DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12
  Печат  
Автор Тема: впечатления от турнето  (Прочетена 52435 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
deiv4o
Гост
Отговори #120: 18 Януари 2010

Снощи се прибрах късно, късно от  Lievin, винаги съм си мислел че тази зала е много спецялна Усмивка сигурно защото по голямата част от Devotional  DVD е от там:) така де Усмивка запалих колата сутринта рано, рано понеже е на 320км от нас  и към 11ам бях там, имаше около 100тина човека, наредих си се и си чаках цял ден знаеки  че не зависимо от хората аз пак ще сам си където искам:) беше си разумно студено:) то и да е било много , след Берлин не мош ма уплаши Усмивка Усмивка Усмивка кам 5 ни пуснаха  до първите врати кадето основната опащка се раздели на 4 малки, да не споменавам че като отвориха първите врати   стана мазало Усмивка мноог се блъскат тез франсета еи Пощурял поседяхме малко и на вторите врати и към 5 стана некакво размърдване, доиде охраната и почна да пуска  опашка  по опащка, естествено  таи като съм Lucky Bastard нащата опашка я пуснаха първа, имаше стъпала  надолу да се бягат и аз там дръпнах доста:)
Влизам аз  залата и кво да видя от сто човека пред мен аз сам първи Намигване и видях си моето место с надписа но си жикам аиде  днес сме първи ред под Диев и се седнах там и чеках останалите Усмивка

Самият концерт беше невероятен , мислех си че само германците могат ада бъдат такава публика но се оказа че франсетата могат да им бъдат доста добра конкуренция, всички бяха на карака и пяха  с Деив,   досега не бях вигдал бандата в такова настроение, Деив раздаваше целувки, шегуваше се с всички от бандата и екипа, здрависваше се , приемаше  букети с цветя и постояно благодареше на публиката, гледам аз по ендо време Флеч се обръща и прави нещо там нередно Усмивка кво да видия, като извади от някаде един кренвирш и като взе  да го рафа напрво паднах да се хилия Идиот естествено  го посочих смееики се, тои ме видя и просто  вдигна палци , посочи ме и почна  да се смее като луд, от там насетне тои почна да си мисли че е много   cool и започна д аго размяттва напред назад:) дори си сипа и чаиче и си приготви така видно едно бананче  опряно на синтезатора Усмивка голяма терца еи:) ппо некое време предложи на Петер ама тои маи беше ял вече и му отказа Усмивка явно единият от синтезаторите му е  като маса за вечеря и  palystation Усмивка
За мен този концерт е в моя топ 3, а те са, Lievin,Berlin , lisbon:) Усмивка не мога да кажа кои е наи добър от тези  но сноше беше ВЕЛИКООООО Усмивка

Днес сам малко по задачи и утре сам кам Paris , ще драсна неколко реда като се върна, и ше кача видео

* 1.jpg (84.57 KB, 600x450 - видяно 331 пъти.)

* 2.jpg (90.78 KB, 450x600 - видяно 330 пъти.)

* 3.jpg (91.33 KB, 600x450 - видяно 320 пъти.)

* 5.jpg (62.66 KB, 600x450 - видяно 323 пъти.)

* 6.jpg (76.19 KB, 600x450 - видяно 340 пъти.)
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #121: 18 Януари 2010

гледам аз по ендо време Флеч се обръща и прави нещо там нередно Усмивка кво да видия, като извади от някаде един кренвирш и като взе  да го рафа напрво паднах да се хилия Идиот естествено  го посочих смееики се, тои ме видя и просто  вдигна палци , посочи ме и почна  да се смее като луд, от там насетне тои почна да си мисли че е много   cool и започна д аго размяттва напред назад:) дори си сипа и чаиче и си приготви така видно едно бананче  опряно на синтезатора Усмивка голяма терца еи:) ппо некое време предложи на Петер ама тои маи беше ял вече и му отказа Усмивка явно единият от синтезаторите му е  като маса за вечеря и  palystation Усмивка

