DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8
  Печат  
Автор Тема: 31 ДЕКЕМВРИ 2005 - Новогодишно Депеш Мод Парти във В.Търново  (Прочетена 38046 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #75: 03 Януари 2006

101 благодарности на организаторите и на всички присъствали на СЪБИТИЕТО!  Одобрение Кирил,чия беше идеята за баницата с късмети? Много оригинално бяха измислени.
Ето още няколко снимки от мен:

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* goodfans.jpg (75.38 KB, 519x692 - видяно 491 пъти.)

* Fans2.JPG (70.47 KB, 640x480 - видяно 484 пъти.)

* Dearrose_Victor & Krisi.jpg (72.62 KB, 717x538 - видяно 493 пъти.)

* RK.JPG (63.96 KB, 640x480 - видяно 485 пъти.)

* gift22.jpg (85.46 KB, 692x519 - видяно 475 пъти.)

* DD.JPG (65.89 KB, 640x480 - видяно 484 пъти.)

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
Nyna
Ултрас
Публикации: 696

Профил
Отговори #76: 03 Януари 2006

Партито беше страхотно  Усмивка имахме прекрасни домакини и DJ, на които им благодаря за прекрасната атмосфера и настроение.
 Аз лично поскачах доста и ми беше страшен кеф, едно много готино посрещане на Новата година.
 В главата ми яко се е загнездил припева на Dangerous от тогава и няколко дни постоянно си го припявам  Пощурял
 Единствено съжалявам, че се предадох много рано - към 3ч, но следващия път повече   Усмивка

Още веднъж благодарности на всички, които се бяха погрижили за перфектната атмосфера и най-вече на kirilart !   Усмивка

Честита Нова Година на всички !

...you take me there, you take me where...
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #77: 03 Януари 2006

Цитат
Кирил,чия беше идеята за баницата с късмети?

Кой беше инициатора за баницата, бързо да си признае!?! Аз лично не съм упълномощен да издам тайната. Все пак ще кажа, че инициаторите са от форума Намигване
julianep
Ултрас
**
Публикации: 551

Профил WWW
Отговори #78: 03 Януари 2006

Баничката ми дойде много добре  Ангелче А пък покрай диска на Mesh взех да си я припомням тази група  Зъл ... I was just begining to trust you  Плезене
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #79: 03 Януари 2006

Страхотен купон!!! Невероятни фенове Полицай
Хиляди благодарности на kirilart за организацията и още толкова на julianep за адреналиновата атмосфера Одобрение Зъл Одобрение
За първи път присъствам на такова яко ДМ парти, ако не трябваше да се изнесем към 6 часа сутринта, спокойно можехме да купонясваме поне до обяд  Пощурял Ухилен
Дано ни върви така цяла година-това е намек за kirilart, julianep и другите от екипа на форума Намигване
Няма да пиша повече - снимките говорят достатъчно ясно и категорично!
Браво момчета Одобрение

П.П. Радвам се, че Recoil и Dobomode също се включиха в партито, макар и не лично Плачещ Сетовете ви бяха супер и точно на място Доволен
Така и julianep успя поне за час и нещо да усети Новата година Усмивка
Незнам как успя да издържи 9 часа Шок
И последно, но не последно място....kirilart, шапка ти свалям, че успя да събереш и обединиш фенове от цяла България, 99% от които не бяха от В.Търново!

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
julianep
Ултрас
**

Профил WWW
Отговори #80: 03 Януари 2006

За първи път присъствам на такова яко ДМ парти, ако не трябваше да се изнесем към 6 часа сутринта, спокойно можехме да купонясваме поне до обяд  Пощурял Ухилен
Благодарско Зъл ... то и до следобяд можеше да продължи, сега като се замисля има много парчета, за които така и не стигна времето Полицай А и луд умора няма Зъл
Последна редакция: 03 Януари 2006 от julianep
myJoy
Новороден
**
Публикации: 3

Профил
Отговори #81: 03 Януари 2006

Кой беше инициатора за баницата, бързо да си признае!?!

