DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 11 12 [13]
  Печат  
Автор Тема: НОВИНИ: [20 ФЕВРУАРИ 2009] Още подробности около "Sounds of the Universe"  (Прочетена 65776 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #180: 26 Май 2009

то това излиза и на доста челно място като го гугълнеш. свили са заглавието от джаз магазина Усмивка

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
strange_affection
Странен Любовник
Публикации: 451

Профил
Отговори #181: 05 Юни 2009

Eто още една прекрасна снимка на г-жица Динулеско.  Усмивка
После нека ми се смеят, че в университета уча румънски език. Вече съм сигурен, че, от началото на другата година, това ще ми е най-големият приоритет в СУ. Намигване

П.С. И нещо интересно - г-цата ще влезе в ролята на войник във клипа на "Peace" и ще смени цвета на косата си от тъмен на рус.
Последна редакция: 05 Юни 2009 от strange_affection
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #182: 05 Юни 2009

П.С. И нещо интересно - г-цата ще влезе в ролята на войник във клипа на "Peace" и ще смени цвета на косата си от тъмен на рус.

Е тук вече са подходили доста клиширано (да ме прощават русите девойки).
Ако зависеше от мен бих оставил нещата такива каквито са. В смисъл, че ще се възползвам от естествената красота на това достойно за уважение северно съседче.  Усмивка

Good Evening, Sofiaaa!
Aleksandrovster
Новинар
Публикации: 355

Профил
Отговори #183: 09 Юни 2009

Ако зависеше от мен бих оставил нещата такива каквито са. В смисъл, че ще се възползвам от естествената красота на това достойно за уважение северно съседче.  Усмивка

Значи поне в това отношение може да останеш доволен,

http://tape.tv/client/depechemode/  Плезене
Последна редакция: 09 Юни 2009 от Aleksandrovster
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #184: 09 Юни 2009

Ди олд гууд Дачия руулс м.ф.

freelove for everyone
kiril101
Екип
Публикации: 666

Профил WWW
Отговори #185: 09 Юни 2009

Значи поне в това отношение може да останеш доволен,

http://tape.tv/client/depechemode/  Плезене

И не само в това отношение. Клипът доста ми хареса. Един минифилм, със страхотна идея, поне според мен. Адмирации към мацката, харесва ми като актьорско изпълнение.

П.П. Напоследък северните съседи, доста ни изпреварват по отношение на развитието им в шоу бизнеса. Щом се превръщат и в дестинация за клип на ДМ, вече само мога да приема факта, че са предпочитани от нас в тази индустрия от западните компании. Нещо, което до сега не ми се щеше да призная, но с оглед на това, което наблюдавам в последните години не мога да си кривя душата.
Но какво ни интересува нас културата, нали от нея няма как да се източват еврофондове и ДДС, майната и.
Извинявам се за офтопика, но това, че съм приятно изненадан от клипа за съжаление рефлектира върху откритото ми недоволство от това, което се случва(не се случва) тук.

Good Evening, Sofiaaa!
Страници: 1 ... 11 12 [13]
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.