DM.org Лого
DM.org :: Фенове :: Форум
Angel Bright Icon
Форум
Страници: 1 [2] 3 4 ... 12
  Печат  
Автор Тема: впечатления от турнето  (Прочетена 57039 пъти)
0 Членове и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
MAO BOY
Висш Любовник
Публикации: 1576

Профил
Отговори #15: 07 Юли 2009

кире, там е работата, че визията на видеото на ротиращите се песни, не е правена специално за някоя конкретна песен т.е. просто фон.

прелитащият оператор, може би на миналото турне е бил леко по ниско, щото наистина, че сега пречи повече от необходимото.

киро 101, мисля че релси си имаше и на миналото турне, не бяха статични операторите или поне аз така си мисля.

за мен най-готиното в сцената е кълбото, то е точно в десятката, другото не впечатлява - сцената е по-постна от тази на миналото турне, но видеотата към песните са по-сполучливи. пътечката пък предполагам е абсолютно едно към едно като конструкция и местоположение с миналата, като ъпгрейда на тази е че свети отстрани. бих направил и подобна догадка за размерите на сцените.

сцената или реалното място по което дейв може да се движи всъщност е доста ограничено и голяма част от конструкцията всъщност е така да се каже неизползваема от групата(имам превид че реално ако цялата сцена е с дължина еди-колко си метра, по-малко от 2/3 от тази дължина са реално сцена и по тази причина в зоната отпред често в ъглите има не малки празни пространства понеже реално нямат гледка към сцената.

Последна редакция: 07 Юли 2009 от MAO BOY

Alice est partie en voyage
La tête dans les nuages
maya_v
Крал
**
Публикации: 990

Профил
Отговори #16: 07 Юли 2009

Да, със сигурност релси имаше и на предишното турне, просто операторът беше по-надолу и затова не пречеше както сега.  Усмивка

Let me hear you
Make decisions
Without your television
Let me hear you speaking
Just for me

Let me see you
Stripped down to the bone...
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител
Публикации: 279

Профил
Отговори #17: 08 Юли 2009

Сцената е доста постна, като изключим екраните няма нищо, което да отговаря на обещанието на Дейв
Дори клавирите са им на обикновени стойки. 
В качеството си на доктор по икономика, член коренспондент към БАН ( академиците все още са живи и здрави) внасям изтърканото разяснение, че сме в условия на световна финансова криза.

freelove for everyone
N:Mode
Гост
Отговори #18: 08 Юли 2009

@ Пях-сДепеш Цените на билетите за концертите май не ги е ударила кризата, а?
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител

Профил
Отговори #19: 08 Юли 2009

Момче.И цената на сиренето не е паднала по време на кризата. Само растителните мазнини в продукта са увеличени за сметка на млякото. Няма нужда да отговаряш на този пост.
С извинение за писанието ми извън темата, Ваш чл. к. Искариотски.

freelove for everyone
N:Mode
Гост
Отговори #20: 08 Юли 2009

След обръщението трябваше да сложиш "," Усмивка
kirilart
Екип
Публикации: 2405

Профил WWW
Отговори #21: 09 Юли 2009

Е това вече нямаше как да не ме впечатли - новата оферта на Депеш Мод за щатските фенове:

Билет терен + хот дог + газ. напитка ---> 29,99$
Офертата е валидна за следните дати:

Bristow, July 28
Mansfield, July 31
Shoreline, Aug 12
Chula Vista, Aug 14
Dallas, Aug 29
Houston, Aug 30
Atlanta, Sept 1
Tampa, Sept 4

Явно баламите дето са готови да дадат по 80 евро за билет, виреят само из Европа. Остава ми успокоението, че не са ме подмамвали да отида на концерт с наденица като улично псе.
 Ядосан
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #22: 09 Юли 2009

доколкото знам на повечето концерти в щатите на площадката пред сцената имат навика да слагат столчета и особено най-предните столчета се търгуват на много сериозни цени. не съм 100% сигурен но тези lawn tickets би трябвало да са най-отдалечените от сцената, намиращи се зад всички възможни седящи места. На всички тези места седящите места са разположени амфитеатрално и така нареченият lawn се намира най-отзаад - като аз си го представям като ливада зад / над всички места. ние тук сме на далавера, защото един fos билет струва колкото 4-5 по-малко отколкото такъв в щатите, дори и без запазено столче (пълно извращение). а относно содата и хот дог - кво да ги правиш американци.

веднъж имах възможност да ходя на хокеен мач от НХЛ и местата ми бяха доволно близо до леда - и пред всяко столче имаше меню и сервитьори се шматкаха наоколо, да не би случайно да огладнее или ожаднее някой  Идиот.