Eдиният инициатор си признава без бой - моя милост, а другият с бой  Намигване - Ramalama

Честита Нова Година на всички  Усмивка Да сте живи и здрави, много щастие, любов, късмет и сбъднати мечти  Одобрение
Партито беше невероятно във всяко едно отношение - организация, музика, присъствие и настроение. Специални благодарности към kirilart, който бе главният “виновник” за провеждането на тази “наша” нова година  Намигване А ние останалите, като прилични консуматори, можем само да благодарим и оценим по достойнство грижите, нервите, финансите и всичките останали организационни нещица, съпътстващи провеждането на подобен вид събития, които само той си ги знае…  Ангелче Специални благодарности и на julianep, който се справи отлично с нелеката задача дансингът да бъде винаги пълен и настроението да е на ниво  Намигване
Надявам се новогодишната баница да ви се е усладила и всеки да е изтеглил “своето” късметче  Очиврът

My joy
The blood in my veins
My joy
Flows in your name
My joy
You move me...
cxt
Посветен
*
Публикации: 320

Профил
Отговори #82: 03 Януари 2006

еха много добре сте си прекарали  Одобрение... аз ако имах възможност както имам и вила близо до Търново можеше да го замислиме още "по- драматично" ... Честита най- нова година и от мене и ... пожелайте си нещо докато го четете това и дано ви се сбъдне до края на годината Усмивка

So High so Far to Fall
MO.
Гост
Отговори #83: 03 Януари 2006

Честита Нова 2006та и от мен!Беше незабравимо за всички нас, дано здраве, щастие и много любов не ни пропускат през тази година и нека е най-успешната за всички Вас досега! Пощурял Намигване Ухилен Снимките са много весели и така ни остана вечен спомен!Мерси боку! Одобрение
dearrose
Висш Любовник
*
Публикации: 1246

Профил WWW
Отговори #84: 04 Януари 2006

Очакваме и някой друг да се включи със снимки. Очиврът
Ето още малко от веселата фотосесийка!  Плезене Усмивка

Прикаченият файл е изтрит при прочистване.

* dancing2.jpg (71.63 KB, 692x519 - видяно 424 пъти.)

* DRKirilartveryfunny1.JPG (68.66 KB, 432x576 - видяно 435 пъти.)

* VR22.JPG (68.38 KB, 468x623 - видяно 434 пъти.)

* ladies2.jpg (94.39 KB, 768x576 - видяно 426 пъти.)

* KDD.jpg (97.17 KB, 768x576 - видяно 415 пъти.)

Make me think that at the end of the day
Some Great Reward will be coming my way...
loosemyself
Странен Любовник
Публикации: 461

Профил
Отговори #85: 04 Януари 2006

честито и от мен!да сте много щастливи и весели през новата година!партито беше невероятно,благодаря искрено на организаторите че ми подариха това незабравимо прекарване!надявам се да го повторим! снимките са страхотни! Усмивка

[:There's a devil lying by my side:]
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #86: 04 Януари 2006

аз просто си седя от няколко дни и се чудя какви думи да намеря за това парти Усмивка бих се повторила с всички, и няма смисъл да го правя, така че ще напиша едно простичко Благодаря! Усмивка скоро не ми се беше случвало да видя подобно парти-настроение плътно до 6 сутринта Усмивка на никого не му се тръгваше, музиката спря, но се чу едно мощно русенско гърло "when i come up... when i rush...", което беше подето от още гласове, и се продължи с манията Пощурял  Усмивка
хубаво ще ни върви цяла година  Намигване

ages of delirium
curse of my oblivion
julianep
Ултрас
**

Профил WWW
Отговори #87: 04 Януари 2006

Ей, верно ... When I come up ... when I rush ... I RUSH FOR YOU  Зъл  Полицай
snqg
Джуниър
Публикации: 73

Профил WWW
Отговори #88: 05 Януари 2006

I come up to meet u
somewhere somethere
When I RUSH to greet you
my soul is bared

Поздрави и дълбоки благодарности на организаторите!
celene
Някой
Публикации: 17

Профил
Отговори #89: 06 Януари 2006

Благодаря на kirilart и от мен .... Благодаря на майсторите на баниците ... бяха чудесни.  И късметчетата бяха супер! Да не забравя .... благодаря и на Julianep. Ами това е ...  Усмивка
А, и честита нова година на всички!
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.