DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [12 ЮНИ 2009] Концертът в София е окончателно отменен  (Прочетена 42313 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
BlackCelebration
Възбуден
**
Публикации: 139

Профил
Отговори #60: 13 Юни 2009

Хахаха...аха да се задавя с кафето четейки някои постове...

Депеш са злодеи! Това е неоспорим факт...когато не блудстват с малки момиченца, обожават да прецакват българската публика...нещо като хоби им е...

Има концерт, има бифор парти, има ин битуийн парти, има афтър парти...всичкото хора сити - обичат Депеш...няма концерт...всичкото хора вой до небесата...ама "фенове", какво да прави човек... "there are lambs for the slaughter..." ..общо взето ако на някой не му изнася - да се обърне към Пайнер...;-) а останалите ще си извадим издраните плочи и дискове, ще си отворим една бира и "dream on"...]:>

We have lingered in the chambers of the sea
By sea-girls wreathed with seaweed red and brown
Till human voices wake us, and we drown.
sixty
Гратис Любовник
Публикации: 58

Профил
Отговори #61: 13 Юни 2009

Аз днес не успях да реагирам достатъчно адекватно, защото ме бяха налегнали някакви служебни спешности, а по-късно... не знам, асимилирах известно време. Така или иначе, сега след като мисълта, така да се каже беше възприета, си мисля само едно нещо - искам ли да си върна билета или не? Не знам защо ми се ще да си запазя тоя толкова мазохистичен спомен, но някак, просто, не ми се иска да го върна. Нищо, има време до септември, все ще реша.

но както е поговорката когато ахмед не отиде при планината, тя отива при ахмед

Тц, не е това поговорката. Не го знам е кой е тоя ахмед, ама който и да е, Пророка няма да се зарадва, че някой се опитва да му отмъкне службицата  Ухилен

добре де мухамед Усмивка  Ухилен

Wrong
Rudi
Новороден
**
Публикации: 3

Профил
Отговори #62: 13 Юни 2009

добре де мухамед Усмивка  Ухилен
Муха на мед?

Имам въпросче, някой има ли идея как се връщат e- tickets? Така или иначе в понеделник ще звънна в тикет про, ако никой не знае тук.
desito_dm_1985
Възбуден
Публикации: 150

Профил
Отговори #63: 13 Юни 2009

Имам въпросче, някой има ли идея как се връщат e- tickets? Така или иначе в понеделник ще звънна в тикет про, ако никой не знае тук.

Парите ще ти бъдат възтановени чрез обратна транзакция към сметката , от която си ги платил.От понеделник започва автоматично да се възвръщат пари по сметките по номера на транзакциите и номера на покупките(т.е. тези , които са закупили по-рано билет , по-рано ще си получат парите чрез банковата транзакция).Накратко - проверявай си сметката , от която са ти дръпнали парите за закупуването на билетите.
boby
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #64: 13 Юни 2009

Мислех като за първи концерт на Депеш в БГ им събрахме очите и изобщо не очаквах да го отменят сега.Ужас, на едно нещо да се надяваш тази година и то...........
somebody to share
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #65: 13 Юни 2009

Ма те не са го отменили, защото така им е скимнало. Просто въпрос на организация. Нямаме късмет, а и голяма зала, подобаваща за такъв концерт.

RESCHEDULED SHOWS
Depeche Mode have been able to reschedule the 4 shows listed below, which are indoor venues, for later in the year

Явно това е причината за подновяване на концертите в Загреб, Лондон и Дюселдорф, а не някакви финансови интереси, както някои тук се изказаха.
Recoil
Екип
Публикации: 1768

Профил WWW
Отговори #66: 13 Юни 2009

Сега е момента да се обяви, че Дейв е отново в болница, за да може всички недоволни да станат отново загрижени за личното здраве и бъдещето на групата Усмивка
Modern swinger
Възбуден
Публикации: 157

