DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 2 [3] 4
  Печат  
Автор Тема: 16 ти ДЕКЕМВРИ В ЛОНДОН?  (Прочетена 22677 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #30: 18 Септември 2009

В момента в easyjet тече някаква промоция до Гетуик и билетите са с добри цени Усмивка

See what I see!
Депешарка
Гратис Любовник
Публикации: 51

Профил
Отговори #31: 18 Септември 2009

Аз вече имам самолетни билети / заминавам на 12/20 и се връщам на 20/12 / и билет за концерта на 16,но много искам да отида и на 15... Дейвчо ще бъде ли така любезен да съдейства откъде да си взема билет за 15 на терена ?
playing_angel
Смутител
Публикации: 273

Профил
Отговори #32: 19 Септември 2009

В момента в easyjet тече някаква промоция до Гетуик и билетите са с добри цени Усмивка

Да, точно тях следя и виждам, че наистина има добри цени. Само чакам понеделник да разбера кога ще мога да пътувам и веднага взимам билети, поне това да ми се махне от главата. Усмивка

'Heaven ain't far from where we are '
fede
Кукла
Публикации: 34

Профил
Отговори #33: 19 Септември 2009

не,нееее!на Уизеър са станали по-евтини!А сега как ме е яд.Можеше да си спестя 50 лева.На Изиджет ми се видя връщането по-неудобно,защото полетите им до 19-ти декември са само от 6 сутринта,а не ми се става толкова рано.Иначе аз пътувам на 12-ти с връщане 17-ти с Уизеър.

SOMEBODY HAS TO SHINE FOR ME!IT'S DIFFICULT NOT TO SHINE FOR ME!
playing_angel
Смутител

Профил
Отговори #34: 19 Септември 2009

не,нееее!на Уизеър са станали по-евтини!А сега как ме е яд.Можеше да си спестя 50 лева.На Изиджет ми се видя връщането по-неудобно,защото полетите им до 19-ти декември са само от 6 сутринта,а не ми се става толкова рано.Иначе аз пътувам на 12-ти с връщане 17-ти с Уизеър.

Не съжалявай за покупката на билети от easyjet. Те много рядко отменят полети, докато при wizz се случва доста често! По-добре 50 лева отгоре, отколкото отменен полет, нали така? Усмивка

fede
Кукла
Публикации: 34

Профил
Отговори #35: 19 Септември 2009

Не съжалявай за покупката на билети от easyjet. Те много рядко отменят полети, докато при wizz се случва доста често! По-добре 50 лева отгоре, отколкото отменен полет, нали така? Усмивка

Така е,но в случая май не се разбрахме.Аз вече взех на 12-ти с Уизеър Очиврът
И за това се ядосвам.Дано всичко да е наред до декември месец и живот и здраве/и добри метерологични условия/ да се кача на самолета Усмивка

SOMEBODY HAS TO SHINE FOR ME!IT'S DIFFICULT NOT TO SHINE FOR ME!
playing_angel
Смутител

Профил
Отговори #36: 19 Септември 2009

Дано всичко да е ок с билетите ти и полета. Ще се видим в Лондон! Усмивка

playing_angel
Смутител

Профил
Отговори #37: 10 Октомври 2009

Някой има ли някаква представа дали ще има хубави партита в Лондон около двата концерта на 15-ти и 16-ти декември и къде ще се състоят? Може би е още раничко, но ще съм благодарна на всеки, който подочуе или прочете нещо по въпроса - да пише! Усмивка

N:Mode
Гост
Отговори #38: 10 Октомври 2009

Основната организация, която се занимава с ДМ партита в Лондон се казва Electric Dreams и по всяка вероятност ще организира двата афтъра на концертите. Клубовете (в случая пъбове), с които работят са основно в Camden Town.
Nude
Джуниър
**
Публикации: 68

Профил
Отговори #39: 11 Октомври 2009

Ще е супер да се организираме след концерта за афтър парти. В случай, че има желаещи да пишат. Ще се пробвам да разуча подробности.

I'm the next act waiting in the wings
LiftedHigher
Джуниър
*
Публикации: 61

Профил
Отговори #40: 14 Октомври 2009

London Stone си е направо в центъра и е по-близо до O2 Arena от Purple Turtle в Camden Town. Малко е мъничък за афтър, но поне ще побере най-големите ентусиасти Намигване

I'm always willing to learn when you've got something to teach.
dmod
Кукла
Публикации: 40

Профил
Отговори #41: 17 Ноември 2009

За съжаление няма да можем да посетим Лондон  в чест на ДМ. Ако някой има интерес предлагаме 3 самолетни билета София - Лондон(Лутън) - София с авиокомпания Уизеър. Датите са отиване на 12-ти декември и връщане на 17-ти декември. Цената е 420 лв. на билет, като в нея е включена таксата за смяна на имена от (160лв.) и по една чанта чекиран багаж. Имаме и два билета за концерта на Депеш в 101-ви сектор на цена 120 лв. (по толкова ги взехме).
Ако някой има интерес да пише на ЛС.
Petyo_pp
Новороден
Публикации: 6

Профил
Отговори #42: 01 Декември 2009

Два билета за концерта на 16-ти декември в Лондон си търсят нови притежатели. За повече подробности може да ползвате мейла ми - pavlov_pp@abv.bg

* DM_Tickets.jpg (596.79 KB, 3284x990 - видяно 451 пъти.)
Последна редакция: 01 Декември 2009 от Petyo_pp
Nude
Джуниър
**
Публикации: 68

Профил
Отговори #43: 02 Декември 2009

Има ли навити да се организираме след концерта за афтърпарти?

I'm the next act waiting in the wings
N:Mode
Гост
Отговори #44: 02 Декември 2009

За разлика от 15-ти, на следващия ден няма да има официално афтър-парти, тъй че трябва да се измисли нещо в движение. Усмивка
Страници: 1 2 [3] 4
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.