DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1] 2 3  Всички
  Печат  
Автор Тема: Берлин 9ти Януари 2010  (Прочетена 10672 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
crystalline
Господар
*
Публикации: 163

Профил
13 Юни 2009

Има ли някои от форума, които мисли да посети концерта  на 9ти януари в Берлин в 02 Арена? Билетите ги пускат в продажба от 19ти юни. В eventim засега са обявени само датите до края на 2009 като цените са около 66-68 евро. Предполагам, че цените за концертите през 2010 ще са същите.

Kevy
Екип
Публикации: 1383

Профил WWW
Отговори #1: 14 Юни 2009

Аз съм в сериозна дилема по въпроса, но колкото повече мисля, толкова повече се навивам. Има още малко време да реша!  Усмивка

See what I see!
deiv4o
Гост
Отговори #2: 14 Юни 2009

аз сам там:)
crystalline
Господар
*

Профил
Отговори #3: 14 Юни 2009

засега аз, Aleksandrovster и Modern swinger също сме за.

остава единствено тези дни да видим как ще преборим немския eventim, тъй като имам константен страх и непрекъснатото усещане, че винаги обърквам нещо когато попълвам подобни важни неща в и-нет Ухилен
Modern swinger
Възбуден
Публикации: 157

Профил
Отговори #4: 14 Юни 2009

Цитат
Не съм сигурна, честно казано, но имаше опция за доставка, доколкото си спомням "До света" или от сорта, а който не може- да поръчва на моя адрес и ще му ги препращам, не е никакъв проблем Усмивка

Aleksandra Laskova
Unterstrasse 15
35792 Löhnberg
Deutschland

Избирате билетите оттук и после кликваш на концерта, който искаш да посетиш. После Saalplan и ти излиза прозорче с това как са разположени местата и кликваш на това къде искаш да си (аз кликнах пред сцената правостоящи :Д) после, като си готов, кликаш долу вдясно на In den Warenkorb, ако не си на "ти" с немския ще го познаеш по кошницата и стрелката :Д. После вече в самия сайт гледаш горе пак Warenkorb и кликаш на количката, ако не си вече регистриран отдолу вдясно (най- отдолу и най-вдясно, жълта стрелка) натискаш Ich bin ein neuer Kunde, което ще рече, че си нов клиент, след това попълваш съответните данни, които са в реда:
-Господин/Госпожа
-Име и фамилия
-Рождена дата
-Фирма (незадължително)
-Улица и номер
-Пощенски код, населено място
-Държава

Нататък следват:
-Телефон
-И-мейл
-Повтаряш отново и-мейла
о- Ако не искаш да ти пращат информация, но искаш потвърждение на заявката.

Най- долу:
Вляво-Benutzername* е потребителско име
Вдясно- Парола и отдолу да я повториш, като не трябва да е по- къса от 5 знака.

Нататъка избираш как да платиш, с кредитна карта или ако имаш сметка в немска банка, аз със сметка платих, но не мисля, че е сложно и с кредитната карта, в общи линии гледаш какво пише върху картата, с която работиш :Д

После проверяваш адреса и всичко наред ли е и накрая вече ги получаваш Усмивка

Надявам се, да съм била полезна, съжалявам, ако не обяснявам добре.
Надявам се за Париж някой ми обясни и на мене, хаха :Д

Please, take this
and run far away, far as you can see
I am tainted.
And happiness and peace of mind
were never meant for me...
crystalline
Господар
*

Профил
Отговори #5: 14 Юни 2009

да, това го знам още от есента, мерси.
имах предвид моята способност да опресквам нещата, но имам регистрация в сайта, раглеждал съм го преди и в общи линии чакам да обявят събитията за 2010

силно преувеличих в горния си пост (:
Modern swinger
Възбуден
Публикации: 157

Профил
Отговори #6: 14 Юни 2009

Е, нека седи, пък да видим  Ухилен
Който ще поръчва на моя адрес само е желателно да ми пише едно ЛС преди това  Ухилен

Please, take this
and run far away, far as you can see
I am tainted.
And happiness and peace of mind
were never meant for me...
Diankata
Гратис Любовник
**
Публикации: 46

Профил
Отговори #7: 17 Юни 2009

Аз също съм за Берлин. Някой знае ли от къде могат да се купят билети на място в Германия? Т. е в кои магазини и т.н
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #8: 17 Юни 2009

А какви са цените на полетите до Берлин? Някой знае ли нещо за лоукостове?
Diankata
Гратис Любовник
**

Профил
Отговори #9: 17 Юни 2009

аз в момента проучвам нещата,но лоу костове директни със сигурност няма....
crystalline
Господар
*

Профил
Отговори #10: 17 Юни 2009

А какви са цените на полетите до Берлин? Някой знае ли нещо за лоукостове?

аз честно казано все още не съм раглеждал за самолетните полети, тъй като имам и други задачки за вършене тези дни, но предполагам, че 6 месеца преди дадата на пътуване все ще има изгодни полети.
Последна редакция: 17 Юни 2009 от crystalline
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #11: 17 Юни 2009

До Берлин може да пътувате с България еър -в момента цената е 390лв. отиване и връщане, директен полет от София до Берлин за 2 часа.
http://www.air.bg/

Друг вариант е Germanwings за цена около 190 евро без багаж в двете посоки, но е с прикачване София-Кьолн/Бон-Берлин и пътуването излиза към 6-7 часа.
https://www.germanwings.com/index.en.shtml

Следващата възможност е от Букурещ, директен полет Букурещ - Берлин за около 2 часа. В момента още не са пуснали разписанието си за зимата. Ние пътувахме за 92 евро в двете посоки, като отделно се плаща багаж по 7 евро за посока.  И разбира се пътя до Букурещ.  Усмивка
http://www.blueair-web.com/index.php?LANG=BG

Моят съвет е, ако имате възможност в момента, да се възползвате от офертата на нашата авиокомпания. Иначе може да видите различни варианти с прикачване с лоукост компаниите, но имайте предвид, че тогава си е пика на зимата, а тези компании не поемат отговорност ако изпуснете следващия полет!

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
Diankata
Гратис Любовник
**

Профил
Отговори #12: 19 Юни 2009

Благодаря за информацията за полетите! и аз съм на мнение, че с българските авиолинии е най- подходящо за случая.
darling
Новороден
**
Публикации: 3

Профил WWW
Отговори #13: 19 Юни 2009

Здравейте! знае ли някой за този концерт в Берлин дали има отделна категория пред сцена, че се мъча с билетите и напълно неразбираща немски език? благодаря предварително

"We're flying high
We're watching the world pass us by
Never want to come down
Never want to put my feet back down
On the ground..."
Diankata
Гратис Любовник
**

Профил
Отговори #14: 19 Юни 2009

мисля, че вече са изкупени....иначе предполагам, че са stehplatz, т.е правостоящи, на мен лично не ми се отвори схемата на залата....аз чакам една приятелка да ми купи с немска карта, ама тя докато се накани....
Страници: [1] 2 3  Всички
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.