DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 3 [4] 5 6
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [28 МАЙ 2009] Тour of The Universe продължава на 8-ми юни  (Прочетена 25486 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #45: 07 Юни 2009

Подобно на случея с отлагането на концерта, така и с евентуалното обявяване на нова дата, призоваваме към смислени публикации. Ако нямате нещо ново да кажете по темата, просто е излишно да затрупвате форума с постове като горния. Фрустрацията е разбираема, но нека имаме търпение, все пак всички сме наясно (надявам се), че ситуацията не е лесна и нека се радваме, че въобще се работи по нова дата.

Приятни приключения на всички, които ще ги видят в Германия Усмивка

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #46: 09 Юни 2009

Сега ми казаха, че по БТВ са казали, че концертът в София ще бъде най-вероятно през юли. Давали са репортаж от Лайпциг вчера.
Може много скоро да ги видим на родна земя  Одобрение
nell4o
Някой
**
Публикации: 12

Профил
Отговори #47: 09 Юни 2009

По БТВ преди малко съобщиха, че се очаква да е в началото на юли!!! УРА!
Strange Love
Новороден
Публикации: 6

Профил
Отговори #48: 09 Юни 2009

По БТВ преди малко съобщиха, че се очаква да е в началото на юли!!! УРА!
Не искам да звуча песимистично, но щом на официалния сайт не пише нищо за нашия концерт, нямаме основателна причина да вярваме на бтв. И аз видях репортажа. оф не ме интересува, искам КОНЦЕРТ!!!!!!!!!!!!!!
Обади се като напишат нещо в официалния сайт, тогава е напълно сигурно  Усмивка
Последна редакция: 09 Юни 2009 от Strange Love
nell4o
Някой
**

Профил
Отговори #49: 09 Юни 2009

Все още няма нищо официално ... Аз лично съм на тръни защото точно в периода между 15ти и 24ти ме няма в България и ако пропусна концерта ще се гръмна публично!!! Хора, ако имате инфо, плииииииииииз пишете!!!
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #50: 09 Юни 2009

Все още няма нищо официално ... Аз лично съм на тръни защото точно в периода между 15ти и 24ти ме няма в България и ако пропусна концерта ще се гръмна публично!!! Хора, ако имате инфо, плииииииииииз пишете!!!

Нека да запазим спокойствие! Всички са в очакване на това да се обяви евентуалната нова дата за концерта в София. Достатъчно е да следиш форума и официалния сайт, където новините излизат първо. Нужда от повече клюки, слухове и призиви за споделяне на несигурна информация няма. Всички се умориха от това.

'Heaven ain't far from where we are '
Strange Love
Новороден
Публикации: 6

Профил
Отговори #51: 09 Юни 2009

Всеки може всичко да ти каже! Гледай официалния  сайт и бъди търпелив!
Щях да заминавам за лайпциг, ако не беха шибаните матури.... имам 3 и не ме пуснаха.  Бесен Това е друг въпрос де.....
nell4o
Някой
**

Профил
Отговори #52: 09 Юни 2009

Сега пък казаха "края на лятото"  Побъркан
Palada
Агент
*
Публикации: 90

Профил
Отговори #53: 09 Юни 2009

Аз пък чух в началото на юли! И се втрещих, щото като им знам графика, това си е пълен абсурд. В сайта на СМЕ последното инфо за ДМ е от 28 май. Все още си мисля, че има шанс да дойдат насам през септември, ама де да видим... Одобрение
sisterofnight
Ултрас
*
Публикации: 540

Профил WWW
Отговори #54: 09 Юни 2009

За да спрем гадаенето кой какво е чул и какво са казали всъщност ето ви репортажа : http://www.btv.bg/news/news_details.pcgi?cont_id=132872

"I'm my own worst enemy"
Diankata
Гратис Любовник
**
Публикации: 46

Профил
Отговори #55: 09 Юни 2009

мисля, че това беше поредния лапсус на Юкселчо....сигурно е трябвало да каже "началото на септември"  Очиврът Очиврът
broken
Новороден
Публикации: 7

Профил
Отговори #56: 09 Юни 2009

[
какъв юли?ОбърканНали щеше да е септември, в противен случай половината хора няма да могат да дойдат,дано да е грешка на езика и че е ставало въпрос за септември!
silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #57: 09 Юни 2009

Не е лошо да чакаме официалното инфо в офоциалният сайт!

Let me show you the world in my eyes...
Boondocksaints
Някой
Публикации: 17

Профил
Отговори #58: 09 Юни 2009

back on stage yeeee  Готин

* stop_moment_25.jpg (120.64 KB, 766x800 - видяно 226 пъти.)

....Pleasures remain
So does the pain....
sixty
Гратис Любовник
Публикации: 58

Профил
Отговори #59: 10 Юни 2009

трудно ми се вижда да го сложат юли тъй като концертите са им през ден тогава и мисля че ще им дойде в повечко всяка вечер имайки в предвид че дейв все пак трябва и да почива защото не е робот,мисля че ще е септември тогава имат голяма дупка а и тук има бая отложени концерти,но дано скоро обявят че вече бая се поизнервихме..

Wrong
Страници: 1 2 3 [4] 5 6
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.