DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: [1]
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [02 ЮЛИ 2009] Първият концерт издаден през Live Here Now вече факт  (Прочетена 4333 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
02 Юли 2009

На страниците на официалния сайт се появи информация, че шоуто от Тел Авив, Израел е вече пуснато в продажба за дигитален даунлоуд и в лимитиран CD тираж през страницата на Live Here Now.
На този линк можете да чуете откъси от всички песни включени в шоуто, както и поздрава на публиката за рождения ден на Дейв.

* liveherenow.jpg (28.64 KB, 150x150 - видяно 1457 пъти.)
N:Mode
Гост
Отговори #1: 03 Юли 2009

Перфектен концерт - направо да не повярваш, че след два дни човекът падна ранен. 
sixty
Гратис Любовник
Публикации: 58

Профил
Отговори #2: 09 Юли 2009

вече го имам ако някой го иска да пише Усмивка

Wrong
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #3: 15 Юли 2009

Въпреки че на моменти да си личи, че все още не са на пълна скорост, това е все пак страхотен концерт, много силно начало и най-вече - дългоочаквана среща с една наистина изстрадала публика.

Жалко, че "In Sympathy" до този момент повече не е изпълнявана - след познатите "In Your Room" и "I Feel You" е като студен дъжд в топъл ден, и макар да не съм слушал изпълнение на "Policy of Truth" от това турне - мисля, че тази рокада е по-скоро грешка. Но обяснима, ако е направена с цел сетлистът да е по-лесно смилаем за по-общата публика на големите стадиони.

Интересно е, че самите песни по никакъв начин не се стараят да се доближат до "stadium rock" чувството - както се вписват идеално пред 50 000, така биха звучали също толкова на място и в малка зала. Universal!

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

sixty
Гратис Любовник
Публикации: 58

Профил
Отговори #4: 16 Юли 2009

сега ние сме на тяхно място Тъжен

Wrong
deiv4o
Гост
Отговори #5: 18 Юли 2009

Днес получих  концерта от  Рим Усмивка бях поръчал и Берлин но този пристигна първи Объркан
boneff
Кукла
**
Публикации: 26

Профил
Отговори #6: 18 Юли 2009

Днес на няколко пъти пуснах по една сълза слушайки концерта от Израел /благодаря на Sixty/. С удоволствие бих слушал и други от турнето.
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #7: 18 Юли 2009

Припомням, че на страниците на ДМ.орг пиратството не се насърчава, така че ще помоля потребителите да се въздържат от публикуване на линкове към официално издадени албуми и концерти!
Страници: [1]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.