Ухилен Ухилен Ухилен Не съм се смяла така от много време, малко странно ме гледат колегите, но не се сдържах. А и снимковия материал е страшен- невероятно, но фак... Намигване

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
deiv4o
Гост
Отговори #122: 18 Януари 2010

Ето и едно видео

Depeche Mode_One Caress_Live_Lieven_17_01_2010.MP4
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #123: 18 Януари 2010

Цитат
гледам аз по едно време Флеч се обръща и прави нещо там нередно кво да видя, като извади от някъде един кренвирш и като взе  да го рафа направо паднах да се хиля

Какъв кренвирш, то си е цяла наденица...хахаха, мерси за разказа Валери, добре ми дойде в мрачното снежно време навън. Подозренията, че Анди слага "софрата" на турнетата по време на концерт се потвърдиха. После да върви да каже някой, че нищо не върши Флеч в групата - явно се грижи за обоза.  Ухилен
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #124: 18 Януари 2010

Ухилен Мерси, Валери, оправи ми настроението за седмица напред!  Ухилен
Снощи в Хоум четох, че Анди е хапвал морков, но явно не е било морков, а наденица хахахахаха. Казаха ми, че и в Берлин е ял нещо, но така и не се разбра какво, може би пак някое вурстче.  Очиврът
Последна редакция: 18 Януари 2010 от maya_v

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Ivelina_10
Странен Любовник
*
Публикации: 406

Профил
Отговори #125: 18 Януари 2010

явно Анди вече се грижи и за кетъринга  Ухилен
nipo
Гратис Любовник
Публикации: 54

Профил
Отговори #126: 18 Януари 2010

гледам аз по ендо време Флеч се обръща и прави нещо там нередно Усмивка кво да видия, като извади от някаде един кренвирш и като взе  да го рафа

deiv4o, това на снимката да не е банана? Възедричко ми изглежда за кренвирш  Объркан Ей това му се вика голям куриоз  Ухилен ,иначе благодарско за горещия ''репортаж'' . Май постовете ти трябва да завършват със '' за вас събитията отблизо проследи...''  Намигване

deiv4o
Гост
Отговори #127: 18 Януари 2010

беше си нещо като сарфалад или нещо такова, не е банан щото се клатеше като баш си наденица Намигване

* DSC02866.JPG (124.05 KB, 640x480 - видяно 310 пъти.)

* 7.jpg (74.2 KB, 600x450 - видяно 326 пъти.)

* 8.jpg (146.32 KB, 600x450 - видяно 309 пъти.)

* 9.jpg (87.01 KB, 450x600 - видяно 323 пъти.)

* DSC02978.JPG (132.14 KB, 640x480 - видяно 309 пъти.)
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #128: 18 Януари 2010

Като гледам втората фотосерия - Дейв пее, Мартин пее, Гордино свири, Анди яде...всеки си знае работата в групата.
 Зъл
Admirer
Екип
Публикации: 584

Профил
Отговори #129: 18 Януари 2010

Цитат
беше си нещо като сарфалад или нещо такова, не е банан щото се клатеше като баш си наденица

На мен на последната снимка дори вече ми изглежда като вече приготвен хот дог.  Плезене

А иначе ме разочарова това, че не са сменили нищо в сет листа през последните няколко концерта.

You'll taste the pain
I know
You will harvest what you sow
S.P.
Агент
*
Публикации: 84

Профил
Отговори #130: 21 Януари 2010

Чакам коментара на Дейвчо за концертите в Париж, за да видя дали все още смята концерта в Лиевен, за един от най-добрите това турне....на мен определено  втория в Париж ми се струва много, ама много добьр, и сьм много, ама много странно изненадам как французите се представят винаги по-добре от англичаните в О2....Не знам, май Дейв и компания имат нещо с тази зала...а Анди този пьт пиеше от някаква огромна бутилка

higher love
deiv4o
Гост
Отговори #131: 21 Януари 2010

Day 1
Невероятно си изкарахme:) първата дата бях седящ, понеже съм  Lucky Bastard един познат без да си го прося просто доиде при мен и ми предложи да  ме вкара back stage, ок си викам аз:) малко преди да пуснат всички на парвата дата тои ме вкара вътре и да си призная нема по хубаво чуство от това цялата зала да е за теб и да се чудиш каде да застанеш Готин викам си аз , тук ли да застана, там ли, аре не тук ,  Усмивка

