DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Анкета
Въпрос: Кой,къде ще бъде на концета?
Пред сцената - 68 (88.3%)
Терен - 4 (5.2%)
Седящи - 3 (3.9%)
ВИП - 2 (2.6%)
Общ брой гласове: 76

Страници: 1 2 3 [4]
  Печат  
Автор Тема: Кой,къде ще бъде на концета?  (Прочетена 18506 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #45: 13 Май 2009

Аз още от сега съм изключила присъствието на почти всякакви видове течности, с изключение на може би 50 грама уиски или водка
А аз съм убеден,че системно злоупотребяваш с концентратите. Момиче, поправи си заглавието на темата, че ще те пердаша

freelove for everyone
Deni
Новинар
Публикации: 711

Профил WWW
Отговори #46: 13 Май 2009

Аз още от сега съм изключила присъствието на почти всякакви видове течности, с изключение на може би 50 грама уиски или водка
А аз съм убеден,че системно злоупотребяваш с концентратите. Момиче, поправи си заглавието на темата, че ще те пердаша

Ей, чшшшш, да не си пипнал момичето, ей! Найш ква саморазправа шти дам!! Такова крехко нежно дете, той мола ви са със сопатя я погнал.
Сега, по време на концерта, като се наложи да я свестяваме, тогава ще е друго, тогава аз лично съм й обещала да си нося най-големите шамари и да я държа в свяст с цената на всичко, даже после да е посинена цялата. Но в тази ситуация побоя си има оправдана цел. Инак, да не съм чула за домашно насилие, че ша та докладвам дето трябва. Да си знайш!
Последна редакция: 13 Май 2009 от Deni

I want to reach my hand into the dark
and feel what reaches back
deiv4o
Гост
Отговори #47: 18 Май 2009

Аз сам в момента на концерта Ухилен и то на пърави ред Доволен немаше конкуренция, направо се размазвам от кеф Пощурял
silver wings
Опасен
Публикации: 232

Профил
Отговори #48: 18 Май 2009

На мен това ми се стори грубо.Освен ако нямаш нещо друго предвид което аз не успях да хвана.

Let me show you the world in my eyes...
Paloma
Гратис Любовник
*
Публикации: 45

Профил WWW
Отговори #49: 18 Май 2009

А има ли следи от сцена на стадиона изобщо? Усмивка

"Art is made by the alone for the alone." Luis Barragan
Страници: 1 2 3 [4]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.