DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [12 ЮНИ 2009] Концертът в София е окончателно отменен  (Прочетена 42901 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Цонка
Кукла
*
Публикации: 24

Профил
Отговори #75: 15 Юни 2009

От сайта на тикетпро:

Тикетпро и Кооперация Панда уведомяват всички свои клиенти, закупили билети за несъстоялия се концерт на Depeche Mode във верига магазини Office 1 и Fonex, че кампанията по възстановяване на сумите ще стартира в четвъртък 18.06. 2009 и ще продължи до изтичане на предварително обявения срок 14.09.2009. Предварително се извиняваме за причиненото неудобство и благодарим за проявеното разбиране.

Тикетпро България уводемоява всички свои клиенти, че тези от тях, закупили билети за концерта на Депеш Мод посредством дебитни или кредитни карти, както и по банков път, ще получат обратно парите си посредством обратен превод.

кандидат-принцеса
sixty
Гратис Любовник
Публикации: 58

Профил
Отговори #76: 15 Юни 2009

като продаваха билетите всичко можеше,ма сега като трябва да си ги взимат вече нещата са други  Ядосан

Wrong
tavan
Някой
*
Публикации: 10

Профил
Отговори #77: 15 Юни 2009

Какво ще кажете да си направим едно парти на теферич (напримр на естрдата на Южен парк) с музика от любимата група DM, клипчета, интервюта, интересни факти и части от концерти от турнето и съответно с бира. От парите за концерта колко бира може да се изпие Пощурял
oko
Гост
Отговори #78: 15 Юни 2009

А някои може ли да каже нещо за билети закупени на 'черния пазар'? Смисъл реални билети са, но не знам човека дали се е сдобил по редовния начин с тях и от къде точно са, ако да.  Побъркан Реално ли е да ги върна направо в СМЕ или някои от магазините. Като няма начин пак да намеря човека, от който съм ги взела, за да го попитам как стоят нещата, почти сигурно.
Otacon
Гратис Любовник
Публикации: 56

Профил WWW
Отговори #79: 16 Юни 2009

Нещо ново?

Цитат
A Message From Martin, Andy And Dave Regarding The Cancelled Shows

06.15.2009
To all our fans who held tickets to the recently cancelled shows,

We want to express our deep and heartfelt apology for having to cancel these shows and want to also provide a bit of explanation for why we are not able to replay these dates. We do not take cancelling shows lightly and understand your disappointment and frustration with the cancellations - we are disappointed as well.

After our successful Eastern and Southern European shows in 2006, we were excited to return to some of our favorite cities and to meet our devoted fans in new cities where we had never played. Once we realized we would not be able play the dates as originally scheduled, we started looking at all possible rescheduling options with our manager and booking agent. The delays in getting information to all of you during this period were due to our strong desire to fully explore all options, and the logistical difficulties of rescheduling shows on a tour of this size. All of this was made more difficult by the fact that the majority of the shows we were unable to play were stadiums, which meant that we could only replay the dates during the summer. As many of you are aware, we had already scheduled dates in North and South America following our current European tour, so our summer schedule is completely full. Unfortunately, in the end, we were only able to reschedule our missed shows that were to be played in indoor venues, as we could postpone these until our winter European tour leg. Although we were unable to reschedule the shows in Athens, Istanbul, Bucharest, Sofia, Belgrade, Warsaw, Riga and Vilnius, we will make it our priority to come back to these cities in the near future.

Again, we want to say thank you for you patience, understanding and support during this period. We apologize sincerely for not being able to perform for you as originally planned.