интересно от кого зависи решението за столчетата пред сцената. това със сигурност не е практика за всеки концерт - но как се решава на кои да има и на кои да няма?
Последна редакция: 09 Юли 2009 от MAO BOY

La tête dans les nuages
rusimode
Агент
Публикации: 116

Профил
Отговори #23: 09 Юли 2009

Respect!!!

http://www.youtube.com/watch?v=CCxX_y6USo0

TOTU2009/10 - Berlin / Frankfurt / Muenchen / Rome / Mailand / Mannheim / Barcelona / Barcelona / Nuernberg / London / London / Manchester / Berlin / Duesseldorf
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #24: 14 Юли 2009

руси,
абе не чаткам каква е хавата с този билет за 1200 евро. предположих, че човекът, който снимат камерите е дошъл специално за концерта от много, много далече, ама дали е така?

La tête dans les nuages
rusimode
Агент
Публикации: 116

Профил
Отговори #25: 15 Юли 2009

...Ами може и така да се интерпретира (хората тук масово трошат маса пари покрай това турне) но в случая е по-скоро нещо като послание, че билета е много по-ценен за него... Виждал съм тук подобно нещо само с DM билети.

За пример ... U2 още не са си продали билетите за концерта им на олимпийския стадион в Берлин след няколко дни (в момента правят някакви луди промоции и намаления само и само да ги продадат)...при положение, че имат само 2 концерта в DE. На предното турне са подарявали!!! билети за да напълнят този стадион.

TOTU2009/10 - Berlin / Frankfurt / Muenchen / Rome / Mailand / Mannheim / Barcelona / Barcelona / Nuernberg / London / London / Manchester / Berlin / Duesseldorf
deiv4o
Гост
Отговори #26: 23 Юли 2009

Маи е верно къде казват всички че Хамбург е било наи яко Усмивка не сам виждал Деив по happy Усмивка не знам кво му каза Мартин в началото но доста го разсмя:)Все едно е на хапчета нашето момче Усмивка много яко видео

http://www.youtube.com/watch?v=q4ASCXNlj5s&feature=channel
Пях-сДепеш!Честно!
Смутител

Профил
Отговори #27: 24 Юли 2009

Все едно е на хапчета нашето момче Усмивка
Пак ще кажа, че не знам дали страхотното настроение на Дейв е за наше добро или зло. Да не се окаже, че момчето се радва като за последно.

freelove for everyone
MAO BOY
Висш Любовник

Профил
Отговори #28: 22 Август 2009

изпълняваните песни от новия албум тотално намаляха. на последния концерт в санта барбара бяха само 4(като най-вероятно това е бил къс сет) и едва ли в следващите концерти ще бъдат повече от 5. безкрайно странно е как 2-ия сингъл безсрамно отпадна от сет-листата, а запланувания за 3-ти пък изобщо не чухме на 1-ата част от турнето.като прибавим и In Sympathy, която се появи само веднъж. по- време на двете мартинови песни от новия албум може да чуеш как карфица пада в купа сено.

пилотният сингъл wrong (страхотно парче), на живо някакси не приема този допълнителен заряд, който те кара да ходиш на още и още концерти и тотално променя усещането ти към дад3ена песен.

мнението ми е че ако се прави сравнение с миналото турне, то беше по-балансирано и с по-добър избор на песни.

изборът на сменящите се песни на мартин пък се припокрива с тези от миналото турне.

естествено сегашното турне беше съпътствано от множество неприятности и това със сигурност се е отразило в негативен план.

този албум е доста интересен, но съпътстващото го турне не доразви потенциала на много от песните.
Последна редакция: 22 Август 2009 от MAO BOY

La tête dans les nuages
The Fein
Екип
Публикации: 2988

Профил WWW
Отговори #29: 22 Август 2009

безкрайно странно е как 2-ия сингъл безсрамно отпадна от сет-листата

Според запознати, Мартин е решил, че песента не се вписва добре в концертите, макар и Дейв да е искал "Peace" да остане.

А това, че някъде в САЩ изпълняват по-малко песни от новия албум не мисля, че задължително ще се отрази на броя им на другите континенти. Все пак там ситуацията и настроенията са винаги малко по-различни и трудни за такива групи.

Иначе към края на предишното турне актуалните песни бяха намалени на 5, но не мисля, че броят им би паднал по-надолу.

Each tear that flows down your face
Trickles then picks up the pace
And turns to a river inside
A river that will not subside

I can hear that dreadful overflowing sound
And watching from afar I see a child is drowned
The child inside your heart

Страници: 1 [2] 3 4 ... 12
  Печат  

Прегледай:  

DM.org | Powered by SMF 1.1.2.
© 2004, Simple Machines LLC. All Rights Reserved.