Намерих си аз местото и чаках да видя  тълпата като влиза:) самият концерт беше невероятен,публиката,бандата, изобщо немам никакви забележки Усмивкаслед концерта отидохме backstage но за мое съжеление всички бяха там но не и бандата, нищо си викам аз, ще си лафим с другите и после на отивам на афтъра които беше точно до хотела Усмивка не искам да пускам слухове но се разприказвахме с този пич които настроива на мартин китарите и тои спомена че определено ше има  друг албум понеже мартин пишел упорито песни покраи празниците, колко е верно незнам:) казвам квото ми казаха:) както и да е , изкарах си стахотно, всички от   backstage отидоха на др афтър и там стояха цяла нощ Усмивка аз маи се напих малко Очиврът

Day 2

It was  fucking maaaad, както се вика, Dave was on fire Идиот това за мен е наи добият концерт засега:) всички мои познати с които требваше да чакаме отидоха там сутринта да чакат, времето беше ужасно гадно, валеше и беше  много студено, аз  пак влезнах  10мин  преди вси4ки и си застанах под Деив и седнах да чакам Намигване запазих места естествено за моите приятели:0 и  си застанахме да си чакаме Усмивка
Колкото повече гледам Nitzer Ebb толкова повече ме кефят

бандата излезна и се размазахме:) можеби  6tot на Деив  жена му беше там  или незнам иаз каквио

бяха в много добро настроение  и се усети още от първата песен:) като видях сетлиста че ше пеят Come back i  Freelove съвсем се побъркахме Идиот за мен немаше слаб момент през целият концерт Усмивка
След концерта моят човек ми каза да чакам там и ше мине да ме вземе:) доиде тои и каза че маи нема да има афтър  понеже не е видял на Деив багажа  back stage  приготвен за трагване Усмивканишо си казах аз, така е било писнао, бях благодарен на факта че некои може да  направи такав жест за мен:)
Преди да трагнем тои каза я изчакаите  ше отида да питам Клаудия, PR  на бандата Усмивка показа се след малко и каза аиде идавате, нема афтър но са се събрали кам 15 човека приятели, Усмивка като ме видя охраната които ме познава определено шото всяка вечер му крешя на първи ред в лицето:) каза на моя човек , He is crazy, i know him:) tell him to behave:)Усмивка he has been to a lot of concerts so i know he is crazy,  почнах да се хиля:) моя човек ме инструктира че там ше са само приятели и се познават и като видят некои непознато лице се стряскат малко или много  така чя си пии бирата и си стои в ъгъла:)
Влиза аз в стаичката и ко да видя, мартин играе  table football незнам как се казжа на български Тъжен Daniel Miller,  застана до мен, Петер и Кристиян седяха  зад мен и си лафеха, Fletch ядеше Усмивка в Nitzer Ebb също бяха там:) всички ме погледнаха странно, ново лице:)  всеки си лафеше с всеки, поневе бях некакво ново лице   простпо ме поглегдаха и само ми се усмихваха УсмивкаМартин  ме погледна , усмихна ми се и ми кимна с глава, Флеч на излизане се спря и ме потупа по рамото и каза здрасти:) познал ме е , на вторият концерт пак го хванах да яде таино