Профил
Отговори #67: 13 Юни 2009

Че е супер гадно, супер гадно е, ама не е лично насочено към никого.
Никой няма как да знае, че на някой му е първи концерт, или че след три години Депеш ще са му твърде стари, пък дори и да знае е някаква форма на грандомания, да си мислите, че е от някакво по- глобално значение.
Сиреч, никой, отговорен за тези концерти, не седи да рови по форумите да се пита на всеки отделен фен какво му е и не му е работа, да му помага с каквото може.
Супер гадно е, факт. Но тези обвинения и бесове и т.н. са излишни (смятам).
Просто се надявам наистина да има следващо турне, на което да ги видим. Апокалипсис или не! (Някой верно вярва ли в това с 2012?! Вземете се в ръце, лол  Млъкнал)

Please, take this
and run far away, far as you can see
I am tainted.
And happiness and peace of mind
were never meant for me...
bobby route
Някой
*
Публикации: 11

Профил
Отговори #68: 13 Юни 2009

т.е. тези , които са закупили по-рано билет , по-рано ще си получат парите чрез банковата транзакция

Това сигурно ли е?

Ако не се лъжа ТикетПро, пуснаха билетите в 08.00часа.... шест секунди по- късно бях "Горд собственик" на четири билета за "мантинелата" Доволен
Това между другото е единстеното, което ме спира да ги гледам в чужбина - Няма 'хубави' билети  Объркан

"....This world has left me broken inside
I’ll have to decide
I’m hanging onto my pride...."
Modern swinger
Възбуден
Публикации: 157

Профил
Отговори #69: 13 Юни 2009

^Да, всички ни ситуират извън стадиона, да ги слушаме на опашката.

Please, take this
and run far away, far as you can see
I am tainted.
And happiness and peace of mind
were never meant for me...
sixty
Гратис Любовник

Профил
Отговори #70: 14 Юни 2009

навсякъде ли ще приемат билетите независимо от къде са купени или трябва да се връщат точно от мястото на купуване

Wrong
boneff
Кукла
**
Публикации: 26

Профил
Отговори #71: 15 Юни 2009

навсякъде ли ще приемат билетите независимо от къде са купени или трябва да се връщат точно от мястото на купуване
И аз това щях да питам. Моя билет е купен във Варна, а аз живея в Плевен. Ако трябва да ходя до морето по-добре да си го пазя за спомен   Очиврът Не, че не ми се ходи във Варна, но това лято ще пропусна. И още нещо  ... трябва ли касова бележка и нещо такова, понеже нямам   Идиот ?
sixty
Гратис Любовник

Профил
Отговори #72: 15 Юни 2009

не тая ми каза че само от където си го купил ( аз конкретно бях го взел от НДК) но ако си го взел примерно от офис 1 те са еднакви във всичките офис 1 докато моя беше по различен сигурно затова.обади се в тикетпро и питай най-добре

днес се разделих с билетите и ми е толкова гадно Тъжен((

Wrong
Spellbound
Опасен
Публикации: 233

Профил WWW
Отговори #73: 15 Юни 2009

И на мен ми казаха, че парите се връщат само от там, от където са купени билетите.
П.С. Отивате в Тикетпро в София, май е до Пирогов някъде, и ви връщат парите  Усмивка
Последна редакция: 15 Юни 2009 от Spellbound
boneff
Кукла
**
Публикации: 26

Профил
Отговори #74: 15 Юни 2009

И аз това щях да питам. Моя билет е купен във Варна, а аз живея в Плевен. Ако трябва да ходя до морето по-добре да си го пазя за спомен.  Не, че не ми се ходи във Варна, но това лято ще пропусна. И още нещо  ... трябва ли касова бележка и нещо такова, понеже нямам ?
П.С. Отивате в Тикетпро в София, май е до Пирогов някъде, и ви връщат парите  Усмивка

Току що се свързах по телефона с Тикетпро /след като 2 часа даваше заето/ и ми обясниха любезно, че мога да върна билета само и единствено на касата от която е закупен. Дори и да ида при тях - пак няма да стане Тъжен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.