-Martin, Andy and Dave
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #80: 16 Юни 2009

Днес ходих до Пикадили Варна, не пожелаха да ми върнат парите, защото не им представих касова бележка. За съжаление нямам идея къде се е дянала, та засега май ще пия една студена вода. Споменаха, че към края на срока ще имало някакви списъци по които щели да плащат и билети, които нямат касова бележка, но засега било такова положението.
Тъжен
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #81: 16 Юни 2009

Днес ходих до Пикадили Варна, не пожелаха да ми върнат парите, защото не им представих касова бележка. За съжаление нямам идея къде се е дянала, та засега май ще пия една студена вода. Споменаха, че към края на срока ще имало някакви списъци по които щели да плащат и билети, които нямат касова бележка, но засега било такова положението.
Тъжен

е това никъде го няма! Ядосан

ages of delirium
curse of my oblivion
sixty
Гратис Любовник

Профил
Отговори #82: 16 Юни 2009

"Както винаги, София Мюзик Ентърпрайсис ще се отнесе коректно към всички, закупили билети за шоуто и ще върне парите им обратно."

по точно както винаги нещо няма да е наред или някой ще е прецакан.

а и това с края на срока го знаеме - преди да изтече срока 1 ден ще пуснат списъците и който взел взел...
Последна редакция: 16 Юни 2009 от sixty

Wrong
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #83: 16 Юни 2009

"Както винаги, София Мюзик Ентърпрайсис ще се отнесе коректно към всички, закупили билети за шоуто и ще върне парите им обратно."

по точно както винаги нещо няма да е наред или някой ще е прецакан.

а и това с края на срока го знаеме - преди да изтече срока 1 ден ще пуснат списъците и който взел взел...

В такъв случай се прави следното. Събират се тези, на които не искат да им върнат парите за билетите поради една или друга глупава причина, че нямали касова бележка  Побъркан и т.н. (да, това само в БГ го има да искат касова бележка, която даже избледнява с времето) и отиват дружно в офиса на СМЕ, иначе оправия няма.

Първоначално мислех да си оставя билета за спомен, но си промених мнението особено след тези селски номерца с които отново се опитват да минат по-тънко.
Последна редакция: 16 Юни 2009 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Mr.Noone
Господар
*
Публикации: 168

Профил
Отговори #84: 16 Юни 2009

Мая е много права, каква е тая излагация не ми го побира главата. После Фънки ми говори за Булгаристан. Че е Булгаристан, Булгаристан е, ама като претендираш, че ти не си част от него, ами направи нужното, за да го докажеш, поне до където стигат твоите възможности.
Мене вчера също ме върнаха от две места, не че ми е проблем да отида до НДК, но въпросът е принципен
sixty
Гратис Любовник

Профил
Отговори #85: 16 Юни 2009

ами като се замислите колко са назад сега от реклами и билбордове,все от някъде трябва да има възвращаемост поне частично.. Бияч Бияч

Wrong
Svilen75
Новороден
**
Публикации: 4

Профил
Отговори #86: 16 Юни 2009

Всеки, който иска да прави бизнес и да вади печалба си носи и предприемаческия риск. В случая - реклами на концерта, капаро за стадиона, организация и т.н. И от страна на мениджмънта на самата група, и от страна на организаторите на местно ниво. А в крайна сметка си има и застраховки, ако са решили да пестят от това - техен си проблем. Макар, че аз очаквам да минат с номера с касовите бонове, колко хора в БГ си ги пазят с месеци?
Добре, че поне тримата излязоха с изявление. Не, че много топли, а и след дъжд - качулка, но поне е нещо, малко от малко уважение към феновете.
Diankata
Гратис Любовник
**
Публикации: 46

Профил
Отговори #87: 16 Юни 2009

А някой ходил ли е до билетния център на НДК, там също ли искат касова бележка?
N:Mode
Гост
Отговори #88: 16 Юни 2009

Не, вчера ми върнаха парите без никакъв проблем.
Nico
Кукла
Публикации: 31

Профил
Отговори #89: 16 Юни 2009

Доколкото знам самият билет е един вид заместител на касовата бележка... на мен днес в Бургас в магазин Саунд Гардън ми върнаха парите без проблем, без да ми искат касова бележка
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.