интересно изобшо не се притесних от никои, все едно си бях  в клуб и от реме на време с осъзнавам каде сам наистина:) моя приател беше с  дъшеря си която е на 6 годинки, мартин доиде при нас и каза хеъъъ на малката, жиг какжо има за теб:) изжади от джоба си  струни от китарите си  и и ги даде:) аз си седях и само му се усмихнах, тои отвурна:) предупредиха ме да не притеснявам никого, така и направих, Christian доиде при нас после и подари на малакта  drum sticks  от концерта , изгледаше много готин тип:) аз сашо му отвурнах само с усмижка:) както и на Петер , пих 3 гинеса и се наслаждавах на всяка секунда, беше ми много хубаво и спокоино, намерих се местото си викам аз еииии Идиот

Като и да е , отидох на афтъра после и срешнах прятели от Единбург, пихме цяла нош и се прибрах

Това е от мен за Париж Усмивка  the best concert so far for me Усмивка

Другата седмица заминавам за Bergen(Norway) ot tam vlaka do Oslo i ot Oslo letq do Stockholm na koncert i obratno v London i  6te drasna nekoi rred:)

Depeche Mode_Freelove_live_Paris_20-_01_10

* 1.jpg (150.77 KB, 600x450 - видяно 333 пъти.)

* 2.jpg (93.78 KB, 450x600 - видяно 326 пъти.)

* 3.jpg (76.79 KB, 450x600 - видяно 305 пъти.)

* 4.jpg (132.05 KB, 450x600 - видяно 323 пъти.)

* 5.jpg (153.8 KB, 450x600 - видяно 310 пъти.)
Последна редакция: 21 Януари 2010 от deiv4o
deiv4o
Гост
Отговори #132: 21 Януари 2010

Усмивка

* 7.jpg (89.82 KB, 600x450 - видяно 294 пъти.)

* 8.jpg (150.24 KB, 600x450 - видяно 295 пъти.)

* 9.jpg (135.32 KB, 450x600 - видяно 289 пъти.)

* 90.jpg (82.25 KB, 450x600 - видяно 285 пъти.)

* 99.jpg (110.69 KB, 600x450 - видяно 315 пъти.)
SoFaD
Ултрас
*
Публикации: 513

Профил
Отговори #133: 21 Януари 2010

He is crazy, i know him:) tell him to behave:)Усмивка he has been to a lot of concerts so i know he is crazy

Е какво повече да каже човек, след такова обобщение Ухилен За Анди вече имам подозрения, че си блъска главата с какво меню да те изненада следващия път, а ние чакаме продължението Намигване

ages of delirium
curse of my oblivion
did
Опасен
*
Публикации: 204

Профил
Отговори #134: 22 Януари 2010

Боже мили, след такъв репортаж, направо ми се струва живо конщунство да се включа, ама пусто сърце не трай.  Отде да го захвана, всяка част от тялото ме боли - от краката покрай броденето из Париж, до вратните жили и гласните струни, дет ги опъвах по време на концертите.  След първия, леко не знаех на кой свят съм, но и също толкова не съм знаела какво ми предстои.  Втората вечер ... душата ми се стопи.  Преразгледах си тотално отношението към въпросните франсета, не само като публика.  Все се чудех що хората реват по концерти, но дойде видовден и за мене и началото на точно този ме размаза - още на In Chains ревнах - може би мислата, че ми е последен, начинът по който хората около мен (предимно французи) посрещнаха наште момчета, прекрасно ... Изконтролирах се, все пак ми предстои цял концерт, но на Home ревнах абсолютно неконтролируемо, а подобно на In Chains дори не ми е най-любимата част от сет-листа.  И изобщо съм от лагера на мрънкачите, които не харесват несменямия сет лист, но на място се получава нещо, което не може да се обясни.  Дейв беше като развързан, вилня до последно, просто се отказах да правя снимки.  Може и да се дължеше на това, че френски телевизионен канал снимаше концерта, но имаше екстри откъм разхождане по catwalk-a.  За разлика от мястото ми в Барселона, тук озвучаването беше страховито добро.   Моята лична колекция беше попълнена от One Caress и Freelove, Miles Away от първата вечер с удовлствие я подмених с Come Back на втората. 

still my broken wings you choose to mend
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 12
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.