DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4
  Печат  
Автор Тема: 16 ти ДЕКЕМВРИ В ЛОНДОН?  (Прочетена 22676 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
N:Mode
Гост
Отговори #15: 02 Юли 2009

Аз ще ходя и на двете дати.
fede
Кукла
Публикации: 34

Профил
Отговори #16: 03 Юли 2009

А някой ще ходи ли със сигурност?И на коя дата ще тръгва?Все още не сме си взели билет за самолета.

Ние ще летим на 13.12 - 17.12. с Уизеър. Билетът беше 350лв, сега май е повечко. Ще бъде страхотно да се организираме повече хора.
Ами ние по принцип мислехме на 14-ти с връщане на 18-ти,но може и на 13-ти да се уредим.И сега за тези дати е 350 лева.Сигурно и такива ще си останат.По принцип са доста по-евтини,но нали е декември месец  Бесен

SOMEBODY HAS TO SHINE FOR ME!IT'S DIFFICULT NOT TO SHINE FOR ME!
deiv4o
Гост
Отговори #17: 03 Юли 2009

А някой ще ходи ли със сигурност?И на коя дата ще тръгва?Все още не сме си взели билет за самолета.

Ние ще летим на 13.12 - 17.12. с Уизеър. Билетът беше 350лв, сега май е повечко. Ще бъде страхотно да се организираме повече хора.
Ами ние по принцип мислехме на 14-ти с връщане на 18-ти,но може и на 13-ти да се уредим.И сега за тези дати е 350 лева.Сигурно и такива ще си останат.По принцип са доста по-евтини,но нали е декември месец  Бесен

По принцип има и други авиолинии освен тези нещасници Wizzair Усмивка примерно  с Easyjet Усмивкабилета а130 евро до Лондон  Намигване
fede
Кукла

Профил
Отговори #18: 03 Юли 2009

По принцип има и други авиолинии освен тези нещасници Wizzair Усмивка примерно  с Easyjet Усмивкабилета а130 евро до Лондон  Намигване
Тръгване е 32,а връщане 110.Имам го и това предвид,но целта е да се съберем повече хора за концерта.Би било приятно.Но ще има май още доста време да се чудя с кое е по-добре.Ти защо не харесваш Уизеър?Аз само един път с тях съм пътувала,но освен тесните седалки друг проблем нямах .

Nude
Джуниър
**
Публикации: 68

Профил
Отговори #19: 03 Юли 2009

Всъщност билетът сега е по-скъп с точно 40лв, защото освен тези 350лв обявени като цена към момента, плащаш и допълнително такси. Цената най-вероятно няма да остане такава, подозирам, че ще се увеличи още, все пак е Декември.
До сега не съм пътувала с тази компания, дано да няма номерца.

I'm the next act waiting in the wings
deiv4o
Гост
Отговори #20: 09 Юли 2009

Има билети за 20/02/2010 ако има кандидати да деистват

Tyk
Последна редакция: 09 Юли 2009 от deiv4o
Petyo_pp
Новороден
Публикации: 6

Профил
Отговори #21: 21 Юли 2009

Поръчал съм на приятели да купят два билета за 16 дек. Отиване и връщане (15/20 дек примерно) с EasyJet е около 150-160 евро. Хайдеееееееее...
dm
Възбуден
Публикации: 146

Профил
Отговори #22: 23 Юли 2009

И аз си взех билет за 16 дек.  Пощурял. Направо не е за вярване. Много се чудех, по много причини, но ето че рискувах. Все пак това са Депеш, а мен глада ми за тях няма утоляване. Ухилен
(Проблема ми е, че имам билет и за Виена, което е през една седмица и не знам как ще се оправя с отпуските. Плезене)

'Down on the ground I'm bound till the morning light'
Petyo_pp
Новороден
Публикации: 6

Профил
Отговори #23: 23 Юли 2009

Вече имам билетите за 16 декември;-) Тоест, купили са ми ги, а ще ги доставят 3 дена преди самия концерт. Там сме;-)
deiv4o
Гост
Отговори #24: 23 Юли 2009

Ако има кандидати за  20 February да се обаждат   имам три билета,  мн хубави места Усмивка блок 112
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #25: 21 Август 2009

Имам билети за 15-ти декември за Лондон, но възнамерявам да взема още 2(3) за 16-ти. Ако някой има свободни, независимо на какви места, нека пише!  Усмивка

'Heaven ain't far from where we are '
deiv4o
Гост
Отговори #26: 21 Август 2009

Имам билети за 15-ти декември за Лондон, но възнамерявам да взема още 2(3) за 16-ти. Ако някой има свободни, независимо на какви места, нека пише!  Усмивка

Ето тук има:)

http://www.stargreen.com/2009/events?id=23070

Вси4ки места са готини, онази ве4ер бях там и шпионирах:)
playing_angel
Смутител

Профил
Отговори #27: 21 Август 2009

Благодаря много! Отзивчив както винаги!   Одобрение Сега почва търсенето на хотели.   Усмивка

fede
Кукла

Профил
Отговори #28: 18 Септември 2009

Някой да тръгва на 12-ти декември? Готин

playing_angel
Смутител

Профил
Отговори #29: 18 Септември 2009

Още не съм взела билети. Седващата седмица ще си купя, но мисля да са за 13-ти декември. Но ако реша да пътувам да 12-ти, заради работни си график, ще уведомя, за да пътешестваме заедно!  Намигване

Страници: 1 [2] 3 4
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.