапване (шкембе + бира) някъде. Вече говорих за това с няколко човека от чата. Та, който иска да дойде с нас, да пише лично съобщение, за да се разберем Усмивка

Страдание! Едно страдание безлично,
жалко, безразлично,
там негде по средата
на истината и лъжата...
MO.
Гост
Отговори #42: 15 Декември 2005

мхм..а хората,който ще пускат имат ли представа кат се вика от коя страна се лови плочата(диска) и как се работи с фейдъра....примерно.просто питам от лични подбуди.

JulianEP има доста богата музикална култура и вероятно ще помъкне доста и качествена музика! Според мен Depeche Mode музиката трябва да преобладава, поради очакването на хората там, но на това никога не може да се хване дозата и всички да са доволни! Винили едва ли ще има, технически май няма тази възможност, доколкото разбирам и самото озвучаване не е съвсем ясно какво ще е.Това няма да е силната страна на сбора, важното е да се събере членската маса на форума!  Пощурял Намигване Одобрение .....иначе аз предложих ди джей съпорт, за да може да си почиват, танцуват и забавляват диско жокерите, но нещо не ме пожелаха организаторите......концепцията с виртуалното присъствие на записаните сетове според мен е далеч по-неподходяща но това смятам аз! Да си танцуваме на смесена или смесваща се в момента музика има значение за мен, но тъй като далеч не искам да бъда разбран погрешно само ще дойда и ще се опитам да си изкарам добре! Depeche Mode сме слушали всички, няма да се изненадваме с музика, важно е доброто настроение и някой да се почуства добре....от присъствие, постигнато и да остане добър незабравим спомен......аз лично ще се постарая да го постигна поне за мен! И без винили става, фейдъра всички го знаем как се пипа! Доволен
dobomode
Iconique
*
Публикации: 939

Профил WWW
Отговори #43: 17 Декември 2005

Хора, знаете ли какво се сетих! Трябва да намерите от някъде прожектор и да пускате концертните ДВД-та! Ще бъде уникум! Усмивка

Ако няма прожектор поне телевизори...

kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #44: 17 Декември 2005

Ако някой друг може да се заеме с подобна задача, ще е чудесно, но имам толкова неща за дооправяне, че едва ли ще мога да се заема и с търсене на проектор или телевизор, макар че май имаха в клуба в единия ъгъл...ще видя какво може да се направи, но не обещавам!

Сигурно е вече, че ще има новогодишна томбола Усмивка Наградите са тениски с щампа - флайъра за партито, дискове с музика, плочи и др.
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.