DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8
  Печат  
Автор Тема: 31 ДЕКЕМВРИ 2005 - Новогодишно Депеш Мод Парти във В.Търново  (Прочетена 37850 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
SinnerInMe
Гратис Любовник
**
Публикации: 49

Профил
Отговори #45: 19 Декември 2005

Здравейте,

Това е страхотно, че ще има Депеш парти във В. Търново  Одобрение градът много го харесвам, но най-много харесвам ДМ Усмивка
За първи път се включвам в такъв разговор и искам да попитам дали има  свободни места за да мога да дойда с още един човек? Много ще се радвам, ако мога да се насладя с вас на любимата ми музика Усмивка

<a href="http://www.depeche-mode.org/flyers/banerafterfinal.swf" target="_blank">http://www.depeche-mode.org/flyers/banerafterfinal.swf</a>
Георги
Новороден
*
Публикации: 1

Профил WWW
Отговори #46: 19 Декември 2005

Пишете ме и мен!
Ако търсите хора може да сложа обява за партито на сайта ми.
Поздравления за добрия форум  Одобрение

http://otkrovenia.com - изборът на младото поколение
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #47: 19 Декември 2005

SinnerInMe, заповядайте на партито, колкото сме повече, толкова по-весело! По назад в темата съм постнал места изгодни за нощуване във Велико Търново. Препоръчвам Хаус Хостел, ако има места все още.

Георги привет, благодаря за предложението, но нека засега събитието остане рекламирано само тук, тъй като е предназначено главно за потребителите на този форум. Мерси още веднъж и да дойдеш Усмивка
snqg
Джуниър
Публикации: 73

Профил WWW
Отговори #48: 20 Декември 2005

Днес звънях и в Хаус хостел нямаха вече места, в Рос хостел има, но ги дават само за 2 вечери, в хотел Росица също има .
Аз вече съм от сигурните:)
Ако има някой пътуващ с БДЖ-то може да свирка, да си правим компания,ний ще сме двама...малко е , но не съвсем...
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #49: 21 Декември 2005

Привет на всички, първо относно местата. В Хаус хостел   има места - 2 двойни стаи. Просто е станало недоразумение. Собственика чакал да му се обаждат от мое име и отказвал на всички желаещи досега Шок
Ако има хора, които се чудят къде да нощуват, им препоръчвам този хостел (което на практика е етаж от къща)...споменавайте, че се обаждате от името на Кирил Станчев.
Другият хостел (Рос) е пълен, свободни стаи има в старата му сграда, която не предлага кой знае какъв лукс, там на цена от 16 лв. има двойна и тройна стая.
Сега относно клуба, днес говорих с управата и са съгласни да внесем отвън шампанско за 12 часа. Само трябва да се уговорим предварително, колко бутилки да вземем и как да разпределим цената им...
По молба на Джулиан ви уведомявам, че музиката ще се пуска не през плейъри, а през софтуерен миксер от лаптоп.
Дисковете за томболата са готови, предполагам повечето сте запознати с музиката записана на тях, но все пак като спомен от купона ще са ценни. Това са общо 10 диска с избрани от мен парчета на Camouflage, Mesh и Covenant. Тениските ще са готови следващата седмица и всичко по подготовката ще е приключено, най-после малко почивка и за мен, че почвам да блокирам вече...сега разбирам напълно думите на МО. "за задкулисните шит проблеми около едно парти". Както и да е, важното е, че вече всичко е готово, още малко и ще можем да изпратим старата година подобаващо!!!
Организацията направих аз, за забавата разчитам на вас!!! Е разбира се и аз ще се включа в купона, че и Джулиан няма да стои цяла нощ зад монитора, а и барманите обещаха да се включат в партито...с две думи Нова Година идва Зъл

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* CDs for new year.JPG (116.69 KB, 540x396 - видяно 380 пъти.)
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #50: 21 Декември 2005

и аз замалко да остана на улицата пред РОС хотела щото след десет минутен разговор се сетих да кажа от чие име се обаждам,но се разбрахме накрая...кой друг е в тоя хотел? Плезене

[:There's a devil lying by my side:]
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #51: 21 Декември 2005

кой друг е в тоя хотел?

Аз,ама ти това го знаеш Намигване
Други ако има в този хотел-да се обадят...ако са в обновената къща-зна4и сме на едно и също място Доволен
celene
Някой
Публикации: 17

Профил
Отговори #52: 22 Декември 2005

Dearrose, благодаря ти, че си ми коригирала името. Не че беше кой зане какъв проблем .... но това Celine ми напомня за някого, когото не харесвам особено  Усмивка
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #53: 22 Декември 2005

celene извинявам се за объркването, покрай сингъла на A-ha celice, ми е останало в главата, че си с ник celine.
Цитат
Други ако има в този хотел-да се обадят
Аз също съм в Рос хостел.
В момента там са останали места само в старата къща, която не е нещо кой знае какво, така че препоръчвам на останалите без място за спане Хаус Хостел...Росица също има места, днес се чух с тях но не съм ходил лично да проверя условията.
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #54: 22 Декември 2005

Аз ще съм в хотел Етър. Ще пристигна в Търново към 16 ч. може би,ако всичко е ОК по пътя. Шок

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
MaoriGirl
Посветен
Публикации: 365

Профил
Отговори #55: 22 Декември 2005

Аз ще съм на линия към обяд...Смятам да уважа апела на sinner за бира  (но  за мен без шкембе  Очиврът
sinner
Възбуден
Публикации: 151

Профил
Отговори #56: 26 Декември 2005

Предчувствам, че в този Рос хостел ще има продължение на партито! Ухилен Жалко, че няма да съм на хотел (по простата причина, че изобщо не мисля да спя Намигване ). Надявам се купона да продължи до сутринта, поне аз обещавам да съм на крак до към 6h!!! Готин

Страдание! Едно страдание безлично,
жалко, безразлично,
там негде по средата
на истината и лъжата...
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #57: 26 Декември 2005

Говорил съм с управата на заведението купона да е до сутринта. Така че зависи от нас доколко часа ще издържим. Благодарение на Admirer имаме 4 бутилки шампанско, за да си кажем наздраве в 12 часа. Засега всичко е наред и върви по план...дано продължи така до ранните часове на 2006та Усмивка
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #58: 29 Декември 2005

между другото искам да питам има ли някой,който ще пътува с влак от София на 31-ви в 09:50,? Усмивка

[:There's a devil lying by my side:]
kirilart
Екип

Профил WWW
Отговори #59: 29 Декември 2005

Ето и как да откриете заведението в Търново. Улицата, на която се намира тръгва от пощата, продължава покрай Старият град, грандхотел "Янтра" и стига до Царевец. Едва ли има човек в града, който да не знае къде се намира, така че ще ви упътят. На вратите на клуба ще залепя уголемени копия на флайърите. Прилагам снимка на част от плана на Велико Търново с точното местонахождение на Mosquito!

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* mosquito.jpg (12.48 KB, 200x200 - видяно 464 пъти.)
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 8
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.